САЩ - Висша Лига (2026)
неделя, 17 май, 2026
02:30
Ди Си Юнайтед
Сейнт Луис Сити
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.40 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.30 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вашингтон, а гостите от Сейнт Луис.
Разстоянието между двата града е 1 142.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ауди Фийлд,
който има капацитет от
20 000 места.
Размерите на терена са 105 x 69 m.
Снимки от Google карта
стадион Ауди Фийлд.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ди Си Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Висша Лига |
Ди Си Юнайтед |
1 - 3 |
Чикаго Файър |
2.71 |
3.49 |
2.37 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Нашвил |
2 - 2 |
Ди Си Юнайтед |
1.61 |
3.80 |
5.19 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Ню Йорк Сити |
0 - 2 |
Ди Си Юнайтед |
1.73 |
3.68 |
4.43 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Ди Си Юнайтед |
3 - 2 |
Орландо Сити |
1.83 |
3.56 |
3.96 |
| 23.04.2026 |
Висша Лига |
Ню Йорк Ред Булс |
4 - 4 |
Ди Си Юнайтед |
1.82 |
3.70 |
3.91 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Филаделфия Юнион |
0 - 0 |
Ди Си Юнайтед |
1.79 |
3.46 |
4.37 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Ню Инглънд Революшън |
1 - 0 |
Ди Си Юнайтед |
1.89 |
3.45 |
3.86 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Ди Си Юнайтед |
0 - 4 |
Далас |
2.20 |
3.40 |
3.05 |
| 22.03.2026 |
Висша Лига |
Атланта Юнайтед |
0 - 0 |
Ди Си Юнайтед |
2.04 |
3.43 |
3.42 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Чикаго Файър |
1 - 2 |
Ди Си Юнайтед |
1.57 |
4.01 |
5.25 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 домакинства.
Сейнт Луис Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
2 - 1 |
Лос Анджелис ФК |
2.66 |
3.55 |
2.38 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Колорадо Рапидс |
0 - 1 |
Сейнт Луис Сити |
1.96 |
3.75 |
3.30 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Остин |
2 - 0 |
Сейнт Луис Сити |
2.58 |
3.35 |
2.55 |
| 30.04.2026 |
ЮС Опън Къп |
Чикаго Файър |
1 - 2 |
Сейнт Луис Сити |
1.86 |
3.58 |
3.46 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
2 - 3 |
Сан Хосе Еърткуейкс |
2.47 |
3.66 |
2.50 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Сиатъл Саундърс |
4 - 1 |
Сейнт Луис Сити |
1.71 |
3.79 |
4.45 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Далас |
1 - 1 |
Сейнт Луис Сити |
2.00 |
3.69 |
3.27 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Ню Йорк Сити |
1 - 1 |
Сейнт Луис Сити |
1.74 |
3.75 |
4.23 |
| 22.03.2026 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
3 - 1 |
Ню Инглънд Революшън |
1.90 |
3.74 |
3.58 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
2 - 0 |
Сейнт Луис Сити |
1.34 |
5.17 |
7.35 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.03.2024 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
2 - 2 |
Ди Си Юнайтед |
1.99 |
3.59 |
3.42 |
Висша Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нашвил |
12 |
8 |
3 |
1 |
26 |
8 |
+18 |
27 |
| 2 |
Интер Маями |
13 |
7 |
4 |
2 |
31 |
24 |
+7 |
25 |
| 3 |
Ню Инглънд Революшън |
12 |
7 |
1 |
4 |
20 |
16 |
+4 |
22 |
| 4 |
Чикаго Файър |
12 |
6 |
2 |
4 |
23 |
15 |
+8 |
20 |
| 5 |
Ню Йорк Сити |
13 |
5 |
3 |
5 |
23 |
18 |
+5 |
18 |
| 6 |
Ню Йорк Ред Булс |
13 |
5 |
3 |
5 |
22 |
30 |
-8 |
18 |
| 7 |
Ди Си Юнайтед |
13 |
4 |
4 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
16 |
| 8 |
Синсинати |
13 |
4 |
4 |
5 |
27 |
32 |
-5 |
16 |
| 9 |
Шарлът |
13 |
4 |
3 |
6 |
20 |
22 |
-2 |
15 |
| 10 |
Торонто |
12 |
3 |
5 |
4 |
20 |
24 |
-4 |
14 |
| 11 |
Монреал |
12 |
4 |
1 |
7 |
18 |
25 |
-7 |
13 |
| 12 |
Орландо Сити |
13 |
4 |
1 |
8 |
20 |
37 |
-17 |
13 |
| 13 |
Кълъмбъс Крю |
13 |
3 |
3 |
7 |
18 |
22 |
-4 |
12 |
| 14 |
Атланта Юнайтед |
12 |
3 |
1 |
8 |
13 |
20 |
-7 |
10 |
| 15 |
Филаделфия Юнион |
13 |
1 |
3 |
9 |
13 |
23 |
-10 |
6 |
|
| 1 |
Ванкувър Уайткепс |
12 |
9 |
2 |
1 |
30 |
9 |
+21 |
29 |
| 2 |
Сан Хосе Еърткуейкс |
13 |
9 |
2 |
2 |
29 |
11 |
+18 |
29 |
| 3 |
Сиатъл Саундърс |
11 |
7 |
3 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
24 |
| 4 |
Реал Солт Лейк |
12 |
7 |
1 |
4 |
23 |
17 |
+6 |
22 |
| 5 |
Лос Анджелис ФК |
13 |
6 |
3 |
4 |
21 |
14 |
+7 |
21 |
| 6 |
Минесота Юнайтед |
13 |
6 |
3 |
4 |
16 |
19 |
-3 |
21 |
| 7 |
Далас |
13 |
5 |
4 |
4 |
25 |
19 |
+6 |
19 |
| 8 |
Хюстън Динамо |
12 |
6 |
0 |
6 |
17 |
22 |
-5 |
18 |
| 9 |
Сан Диего |
13 |
4 |
4 |
5 |
25 |
20 |
+5 |
16 |
| 10 |
Колорадо Рапидс |
13 |
5 |
1 |
7 |
23 |
20 |
+3 |
16 |
| 11 |
Лос Анджелис Галакси |
13 |
4 |
4 |
5 |
19 |
21 |
-2 |
16 |
| 12 |
Портланд Тимбърс |
12 |
4 |
2 |
6 |
21 |
23 |
-2 |
14 |
| 13 |
Остин |
13 |
3 |
5 |
5 |
18 |
26 |
-8 |
14 |
| 14 |
Сейнт Луис Сити |
12 |
3 |
3 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 15 |
Спортинг Канзас Сити |
12 |
2 |
2 |
8 |
11 |
33 |
-22 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ди Си Юнайтед |
|
| Сейнт Луис Сити |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ди Си Юнайтед |
Ди Си Юнайтед |
|
Сейнт Луис Сити |
Сейнт Луис Сити |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Нашвил |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Интер Маями |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 3 |
Ню Инглънд Революшън |
|
1 - 0 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 4 |
Чикаго Файър |
1 - 3 |
1 - 2 |
1 - 3 |
|
|
|
|
| 5 |
Ню Йорк Сити |
|
0 - 2 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Ню Йорк Ред Булс |
|
4 - 4 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Ди Си Юнайтед |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Синсинати |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Шарлът |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Торонто |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Монреал |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Орландо Сити |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
| 13 |
Кълъмбъс Крю |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Атланта Юнайтед |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Филаделфия Юнион |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 1 |
Ванкувър Уайткепс |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Сан Хосе Еърткуейкс |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 3 |
Сиатъл Саундърс |
|
|
|
|
0 - 1 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 4 |
Реал Солт Лейк |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Лос Анджелис ФК |
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Минесота Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Далас |
0 - 4 |
|
0 - 4 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Хюстън Динамо |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сан Диего |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Колорадо Рапидс |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
Лос Анджелис Галакси |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Портланд Тимбърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Остин |
|
1 - 0 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 14 |
Сейнт Луис Сити |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Спортинг Канзас Сити |
|
|
|
|
|
|
|
*** 2 групи с по 15 отбора. Всеки отбор ще изиграе общо 34 мача.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ди Си Юнайтед |
Сейнт Луис Сити |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
16 |
12 |
| Получени Голове |
20 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.23 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.54 |
1.58 |
| Мачове Вкарал |
62% |
67% |
| Мачове Получил |
69% |
92% |
| Гол/Гол |
46% |
58% |
| Над 1.5 |
62% |
83% |
| Над 2.5 |
54% |
33% |
| Над 3.5 |
38% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
6 |
4 |
| Получени Голове |
11 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.57 |
| Средно Получени |
2.20 |
1.71 |
| Мачове Вкарал |
80% |
57% |
| Мачове Получил |
80% |
86% |
| Гол/Гол |
60% |
43% |
| Над 1.5 |
80% |
86% |
| Над 2.5 |
80% |
14% |
| Над 3.5 |
60% |
14% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.40 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.30 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака