ОАЕ - Купа на Лигата

четвъртък, 20 декември, 2018
17:30
Диба Ал Фуджейра

Диба Ал Фуджейра

Аджман

Аджман

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 33% за Диба Ал Фуджейра
X 0% за равен
2 67% за Аджман
Общо гласували: 3
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.10 4.00 2.60
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.50 1.22 1.66
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.66 2.10
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 2.30 1.60

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.12.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Диба Ал Фуджейра, а гостите от Аджман. Разстоянието между двата града е 78.7 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Диба Ал Фуджейра - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
13.12.2018 Про-Лига Бани Яс 6 - 1 Диба Ал Фуджейра 1.63 3.78 4.35
07.12.2018 Купа на Президента Диба Ал Фуджейра 6 - 0 Ал Вахда Абу Даби 4.30 4.30 1.57
03.12.2018 Про-Лига Диба Ал Фуджейра 1 - 3 Ал Итихад Калба 2.97 3.68 1.99
29.11.2018 Про-Лига Ал Аин 4 - 0 Диба Ал Фуджейра 1.18 6.05 9.75
23.11.2018 Про-Лига Диба Ал Фуджейра 2 - 3 Ал Шарджа 5.48 4.27 1.45
17.11.2018 Емирейтс Къп Ал Васл Дубай 4 - 2 Диба Ал Фуджейра 1.49 4.44 4.44
13.11.2018 Емирейтс Къп Диба Ал Фуджейра 1 - 0 Шабаб Ал-Ахли 4.49 3.58 1.61
05.11.2018 Про-Лига Аджман 2 - 1 Диба Ал Фуджейра 1.92 3.61 3.25
01.11.2018 Про-Лига Диба Ал Фуджейра 3 - 3 Ал Джазира Абу Даби 3.96 3.72 1.69
26.10.2018 Про-Лига Ал Фуджейра 2 - 1 Диба Ал Фуджейра 2.09 3.48 2.89

Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.

Аджман - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
13.12.2018 Про-Лига Аджман 0 - 0 Ал Дафра 1.86 3.68 3.34
08.12.2018 Купа на Президента Ал Фуджейра 1 - 0 Аджман 2.35 3.70 2.50
04.12.2018 Про-Лига Емирейтс Клуб 1 - 1 Аджман 2.73 3.66 2.14
29.11.2018 Про-Лига Аджман 1 - 2 Ал Вахда Абу Даби 3.40 3.74 1.83
25.11.2018 Про-Лига Ал Васл Дубай 0 - 2 Аджман 1.83 3.78 3.39
12.11.2018 Емирейтс Къп Аджман 0 - 1 Ал Васл Дубай 2.19 3.38 2.70
05.11.2018 Про-Лига Аджман 2 - 1 Диба Ал Фуджейра 1.92 3.61 3.25
31.10.2018 Про-Лига Ал Итихад Калба 2 - 3 Аджман 2.39 3.56 2.41
26.10.2018 Про-Лига Аджман 0 - 3 Ал Аин 6.97 5.10 1.29
20.10.2018 Про-Лига Ал Шарджа 1 - 1 Аджман 1.41 4.52 5.60

Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
05.11.2018 Про-Лига Аджман 2 - 1 Диба Ал Фуджейра 1.92 3.61 3.25
29.01.2018 Про-Лига Аджман 2 - 1 Диба Ал Фуджейра 2.13 3.44 2.88
30.09.2017 Про-Лига Диба Ал Фуджейра 2 - 0 Аджман 1.95 3.57 3.15

В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Диба Ал Фуджейра имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Диба Ал Фуджейра класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Аджман класиране в Про-Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Ал Шарджа 13 9 4 0 34 15 +19 31
2 Ал Джазира Абу Даби 13 8 4 1 37 20 +17 28
3 Ал Аин 12 9 1 2 28 11 +17 28
4 Шабаб Ал-Ахли Дубай 13 8 1 4 26 19 +7 25
5 Ал Вахда Абу Даби 12 5 3 4 33 26 +7 18
6 Бани Яс 13 4 6 3 24 17 +7 18
7 Ал Итихад Калба 13 5 3 5 24 22 +2 18
8 Аджман 13 5 3 5 16 21 -5 18
9 Ал Насър Дубай 13 4 3 6 18 23 -5 15
10 Ал Дафра 13 4 2 7 15 26 -11 14
11 Ал Фуджейра 13 3 4 6 20 29 -9 13
12 Ал Васл Дубай 13 3 2 8 20 28 -8 11
13 Емирейтс Клуб 13 2 3 8 17 34 -17 9
14 Диба Ал Фуджейра 13 1 1 11 15 36 -21 4

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.10 4.00 2.60
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.50 1.22 1.66
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.66 2.10
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 2.30 1.60

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.12.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 33% за Диба Ал Фуджейра
X 0% за равен
2 67% за Аджман
Общо гласували: 3