Люксембург - Национална Дивизия (2025 - 2026)
17:00
Диферданж
Каерйенг
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Диферданж, а гостите от Отшараж. Разстоянието между двата града е 6.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Диферданж, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Диферданж. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Диферданж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Купа на Люксембург | Диферданж | 1 - 1 | Роданж 91 | 1.09 | 7.75 | 14.65 |
| 08.05.2026 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 2 - 3 | Диферданж | 4.48 | 3.50 | 1.64 |
| 03.05.2026 | Нац. Дивизия | Диферданж | 0 - 0 | УНА Щрасен | 1.73 | 3.38 | 4.02 |
| 26.04.2026 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 0 - 1 | Диферданж | 7.07 | 4.57 | 1.32 |
| 22.04.2026 | Купа на Люксембург | Диферданж | 2 - 0 | Расинг ФК Унион | 1.64 | 3.59 | 4.17 |
| 19.04.2026 | Нац. Дивизия | Диферданж | 3 - 0 | Виктория Роспорт | 1.17 | 6.00 | 12.20 |
| 12.04.2026 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 1 - 5 | Диферданж | 7.77 | 4.22 | 1.32 |
| 04.04.2026 | Нац. Дивизия | Диферданж | 1 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 1.52 | 3.63 | 5.33 |
| 22.03.2026 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 0 - 0 | Диферданж | 3.01 | 3.28 | 2.09 |
| 15.03.2026 | Нац. Дивизия | Диферданж | 1 - 1 | Жюнес Еш | 1.29 | 4.62 | 8.22 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Каерйенг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 0 | Жюнес Канах | 1.94 | 3.33 | 3.32 |
| 03.05.2026 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 0 - 3 | Каерйенг | 2.66 | 3.20 | 2.32 |
| 26.04.2026 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 2 - 5 | Расинг ФК Унион | 2.98 | 3.23 | 2.10 |
| 19.04.2026 | Нац. Дивизия | Мамер 32 | 0 - 1 | Каерйенг | 2.95 | 3.51 | 2.03 |
| 12.04.2026 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 2 | Атерт Бисен | 4.27 | 3.73 | 1.63 |
| 04.04.2026 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 0 - 2 | Каерйенг | 2.39 | 3.21 | 2.56 |
| 22.03.2026 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 2 - 2 | Каерйенг | 1.76 | 3.51 | 3.77 |
| 15.03.2026 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 0 | УНА Щрасен | 5.03 | 3.68 | 1.55 |
| 08.03.2026 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 1 - 2 | Каерйенг | 2.37 | 3.13 | 2.68 |
| 01.03.2026 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 2 - 0 | Виктория Роспорт | 2.04 | 3.22 | 3.20 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 1 | Диферданж | 5.68 | 4.04 | 1.44 |
| 12.03.2025 | Купа на Люксембург | Каерйенг | 0 - 4 | Диферданж | 12.25 | 6.60 | 1.13 |
| 25.02.2024 | Нац. Дивизия | Диферданж | 4 - 0 | Каерйенг | 1.25 | 5.50 | 7.67 |
| 27.08.2023 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 0 - 1 | Диферданж | 5.87 | 4.70 | 1.41 |
| 08.04.2023 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 0 - 8 | Диферданж | 6.10 | 4.24 | 1.38 |
| 23.10.2022 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 2 | Каерйенг | 1.45 | 4.06 | 5.37 |
| 07.05.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 6 - 2 | Каерйенг | 1.09 | 8.14 | 14.23 |
| 04.12.2016 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 3 - 5 | Диферданж | 6.80 | 4.68 | 1.33 |
| 15.03.2015 | Нац. Дивизия | Диферданж | 5 - 0 | Каерйенг | 1.38 | 4.00 | 7.05 |
| 28.08.2014 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 3 | Диферданж | 3.18 | 3.23 | 2.03 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Диферданж имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Диферданж | 28 | +40 | 62 |
| 2 | Атерт Бисен | 28 | +37 | 59 |
| 3 | УНА Щрасен | 28 | +31 | 56 |
| 4 | Мондорф-ле-Бен | 28 | +26 | 56 |
| 5 | Ф91 Дюделанж | 28 | +19 | 54 |
| 6 | Каерйенг | 28 | -1 | 38 |
| 7 | Виктория Роспорт | 28 | -12 | 35 |
| 8 | Прогрес Нидеркорн | 28 | 0 | 34 |
| 9 | Жюнес Еш | 28 | -2 | 34 |
| 10 | Расинг ФК Унион | 28 | -8 | 34 |
| 11 | ЮС Хостерт | 28 | -22 | 33 |
| 12 | Жюнес Канах | 28 | -10 | 30 |
| 13 | Мамер 32 | 28 | -26 | 27 |
| 14 | Суифт Есперанж | 28 | -19 | 26 |
| 15 | Юнион Титус Петанж | 28 | -21 | 25 |
| 16 | Роданж 91 | 28 | -32 | 24 |
Хронология в първенството
| Диферданж | |
| Каерйенг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Диферданж | Диферданж | Каерйенг | Каерйенг | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Диферданж | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 2 | Атерт Бисен | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | УНА Щрасен | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Ф91 Дюделанж | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Каерйенг | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 7 | Виктория Роспорт | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Прогрес Нидеркорн | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 3 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Жюнес Еш | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Расинг ФК Унион | 5 - 1 | 0 - 2 | 5 - 1 | 2 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | ЮС Хостерт | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 12 | Жюнес Канах | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 13 | Мамер 32 | 5 - 0 | 1 - 4 | 5 - 0 | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Суифт Есперанж | 3 - 0 | 1 - 5 | 3 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Юнион Титус Петанж | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Роданж 91 | 2 - 2 | 0 - 6 | 2 - 2 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Представяне в Шампионата
| Диферданж | Каерйенг | |
| Победи | 18 | 11 |
| Равни | 8 | 5 |
| Загуби | 2 | 12 |
| Вкарани Голове | 61 | 43 |
| Получени Голове | 21 | 44 |
| Средно Вкарани | 2.18 | 1.54 |
| Средно Получени | 0.75 | 1.57 |
| Мачове Вкарал | 89% | 82% |
| Мачове Получил | 50% | 75% |
| Гол/Гол | 50% | 57% |
| Над 1.5 | 71% | 82% |
| Над 2.5 | 54% | 61% |
| Над 3.5 | 43% | 36% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 8 | 5 |
| Равни | 5 | 3 |
| Загуби | 1 | 6 |
| Вкарани Голове | 31 | 17 |
| Получени Голове | 12 | 18 |
| Средно Вкарани | 2.21 | 1.21 |
| Средно Получени | 0.86 | 1.29 |
| Мачове Вкарал | 93% | 71% |
| Мачове Получил | 57% | 79% |
| Гол/Гол | 57% | 50% |
| Над 1.5 | 79% | 79% |
| Над 2.5 | 64% | 50% |
| Над 3.5 | 43% | 21% |
