Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
19:00
Диферданж
РМ Хам Бенфика
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.13 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Диферданж, а гостите от Люксембург. Разстоянието между двата града е 19.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Диферданж, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Диферданж. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Диферданж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 0 - 1 | Диферданж | 5.63 | 4.17 | 1.45 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 5 - 1 | Жюнес Канах | 1.09 | 8.24 | 14.49 |
| 26.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 0 | Диферданж | 5.83 | 4.13 | 1.41 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 4 - 1 | УНА Щрасен | 1.33 | 4.93 | 6.16 |
| 11.02.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 2 | Диферданж | 3.53 | 3.95 | 1.73 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Диферданж | 6 - 0 | Мондорф-ле-Бен | 1.24 | 5.03 | 8.15 |
| 04.12.2016 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 3 - 5 | Диферданж | 6.80 | 4.68 | 1.33 |
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 0 | Фола Еш | 2.38 | 3.46 | 2.48 |
| 05.11.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 0 | Диферданж | 6.98 | 4.44 | 1.33 |
| 23.10.2016 | Нац. Дивизия | Диферданж | 0 - 0 | Ф91 Дюделанж | 2.11 | 3.25 | 2.96 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
РМ Хам Бенфика - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 3 | Расинг ФК Унион | 2.05 | 3.28 | 3.13 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.17 | 5.88 | 12.75 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 1 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.85 | 3.43 | 3.45 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Жюнес Канах | 1.55 | 3.92 | 4.52 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.50 | 4.10 | 5.00 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 3 | Прогрес Нидеркорн | 3.68 | 3.72 | 1.74 |
| 04.12.2016 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 0 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.93 | 3.28 | 3.39 |
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - |
| 06.11.2016 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 6 - 0 | РМ Хам Бенфика | 2.38 | 3.28 | 2.54 |
| 23.10.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 1 | Фола Еш | 8.92 | 5.19 | 1.24 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 3 | Диферданж | 6.00 | 4.45 | 1.40 |
| 09.04.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 4 - 2 | Диферданж | - | - | - |
| 27.09.2015 | Нац. Дивизия | Диферданж | 4 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.50 | 4.00 | 5.25 |
| 13.04.2014 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 2 | Диферданж | 4.33 | 3.40 | 1.72 |
| 03.10.2013 | Нац. Дивизия | Диферданж | 3 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.60 | 3.50 | 5.00 |
| 12.05.2013 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 1 | Диферданж | 2.43 | 3.20 | 2.53 |
| 10.11.2012 | Нац. Дивизия | Диферданж | 4 - 2 | РМ Хам Бенфика | 2.10 | 3.30 | 3.00 |
| 15.04.2012 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.83 | 3.35 | 3.63 |
| 22.10.2011 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 2 | Диферданж | 2.93 | 3.23 | 2.15 |
| 10.04.2011 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Диферданж | 2.95 | 3.55 | 1.98 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Диферданж имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 18.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 18 | +38 | 44 |
| 2 | Диферданж | 18 | +27 | 43 |
| 3 | Фола Еш | 18 | +31 | 41 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 18 | +7 | 27 |
| 5 | УНА Щрасен | 18 | -6 | 26 |
| 6 | Юнион Титус Петанж | 18 | +4 | 24 |
| 7 | Жюнес Еш | 18 | -2 | 24 |
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 18 | -8 | 24 |
| 9 | Расинг ФК Унион | 18 | -9 | 20 |
| 10 | РМ Хам Бенфика | 18 | -14 | 18 |
| 11 | Жюнес Канах | 18 | -17 | 17 |
| 12 | Рюмеланж | 18 | -21 | 17 |
| 13 | Каерйенг | 18 | -11 | 16 |
| 14 | Виктория Роспорт | 18 | -19 | 12 |
Хронология в първенството
| Диферданж | |
| РМ Хам Бенфика | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Диферданж | Диферданж | РМ Хам Бенфика | РМ Хам Бенфика | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Диферданж | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 3 | Фола Еш | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 3 | |||
| 5 | УНА Щрасен | 4 - 1 | 4 - 4 | 4 - 1 | 0 - 5 | 0 - 5 | ||
| 6 | Юнион Титус Петанж | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Жюнес Еш | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 6 - 0 | 6 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Расинг ФК Унион | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | РМ Хам Бенфика | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 11 | Жюнес Канах | 5 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 12 | Рюмеланж | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 13 | Каерйенг | 3 - 5 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||||
| 14 | Виктория Роспорт | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Диферданж | РМ Хам Бенфика | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 43 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 25 | 11 |
Форма в шампионата
| Диферданж | РМ Хам Бенфика | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
4 1 |
5
3 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 0 |
3
2 4 |
Голове в шампионата
| Диферданж | РМ Хам Бенфика | |
|
Вкарани
Получени |
43
16 |
20
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
5 |
11
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.13 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
