Камерун - Елит Едно (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
16:00
16:00
Динамо де Дуала
Газеле ФА де Гаруа
отложен
Прогнози на потребителите
1 0% за Динамо де Дуала
X 0% за равен
2 0% за Газеле ФА де Гаруа
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Дуала, а гостите от Гаруа. Разстоянието между двата града е 710.3 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Динамо де Дуала - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Елит Едно | Динамо Дуала | 2 - 1 | Стад Рен. Мелонг | 1.68 | 3.24 | 4.52 |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Мунго | 1 - 2 | Динамо Дуала | - | - | - |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Динамо Дуала | 1 - 1 | Коломбе Д. Лобо | 3.14 | 2.90 | 2.22 |
| 23.04.2026 | Елит Едно | Виктория Юн. | 1 - 2 | Динамо Дуала | 2.11 | 3.16 | 3.06 |
| 19.04.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 1 - 3 | Динамо Дуала | 2.51 | 3.04 | 2.55 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Динамо Дуала | 1 - 2 | Униспорт Бафанг | 2.33 | 2.98 | 2.82 |
| 01.04.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 3 - 0 | Динамо Дуала | 2.25 | 2.86 | 3.09 |
| 29.03.2026 | Елит Едно | Динамо Дуала | 2 - 2 | ПВД Баменда | 1.90 | 3.07 | 3.60 |
| 22.03.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 0 - 1 | Динамо Дуала | 3.19 | 3.01 | 2.16 |
| 17.03.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 2 - 1 | Динамо Дуала | 1.86 | 3.17 | 3.60 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Газеле ФА де Гаруа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 1 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 2.97 | 2.98 | 2.27 |
| 10.05.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 0 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 3.65 | 3.29 | 1.82 |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 1 | Виктория Юн. | 3.72 | 3.23 | 1.84 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 4 - 2 | ПВД Баменда | 1.66 | 3.19 | 4.65 |
| 22.04.2026 | Елит Едно | Коломбе Д. Лобо | 3 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 1.51 | 3.43 | 6.20 |
| 19.04.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Мунго | 1 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 1.95 | 3.09 | 3.51 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 2 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 1.76 | 3.23 | 3.93 |
| 26.03.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 2 | Газеле ФА Гаруа | 1.87 | 3.03 | 3.91 |
| 22.03.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 4 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 2.93 | 2.86 | 2.30 |
| 17.03.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.72 | 3.20 | 4.32 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 4 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 0 | Динамо Дуала | 2.18 | 2.96 | 3.00 |
| 20.06.2025 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 3 | Динамо Дуала *** | - | - | - |
| 23.02.2025 | Елит Едно | Динамо Дуала | 2 - 3 | Газеле ФА Гаруа | 4.34 | 3.15 | 1.71 |
| 01.04.2024 | Елит Едно | Динамо Дуала | 0 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 2.01 | 2.87 | 3.66 |
| 25.02.2024 | Елит Едно | Динамо Дуала | 1 - 1 | Газеле ФА Гаруа | - | - | - |
| 19.11.2023 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 1 | Динамо Дуала | 2.50 | 2.87 | 2.73 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Динамо де Дуала имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
Елит Едно класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Униспорт де Бафанг | 18 | +19 | 40 |
| 2 | Котон Спорт де Гаруа | 19 | +9 | 32 |
| 3 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 18 | +14 | 31 |
| 4 | Динамо де Дуала | 18 | +8 | 31 |
| 5 | Канон Яунде | 18 | +7 | 28 |
| 6 | Виктория Юнайтед | 18 | 0 | 27 |
| 7 | ПВД Баменда | 18 | -3 | 26 |
| 8 | Газеле ФА де Гаруа | 19 | -3 | 26 |
| 9 | Пантере ду Нде | 18 | +4 | 25 |
| 10 | Стад Ренар де Мелонг | 19 | +2 | 22 |
| 11 | Егъл Роял де ла Менуа | 19 | -1 | 21 |
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 19 | -18 | 17 |
| 13 | Фортуна Мфоу | 19 | -24 | 14 |
| 14 | Егъл Роял ду Мунго | 18 | -14 | 12 |
Хронология в първенството
| Динамо де Дуала | |
| Газеле ФА де Гаруа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Динамо де Дуала | Динамо де Дуала | Газеле ФА де Гаруа | Газеле ФА де Гаруа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Униспорт де Бафанг | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Котон Спорт де Гаруа | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Динамо де Дуала | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 5 | Канон Яунде | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 6 | Виктория Юнайтед | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | ПВД Баменда | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Газеле ФА де Гаруа | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 9 | Пантере ду Нде | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 10 | Стад Ренар де Мелонг | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 11 | Егъл Роял де ла Менуа | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Фортуна Мфоу | 4 - 2 | 1 - 3 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Егъл Роял ду Мунго | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Представяне в Шампионата
| Динамо де Дуала | Газеле ФА де Гаруа | |
| Победи | 9 | 7 |
| Равни | 4 | 5 |
| Загуби | 5 | 7 |
| Вкарани Голове | 30 | 19 |
| Получени Голове | 22 | 22 |
| Средно Вкарани | 1.67 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.22 | 1.16 |
| Мачове Вкарал | 78% | 58% |
| Мачове Получил | 78% | 74% |
| Гол/Гол | 61% | 47% |
| Над 1.5 | 83% | 53% |
| Над 2.5 | 67% | 47% |
| Над 3.5 | 33% | 16% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 5 | 2 |
| Равни | 2 | 3 |
| Загуби | 2 | 6 |
| Вкарани Голове | 19 | 8 |
| Получени Голове | 11 | 16 |
| Средно Вкарани | 2.11 | 0.73 |
| Средно Получени | 1.22 | 1.45 |
| Мачове Вкарал | 89% | 55% |
| Мачове Получил | 78% | 82% |
| Гол/Гол | 67% | 45% |
| Над 1.5 | 100% | 55% |
| Над 2.5 | 67% | 45% |
| Над 3.5 | 44% | 18% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Динамо де Дуала
X 0% за равен
2 0% за Газеле ФА де Гаруа
Няма гласували за футболния мач
