Унгария - НП I (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
18:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
5.00 |
1.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
1.17 |
1.17 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.00 |
1.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
9.00 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.60 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.00 |
1.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мишколц, а гостите от Пакш.
Разстоянието между двата града е 218.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
ДВТК,
който има капацитет от
17 000 места, от които седящи 4 641.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион ДВТК.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Диошдьор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
НП I |
Дьор ЕТО |
4 - 0 |
Диошдьор |
1.17 |
6.62 |
11.49 |
| 25.04.2026 |
НП I |
Кишварда |
1 - 2 |
Диошдьор |
1.59 |
3.80 |
4.84 |
| 18.04.2026 |
НП I |
Диошдьор |
0 - 5 |
Дебрецен |
2.98 |
3.45 |
2.14 |
| 10.04.2026 |
НП I |
Ференцварош |
3 - 1 |
Диошдьор |
1.22 |
5.76 |
9.75 |
| 05.04.2026 |
НП I |
Диошдьор |
1 - 2 |
Пушкаш Академи |
2.74 |
3.29 |
2.31 |
| 21.03.2026 |
НП I |
Ниредхаза Спартак |
3 - 1 |
Диошдьор |
2.03 |
3.34 |
3.28 |
| 13.03.2026 |
НП I |
Диошдьор |
0 - 4 |
Казинцбарцика |
1.51 |
3.95 |
5.39 |
| 08.03.2026 |
НП I |
МТК Будапеща |
1 - 1 |
Диошдьор |
2.05 |
3.53 |
3.11 |
| 05.03.2026 |
Купа на Унгария |
Хонвед Будапеща |
1 - 0 |
Диошдьор |
2.19 |
3.09 |
2.78 |
| 28.02.2026 |
НП I |
Диошдьор |
1 - 1 |
Залаегерсег |
2.30 |
3.35 |
2.76 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Пакш - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.05.2026 |
НП I |
Пакш |
5 - 2 |
Дебрецен |
2.08 |
3.66 |
2.90 |
| 26.04.2026 |
НП I |
Ференцварош |
2 - 0 |
Пакш |
1.44 |
4.55 |
5.58 |
| 19.04.2026 |
НП I |
Пакш |
1 - 0 |
Пушкаш Академи |
1.95 |
3.57 |
3.30 |
| 11.04.2026 |
НП I |
Ниредхаза Спартак |
2 - 0 |
Пакш |
2.50 |
3.50 |
2.41 |
| 04.04.2026 |
НП I |
Пакш |
5 - 1 |
Казинцбарцика |
1.32 |
5.03 |
7.08 |
| 20.03.2026 |
НП I |
МТК Будапеща |
0 - 2 |
Пакш |
2.89 |
3.75 |
2.06 |
| 14.03.2026 |
НП I |
Пакш |
1 - 1 |
Залаегерсег |
1.89 |
3.64 |
3.44 |
| 07.03.2026 |
НП I |
Уйпещ |
0 - 0 |
Пакш |
2.39 |
3.52 |
2.58 |
| 28.02.2026 |
НП I |
Кишварда |
2 - 1 |
Пакш |
2.72 |
3.36 |
2.33 |
| 22.02.2026 |
НП I |
Пакш |
3 - 4 |
Дьор ЕТО |
2.81 |
3.62 |
2.16 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.02.2026 |
НП I |
Пакш |
1 - 2 |
Диошдьор |
1.51 |
4.37 |
5.09 |
| 11.02.2026 |
Купа на Унгария |
Пакш |
2 - 6 |
Диошдьор |
1.54 |
4.07 |
4.79 |
| 25.10.2025 |
НП I |
Диошдьор |
2 - 1 |
Пакш |
3.63 |
3.98 |
1.78 |
| 08.03.2025 |
НП I |
Диошдьор |
0 - 2 |
Пакш |
2.76 |
3.58 |
2.22 |
| 03.11.2024 |
НП I |
Пакш |
3 - 4 |
Диошдьор |
1.61 |
3.92 |
4.61 |
| 28.07.2024 |
НП I |
Диошдьор |
2 - 2 |
Пакш |
2.66 |
3.54 |
2.30 |
| 16.03.2024 |
НП I |
Диошдьор |
2 - 1 |
Пакш |
2.61 |
3.48 |
2.36 |
| 24.11.2023 |
НП I |
Пакш |
4 - 1 |
Диошдьор |
1.80 |
3.68 |
3.87 |
| 12.08.2023 |
НП I |
Диошдьор |
1 - 1 |
Пакш |
2.29 |
3.48 |
2.78 |
| 11.04.2021 |
НП I |
Диошдьор |
1 - 4 |
Пакш |
2.46 |
3.40 |
2.58 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Диошдьор имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дьор ЕТО |
32 |
19 |
9 |
4 |
64 |
30 |
+34 |
66 |
| 2 |
Ференцварош |
32 |
20 |
5 |
7 |
64 |
31 |
+33 |
65 |
| 3 |
Пакш |
32 |
14 |
8 |
10 |
60 |
45 |
+15 |
50 |
| 4 |
Дебрецен |
32 |
13 |
11 |
8 |
49 |
40 |
+9 |
50 |
| 5 |
Залаегерсег |
32 |
13 |
9 |
10 |
49 |
40 |
+9 |
48 |
| 6 |
Пушкаш Академи |
32 |
13 |
6 |
13 |
41 |
41 |
0 |
45 |
| 7 |
Уйпещ |
32 |
11 |
7 |
14 |
47 |
55 |
-8 |
40 |
| 8 |
Кишварда |
32 |
11 |
7 |
14 |
36 |
48 |
-12 |
40 |
| 9 |
Ниредхаза Спартак |
32 |
10 |
9 |
13 |
45 |
55 |
-10 |
39 |
| 10 |
МТК Будапеща |
32 |
9 |
10 |
13 |
53 |
60 |
-7 |
37 |
| 11 |
Диошдьор |
32 |
6 |
10 |
16 |
38 |
62 |
-24 |
28 |
| 12 |
Казинцбарцика |
32 |
6 |
3 |
23 |
29 |
68 |
-39 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Диошдьор |
|
| Пакш |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Диошдьор |
Диошдьор |
|
Пакш |
Пакш |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дьор ЕТО |
1 - 1 |
4 - 0 |
1 - 1 |
|
3 - 4 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Ференцварош |
0 - 1 |
3 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Пакш |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 4 |
Дебрецен |
0 - 5 |
3 - 2 |
0 - 5 |
|
5 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Залаегерсег |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Пушкаш Академи |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Уйпещ |
1 - 3 |
2 - 1 |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Кишварда |
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 1 |
|
5 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Ниредхаза Спартак |
2 - 0 |
3 - 1 |
2 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
МТК Будапеща |
4 - 0 |
1 - 1 |
4 - 0 |
|
3 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 11 |
Диошдьор |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Казинцбарцика |
0 - 4 |
1 - 1 |
0 - 4 |
|
5 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Диошдьор |
Пакш |
| Победи |
6 |
14 |
| Равни |
10 |
8 |
| Загуби |
16 |
10 |
| Вкарани Голове |
38 |
60 |
| Получени Голове |
62 |
45 |
| Средно Вкарани |
1.19 |
1.88 |
| Средно Получени |
1.94 |
1.41 |
| Мачове Вкарал |
75% |
78% |
| Мачове Получил |
91% |
81% |
| Гол/Гол |
69% |
66% |
| Над 1.5 |
91% |
81% |
| Над 2.5 |
66% |
59% |
| Над 3.5 |
47% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
6 |
| Равни |
7 |
4 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
18 |
21 |
| Получени Голове |
24 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
1.31 |
| Средно Получени |
1.60 |
1.12 |
| Мачове Вкарал |
73% |
62% |
| Мачове Получил |
80% |
75% |
| Гол/Гол |
60% |
50% |
| Над 1.5 |
87% |
75% |
| Над 2.5 |
53% |
44% |
| Над 3.5 |
40% |
19% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
5.00 |
1.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
1.17 |
1.17 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.00 |
1.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
9.00 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.60 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.00 |
1.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака