Никарагуа - Лига Примера (2026 - Апертура)
неделя, 9 август, 2026
03:00
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
6.45 |
11.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.07 |
4.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.03 |
8.92 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.07 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.00 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.85 |
1.84 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.84 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дириамба, а гостите от Тола.
Разстоянието между двата града е 57.0 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дирианген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.08.2026 |
Други Международни |
Дирианген |
1 - 3 |
ЛД Алахуеленсе |
4.49 |
3.68 |
1.63 |
| 01.08.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
1 - 1 |
УНАН Манагуа |
1.32 |
4.72 |
6.96 |
| 24.07.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
1 - 3 |
Дирианген |
- |
- |
- |
| 18.07.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
1 - 1 |
Сан Маркос |
- |
- |
- |
| 12.07.2026 |
Купа на Никарагуа |
Спорт Себако |
1 - 1 |
Дирианген |
3.95 |
3.62 |
1.71 |
| 05.07.2026 |
Купа на Никарагуа |
Дирианген |
1 - 2 |
Спорт Себако |
1.30 |
4.95 |
7.46 |
| 17.05.2026 |
Плейофи |
Дирианген |
1 - 1 |
Реал Естели |
2.49 |
3.00 |
2.68 |
| 10.05.2026 |
Плейофи |
Реал Естели |
1 - 1 |
Дирианген |
1.99 |
3.08 |
3.50 |
| 07.05.2026 |
Плейофи |
Дирианген |
3 - 1 |
Матагалпа |
1.46 |
4.10 |
5.50 |
| 03.05.2026 |
Плейофи |
Матагалпа |
0 - 1 |
Дирианген |
3.48 |
3.56 |
1.83 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Ранчо Сантана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 1 |
Спорт Себако |
3.57 |
3.50 |
1.81 |
| 28.07.2026 |
Лига Примера |
УНАН Манагуа |
2 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.76 |
3.59 |
3.76 |
| 19.07.2026 |
Лига Примера |
Манагуа |
2 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.23 |
5.23 |
10.15 |
| 12.07.2026 |
Купа на Никарагуа |
Манагуа |
2 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.61 |
3.83 |
4.46 |
| 06.07.2026 |
Купа на Никарагуа |
Ранчо Сантана |
2 - 3 |
Манагуа |
7.22 |
4.73 |
1.33 |
| 26.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Мадрис |
0 - 1 |
Ранчо Сантана |
- |
- |
- |
| 20.04.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
3 - 4 |
АРТ Мун. Халапа |
4.01 |
3.60 |
1.75 |
| 16.04.2026 |
Лига Примера |
УНАН Манагуа |
0 - 2 |
Ранчо Сантана |
1.74 |
3.75 |
4.08 |
| 13.04.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 3 |
Спорт Себако |
3.50 |
3.60 |
1.87 |
| 10.04.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
0 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.38 |
4.74 |
6.39 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.02.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
5 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.09 |
7.68 |
16.55 |
| 22.01.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 4 |
Дирианген |
8.89 |
5.25 |
1.23 |
| 21.09.2025 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 8 |
Дирианген |
7.25 |
4.61 |
1.33 |
| 19.07.2025 |
Лига Примера |
Дирианген |
6 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.19 |
5.82 |
9.56 |
| 28.04.2025 |
Лига Примера |
Дирианген |
3 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.09 |
8.46 |
16.15 |
| 21.02.2025 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 1 |
Дирианген |
5.90 |
4.24 |
1.39 |
| 22.11.2024 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 6 |
Дирианген |
8.38 |
5.09 |
1.26 |
| 22.09.2024 |
Лига Примера |
Дирианген |
2 - 3 |
Ранчо Сантана |
1.30 |
4.79 |
8.28 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Дирианген имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Лига Примера класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Реал Естели |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
10 |
| 2 |
Манагуа |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 3 |
Спорт Себако |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
7 |
| 4 |
Дирианген |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
5 |
| 5 |
УНАН Манагуа |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
5 |
| 6 |
Уолтър Ферети |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
3 |
| 7 |
АРТ Мунисипал Халапа |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 8 |
Сан Маркос |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 9 |
Ранчо Сантана |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
| 10 |
Матагалпа |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дирианген |
|
| Ранчо Сантана |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дирианген |
Дирианген |
|
Ранчо Сантана |
Ранчо Сантана |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Реал Естели |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Манагуа |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Спорт Себако |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Дирианген |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
УНАН Манагуа |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Уолтър Ферети |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 7 |
АРТ Мунисипал Халапа |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Сан Маркос |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 9 |
Ранчо Сантана |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Матагалпа |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дирианген |
Ранчо Сантана |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
1 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
0.33 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
33% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
6.45 |
11.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.07 |
4.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.03 |
8.92 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.07 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.00 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.85 |
1.84 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.84 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите