Франция - Лига 2 (2026 - 2027)
петък, 14 август, 2026
21:45
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.10 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дижон, а гостите от По.
Разстоянието между двата града е 613.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад Гастон Жерард,
който има капацитет от
16 099 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад Гастон Жерард.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дижон - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
Монпелие |
1 - 1 |
Дижон |
1.89 |
3.34 |
3.93 |
| 22.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бурж-Перона |
1 - 2 |
Дижон |
6.59 |
4.47 |
1.39 |
| 15.05.2026 |
Лига 3 |
Дижон |
3 - 2 |
Орлеан |
1.57 |
3.89 |
4.62 |
| 09.05.2026 |
Лига 3 |
Льо Пюи Фут |
1 - 2 |
Дижон |
3.53 |
3.28 |
1.91 |
| 30.04.2026 |
Лига 3 |
Дижон |
1 - 2 |
Шатору |
1.37 |
4.28 |
6.68 |
| 24.04.2026 |
Лига 3 |
Валансиен |
0 - 1 |
Дижон |
3.30 |
3.14 |
2.01 |
| 17.04.2026 |
Лига 3 |
Дижон |
0 - 0 |
Сошо |
2.10 |
3.18 |
3.12 |
| 10.04.2026 |
Лига 3 |
Дижон |
2 - 0 |
Бурж-Перона |
1.39 |
3.98 |
6.85 |
| 03.04.2026 |
Лига 3 |
Фльори 91 |
3 - 1 |
Дижон |
3.16 |
3.22 |
2.05 |
| 27.03.2026 |
Лига 3 |
Дижон |
3 - 1 |
Версай 78 |
1.66 |
3.31 |
4.78 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
По - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
По |
0 - 1 |
Анси |
2.56 |
3.35 |
2.53 |
| 21.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еспаньол |
4 - 0 |
По |
1.33 |
4.71 |
7.24 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Сосиедад |
0 - 1 |
По |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Лига 2 |
Реймс |
5 - 3 |
По |
1.33 |
4.96 |
7.60 |
| 02.05.2026 |
Лига 2 |
По |
1 - 3 |
Нанси |
2.44 |
3.30 |
2.68 |
| 24.04.2026 |
Лига 2 |
Анси |
5 - 1 |
По |
2.01 |
3.36 |
3.43 |
| 17.04.2026 |
Лига 2 |
По |
2 - 1 |
Гингам |
2.92 |
3.37 |
2.24 |
| 10.04.2026 |
Лига 2 |
Амиен |
0 - 1 |
По |
2.54 |
3.54 |
2.43 |
| 06.04.2026 |
Лига 2 |
Льо Ман |
4 - 0 |
По |
1.85 |
3.52 |
3.82 |
| 20.03.2026 |
Лига 2 |
По |
0 - 0 |
Монпелие |
2.55 |
3.28 |
2.57 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.03.2023 |
Лига 2 |
Дижон |
0 - 1 |
По |
2.08 |
3.03 |
3.74 |
| 06.08.2022 |
Лига 2 |
По |
0 - 0 |
Дижон |
2.84 |
3.14 |
2.45 |
| 12.02.2022 |
Лига 2 |
Дижон |
0 - 1 |
По |
2.02 |
3.17 |
3.72 |
| 28.08.2021 |
Лига 2 |
По |
2 - 0 |
Дижон |
2.11 |
3.16 |
3.46 |
В последните 4 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Дижон имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Лига 2 класиране към 14.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сент Етиен |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Дюнкерк |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 3 |
Родес |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Метц |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Анси |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
Ред Стар Париж |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Дижон |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Монпелие |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
Булон |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 9 |
Клермонт Фут |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 9 |
Нанси |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 9 |
Реймс |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 13 |
Гингам |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 14 |
Нант |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 14 |
По |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 16 |
Гренобъл Фут 38 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 17 |
Лавал |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 18 |
Сошо |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дижон |
По |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.10 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите