Словения - Първа Лига (2016 - 2017)
17:55
Домжале
Целие
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.50 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Домжале, а гостите от Целие. Разстоянието между двата града е 52.4 км. Мачът ще се играе на стадион Спортен Парк Домжале, който има капацитет от 2 813 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Спортен Парк Домжале. Мачът ще се играе в 16:55 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Домжале - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 0 - 0 | Домжале | 3.08 | 3.23 | 2.12 |
| 17.05.2017 | Първа Лига | Домжале | 1 - 1 | Горица | 1.78 | 3.39 | 3.92 |
| 13.05.2017 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 3 - 1 | Домжале | 2.33 | 3.12 | 2.80 |
| 06.05.2017 | Първа Лига | Копер | 3 - 0 | Домжале | 2.92 | 3.14 | 2.25 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Домжале | 3 - 0 | Рудар Веление | 1.30 | 4.59 | 8.23 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Марибор | 1 - 0 | Домжале | 2.03 | 3.24 | 3.31 |
| 17.04.2017 | Първа Лига | Домжале | 5 - 3 | Кръшко | 1.27 | 4.82 | 9.10 |
| 11.04.2017 | Купа на Словения | Крка Ново Место | 0 - 2 | Домжале | 7.20 | 4.53 | 1.35 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Радомлие | 1 - 1 | Домжале | 12.75 | 6.32 | 1.16 |
| 04.04.2017 | Купа на Словения | Домжале | 2 - 0 | Крка Ново Место | 1.13 | 6.96 | 12.47 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Целие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Рудар Веление | 1.85 | 3.31 | 3.75 |
| 17.05.2017 | Първа Лига | Марибор | 0 - 2 | Целие | 1.86 | 3.43 | 3.60 |
| 12.05.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 2 | Кръшко | 1.50 | 3.73 | 5.61 |
| 06.05.2017 | Първа Лига | Радомлие | 0 - 1 | Целие | 8.73 | 4.98 | 1.27 |
| 30.04.2017 | Първа Лига | Целие | 2 - 2 | Копер | 1.90 | 3.22 | 3.72 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.51 | 3.74 | 5.75 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Горица | 1 - 1 | Целие | 2.14 | 3.16 | 3.12 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Олимпия Любляна | 2.60 | 3.04 | 2.56 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Домжале | 3.09 | 3.20 | 2.14 |
| 29.03.2017 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 2 | Целие | 2.91 | 3.29 | 2.19 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Домжале | 3.09 | 3.20 | 2.14 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Домжале | 2 - 1 | Целие | 1.54 | 3.76 | 5.31 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Целие | 2 - 1 | Домжале | 3.17 | 3.15 | 2.12 |
| 14.05.2016 | Първа Лига | Домжале | 0 - 3 | Целие | 2.16 | 2.92 | 3.40 |
| 20.04.2016 | Купа на Словения | Домжале | 0 - 1 | Целие | 1.61 | 3.60 | 4.89 |
| 13.04.2016 | Купа на Словения | Целие | 1 - 0 | Домжале | 3.18 | 3.18 | 2.10 |
| 19.03.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 2 | Домжале | 2.16 | 3.18 | 3.04 |
| 08.11.2015 | Първа Лига | Домжале | 2 - 2 | Целие | 1.54 | 3.71 | 5.33 |
| 29.08.2015 | Първа Лига | Целие | 0 - 3 | Домжале | 2.56 | 3.13 | 2.51 |
| 25.04.2015 | Първа Лига | Целие | 0 - 0 | Домжале | 2.16 | 3.09 | 3.07 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Домжале имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 27.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 35 | +32 | 70 |
| 2 | Олимпия Любляна | 35 | +13 | 57 |
| 3 | Горица | 35 | +8 | 57 |
| 4 | Домжале | 35 | +21 | 56 |
| 5 | Целие | 35 | +6 | 52 |
| 6 | Копер | 35 | +4 | 50 |
| 7 | Рудар Веление | 35 | -4 | 40 |
| 8 | Кръшко | 35 | -10 | 39 |
| 9 | Алуминий Кидричево | 35 | -13 | 38 |
| 10 | Радомлие | 35 | -57 | 12 |
Хронология в първенството
| Домжале | |
| Целие | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Домжале | Домжале | Целие | Целие | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Марибор | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 2 | Олимпия Любляна | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Горица | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Домжале | - | - | - | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Целие | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Копер | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Рудар Веление | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Кръшко | 5 - 3 | 0 - 0 | 5 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 9 | Алуминий Кидричево | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Радомлие | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** Домжале - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Домжале | Целие | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 56 | 52 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 38 | 26 |
Форма в шампионата
| Домжале | Целие | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
8 11 |
14
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
2 3 |
8
2 7 |
Голове в шампионата
| Домжале | Целие | |
|
Вкарани
Получени |
62
41 |
44
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
39
17 |
25
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.50 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
