Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
Дордрехт
Камбур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.60 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.29 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дордрехт, а гостите от Леуварден. Разстоянието между двата града е 172.7 км. Мачът ще се играе на стадион ГН Бау, който има капацитет от 4 235 места. Снимки от Google карта стадион ГН Бау. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дордрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | Дордрехт | 1.50 | 4.21 | 5.18 |
| 06.04.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 1 | Дордрехт | 2.35 | 3.49 | 2.59 |
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 2 - 3 | Йънг Аякс | 3.67 | 3.74 | 1.80 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 3 | Дордрехт | 1.38 | 4.50 | 6.70 |
| 25.03.2018 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 1 - 2 | Го Ахед Игълс | 1.99 | 3.45 | 3.31 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 4 - 1 | Дордрехт | 1.87 | 3.58 | 3.60 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 1 - 0 | Ваалвийк | 1.60 | 3.86 | 4.75 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 0 - 1 | Дордрехт | 1.24 | 5.64 | 8.50 |
| 02.03.2018 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 2 - 3 | Телстар | 2.35 | 3.46 | 2.60 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 1 | Дордрехт | 1.97 | 3.67 | 3.13 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.51 | 4.33 | 4.97 |
| 06.04.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 2 | Камбур | 2.63 | 3.50 | 2.31 |
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 2 | ФК Айндховен | 1.54 | 4.15 | 4.86 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 2 | Волендам | 1.84 | 3.65 | 3.58 |
| 23.03.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 2 | Камбур | 1.82 | 3.57 | 3.75 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | НЕК Ниймеген | 3.49 | 3.68 | 1.87 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 1 | Камбур | 1.80 | 3.64 | 3.71 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Алмере Сити | 1.83 | 3.66 | 3.63 |
| 02.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 1 | Камбур | 3.38 | 3.61 | 1.91 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Еммен | 2.41 | 3.31 | 2.63 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Дордрехт | 1.31 | 4.90 | 7.86 |
| 28.01.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Дордрехт | 1.33 | 4.84 | 7.47 |
| 19.08.2016 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 0 - 1 | Камбур | 3.58 | 3.67 | 1.86 |
| 26.04.2015 | Ередивизи | Дордрехт | 0 - 0 | Камбур | 4.25 | 3.79 | 1.73 |
| 04.10.2014 | Ередивизи | Камбур | 4 - 1 | Дордрехт | 1.53 | 3.94 | 5.73 |
| 08.04.2013 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 0 - 3 | Камбур | 2.80 | 3.39 | 2.27 |
| 12.01.2013 | Приятелски срещи | Дордрехт | 3 - 4 | Камбур | 2.25 | 3.28 | 2.75 |
| 05.10.2012 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Дордрехт | 1.55 | 4.00 | 5.16 |
| 05.03.2012 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 0 | Дордрехт | 1.59 | 3.79 | 4.92 |
| 16.09.2011 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 2 - 1 | Камбур | 2.64 | 3.36 | 2.38 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Дордрехт имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 13.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Ситард | 35 | +36 | 69 |
| 2 | НЕК Ниймеген | 34 | +34 | 67 |
| 3 | Йънг Аякс | 34 | +31 | 67 |
| 4 | Йънг ПСВ | 35 | +22 | 61 |
| 5 | Де Граафшап | 35 | +27 | 58 |
| 6 | Телстар | 35 | +4 | 58 |
| 7 | Еммен | 35 | +8 | 54 |
| 8 | МВВ Маастрихт | 35 | +4 | 49 |
| 9 | Камбур | 35 | -2 | 49 |
| 10 | Волендам | 35 | -4 | 46 |
| 11 | Алмере Сити | 35 | -8 | 46 |
| 12 | Дордрехт | 35 | -19 | 46 |
| 13 | Ден Бош | 35 | +6 | 44 |
| 14 | ТОП Ос | 35 | -9 | 44 |
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 35 | -13 | 42 |
| 16 | ФК Айндховен | 35 | -25 | 40 |
| 17 | Го Ахед Игълс | 35 | -16 | 37 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 35 | -13 | 35 |
| 19 | Ваалвийк | 35 | -26 | 30 |
| 20 | Йънг Утрехт | 35 | -37 | 26 |
Хронология в първенството
| Дордрехт | |
| Камбур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дордрехт | Дордрехт | Камбур | Камбур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фортуна Ситард | 3 - 0 | 5 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | НЕК Ниймеген | 6 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 3 | Йънг Аякс | 2 - 3 | 3 - 0 | 2 - 3 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Де Граафшап | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Телстар | 2 - 3 | 3 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||
| 7 | Еммен | 2 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | МВВ Маастрихт | 2 - 4 | 1 - 0 | 2 - 4 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Камбур | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Волендам | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Алмере Сити | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Дордрехт | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 13 | Ден Бош | 0 - 3 | 4 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 14 | ТОП Ос | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 16 | ФК Айндховен | 4 - 3 | 0 - 1 | 4 - 3 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 17 | Го Ахед Игълс | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 18 | Хелмонд Спорт | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 19 | Ваалвийк | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Дордрехт | Камбур | |
| Позиция | 12 | 9 |
| Точки | 46 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 9 |
| Точки | 25 | 19 |
Форма в шампионата
| Дордрехт | Камбур | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
4 17 |
13
10 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 6 |
5
4 8 |
Голове в шампионата
| Дордрехт | Камбур | |
|
Вкарани
Получени |
52
71 |
50
52 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
33
32 |
20
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.60 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.29 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
