Косово - Купа на Косово (2024 - 2025)
14:00
Дреница Србица
Феризай
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.97 | 3.47 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.86 | 1.22 | 1.17 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.35 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Србица, а гостите от Феризово. Разстоянието между двата града е 51.0 км. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Отговорна Игра
Дреница Србица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2023 | Купа на Косово | Дреница Србица | 0 - 2 | Балкани Суха р. | - | - | - |
| 28.05.2023 | Суперлига | Дреница Србица | 1 - 3 | Дрита Гниляне | - | - | - |
| 20.05.2023 | Суперлига | Прищина | 4 - 1 | Дреница Србица | - | - | - |
| 14.05.2023 | Суперлига | Дреница Србица | 1 - 4 | Дукагини Клина | - | - | - |
| 06.05.2023 | Суперлига | Трепча 89 | 3 - 1 | Дреница Србица | - | - | - |
| 03.05.2023 | Суперлига | Феризай | 2 - 0 | Дреница Србица | - | - | - |
| 29.04.2023 | Суперлига | Дреница Србица | 1 - 2 | Малишева | 4.00 | 3.50 | 1.78 |
| 23.04.2023 | Суперлига | Гниляне | 1 - 0 | Дреница Србица | - | - | - |
| 16.04.2023 | Суперлига | Дреница Србица | 0 - 1 | Балкани Суха р. | - | - | - |
| 09.04.2023 | Суперлига | Лапи Подуево | 4 - 0 | Дреница Србица | - | - | - |
Общо 10 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 домакинства.
Феризай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | Суперлига | Феризай | 1 - 0 | Прищина | 2.60 | 3.13 | 2.45 |
| 18.02.2025 | Суперлига | Малишева | 3 - 2 | Феризай | 1.67 | 3.48 | 4.39 |
| 10.02.2025 | Суперлига | Феризай | 2 - 1 | Фероникели Гл. | 1.75 | 3.32 | 4.13 |
| 21.12.2024 | Суперлига | Феризай | 3 - 1 | Гниляне | 2.66 | 3.28 | 2.32 |
| 13.12.2024 | Суперлига | Дукагини Клина | 1 - 0 | Феризай | 2.21 | 3.08 | 3.00 |
| 08.12.2024 | Суперлига | Феризай | 1 - 1 | Балкани Суха р. | 5.54 | 3.84 | 1.49 |
| 30.11.2024 | Суперлига | Лапи Подуево | 1 - 1 | Феризай | - | - | - |
| 24.11.2024 | Суперлига | Сухарека | 0 - 0 | Феризай | - | - | - |
| 10.11.2024 | Суперлига | Феризай | 1 - 2 | Дрита Гниляне | 3.66 | 3.19 | 1.91 |
| 03.11.2024 | Суперлига | Прищина | 1 - 0 | Феризай | 1.64 | 3.51 | 4.66 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2023 | Суперлига | Феризай | 2 - 0 | Дреница Србица | - | - | - |
| 04.03.2023 | Суперлига | Дреница Србица | 1 - 0 | Феризай | - | - | - |
| 29.10.2022 | Суперлига | Феризай | 1 - 1 | Дреница Србица | - | - | - |
| 04.09.2022 | Суперлига | Дреница Србица | 0 - 0 | Феризай | - | - | - |
| 08.07.2020 | Суперлига | Дреница Србица | 3 - 0 | Феризай | 1.21 | 6.25 | 8.69 |
| 02.12.2019 | Суперлига | Дреница Србица | 0 - 2 | Феризай | 1.53 | 3.78 | 4.98 |
| 23.09.2019 | Суперлига | Феризай | 0 - 1 | Дреница Србица | 2.09 | 2.99 | 3.25 |
| 16.03.2019 | Суперлига | Дреница Србица | 0 - 0 | Феризай | - | - | - |
| 23.02.2019 | Суперлига | Дреница Србица | 3 - 1 | Феризай | 1.74 | 3.13 | 3.90 |
| 02.10.2018 | Суперлига | Феризай | 2 - 0 | Дреница Србица | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дреница Србица имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Дреница Србица класиране в Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | 21 | +21 | 47 |
| 2 | Балкани Суха река | 21 | +17 | 39 |
| 3 | Малишева | 21 | +4 | 34 |
| 4 | Прищина | 21 | +4 | 29 |
| 5 | Гниляне | 21 | +2 | 28 |
| 6 | Сухарека | 21 | -4 | 26 |
| 7 | Феризай | 21 | -6 | 26 |
| 8 | Дукагини Клина | 21 | -9 | 25 |
| 9 | Лапи Подуево | 21 | -3 | 22 |
| 10 | Фероникели Глоговац | 21 | -26 | 10 |
Феризай класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.97 | 3.47 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.86 | 1.22 | 1.17 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.35 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра