Косово - Суперлига (2026 - 2027)
вторник, 8 септември, 2026
17:00
1 - 4
(1 - 1, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.99 |
3.05 |
2.08 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.59 |
1.24 |
1.28 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.51 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.08 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.24 |
3.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.74 |
1.84 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.09.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Србица, а гостите от Прищина.
Разстоянието между двата града е 32.1 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дреница Србица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
0 - 0 |
Дреница Србица |
1.38 |
3.88 |
6.01 |
| 28.08.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
0 - 2 |
Балкани Суха р. |
2.71 |
3.13 |
2.19 |
| 21.08.2026 |
Суперлига |
Малишева |
1 - 1 |
Дреница Србица |
1.84 |
3.48 |
3.53 |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
0 - 0 |
Дукагини Клина |
2.77 |
3.11 |
2.16 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 2 |
Дреница Србица |
2.03 |
3.55 |
2.85 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
3 - 2 |
Феризай |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Малишева |
4 - 1 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
2 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
0 - 1 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
| 30.04.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
1 - 2 |
Балкани Суха р. |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Прищина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.09.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 0 |
Вучтрия Вучитрън |
- |
- |
- |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Прищина |
4 - 0 |
Лапи Подуево |
1.57 |
3.52 |
4.36 |
| 16.08.2026 |
Суперлига |
Прищина |
4 - 2 |
Балкани Суха р. |
2.44 |
3.06 |
2.45 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 2 |
Дреница Србица |
2.03 |
3.55 |
2.85 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Балкани Суха р. |
1 - 2 |
Прищина |
1.85 |
3.34 |
3.36 |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
3 - 3 |
Феризай |
- |
- |
- |
| 06.05.2026 |
Суперлига |
Прищина е Ре |
3 - 2 |
Прищина |
- |
- |
- |
| 02.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
0 - 1 |
Малишева |
1.97 |
3.21 |
3.32 |
| 29.04.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
1 - 0 |
Прищина |
1.53 |
3.44 |
5.29 |
| 25.04.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 1 |
Гниляне |
1.96 |
3.20 |
3.38 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 2 |
Дреница Србица |
2.03 |
3.55 |
2.85 |
| 05.04.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
2 - 2 |
Прищина |
- |
- |
- |
| 20.12.2025 |
Суперлига |
Прищина |
2 - 1 |
Дреница Србица |
1.53 |
3.69 |
5.25 |
| 19.10.2025 |
Суперлига |
Дреница Србица |
3 - 4 |
Прищина |
- |
- |
- |
| 20.05.2023 |
Суперлига |
Прищина |
4 - 1 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
| 18.03.2023 |
Суперлига |
Дреница Србица |
0 - 1 |
Прищина |
- |
- |
- |
| 12.11.2022 |
Суперлига |
Прищина |
0 - 1 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
| 18.09.2022 |
Суперлига |
Дреница Србица |
2 - 1 |
Прищина |
3.15 |
3.25 |
2.11 |
| 24.04.2022 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 1 |
Дреница Србица |
1.60 |
3.43 |
4.72 |
| 24.02.2022 |
Суперлига |
Дреница Србица |
0 - 0 |
Прищина |
2.82 |
3.05 |
2.35 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дреница Србица имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 08.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Малишева |
4 |
3 |
1 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
10 |
| 2 |
Прищина |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 3 |
Балкани Суха река |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
9 |
| 4 |
Дукагини Клина |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 5 |
Дрита Гниляне |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 6 |
Гниляне |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
7 |
| 7 |
Дреница Србица |
4 |
0 |
3 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
| 8 |
Вучтрия Вучитрън |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
10 |
-8 |
0 |
| 9 |
Фероникели Глоговац |
4 |
0 |
0 |
4 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
| 10 |
Лапи Подуево |
4 |
0 |
0 |
4 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дреница Србица |
|
| Прищина |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дреница Србица |
Дреница Србица |
|
Прищина |
Прищина |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Малишева |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Прищина |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Балкани Суха река |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
| 4 |
Дукагини Клина |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 5 |
Дрита Гниляне |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Гниляне |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Вучтрия Вучитрън |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Фероникели Глоговац |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Лапи Подуево |
|
|
|
|
4 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дреница Србица |
Прищина |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
9 |
| Получени Голове |
3 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.25 |
3.00 |
| Средно Получени |
0.75 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
25% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
33% |
| Гол/Гол |
25% |
33% |
| Над 1.5 |
50% |
67% |
| Над 2.5 |
0% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
50% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
50% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.99 |
3.05 |
2.08 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.59 |
1.24 |
1.28 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.51 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.08 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.24 |
3.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.74 |
1.84 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.09.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите