Косово - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
20:00
Дрита Гниляне
Дреница Србица
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
3.88 |
6.01 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.14 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
4.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.46 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
1.78 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.17 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гниляне, а гостите от Србица.
Разстоянието между двата града е 63.7 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дрита Гниляне - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Вучтрия Вучитрън |
0 - 1 |
Дрита Гниляне |
6.56 |
4.44 |
1.31 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Интер Ескалдес |
0 - 0 |
Дрита Гниляне |
1.92 |
3.54 |
3.60 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
2 - 2 |
Интер Ескалдес |
1.67 |
3.80 |
4.57 |
| 16.08.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
5 - 3 |
Лапи Подуево |
1.49 |
3.48 |
5.18 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
5 - 0 |
Тре Фиори |
1.10 |
8.86 |
18.22 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Тре Фиори |
1 - 4 |
Дрита Гниляне |
8.90 |
4.91 |
1.30 |
| 28.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
1 - 1 |
Флориана |
1.48 |
4.05 |
6.12 |
| 21.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Флориана |
1 - 1 |
Дрита Гниляне |
3.34 |
3.54 |
1.98 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Дрита Гниляне |
2 - 3 |
Кауно Жалгирис |
2.35 |
3.17 |
2.92 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Кауно Жалгирис |
1 - 1 |
Дрита Гниляне |
1.88 |
3.39 |
3.95 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Дреница Србица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
0 - 2 |
Балкани Суха р. |
2.71 |
3.13 |
2.19 |
| 21.08.2026 |
Суперлига |
Малишева |
1 - 1 |
Дреница Србица |
1.84 |
3.48 |
3.53 |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
0 - 0 |
Дукагини Клина |
2.77 |
3.11 |
2.16 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 2 |
Дреница Србица |
2.03 |
3.55 |
2.85 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
3 - 2 |
Феризай |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Малишева |
4 - 1 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
2 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
0 - 1 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
| 30.04.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
1 - 2 |
Балкани Суха р. |
- |
- |
- |
| 25.04.2026 |
Суперлига |
Прищина е Ре |
2 - 3 |
Дреница Србица |
2.43 |
3.02 |
2.52 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
1 - 0 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
| 14.02.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
1 - 0 |
Дреница Србица |
1.64 |
3.45 |
4.64 |
| 29.10.2025 |
Суперлига |
Дреница Србица |
3 - 1 |
Дрита Гниляне |
3.23 |
3.34 |
1.98 |
| 17.09.2025 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
0 - 1 |
Дреница Србица |
1.44 |
3.90 |
6.44 |
| 28.05.2023 |
Суперлига |
Дреница Србица |
1 - 3 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
| 02.04.2023 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
3 - 0 |
Дреница Србица |
1.23 |
5.35 |
10.75 |
| 26.11.2022 |
Суперлига |
Дреница Србица |
1 - 3 |
Дрита Гниляне |
5.93 |
3.97 |
1.47 |
| 01.10.2022 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
2 - 1 |
Дреница Србица |
1.31 |
4.36 |
8.83 |
| 01.05.2022 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
1 - 1 |
Дреница Србица |
1.74 |
4.37 |
3.05 |
| 06.03.2022 |
Суперлига |
Дреница Србица |
2 - 1 |
Дрита Гниляне |
3.96 |
3.05 |
2.03 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Дрита Гниляне имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Прищина |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 2 |
Малишева |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
7 |
| 3 |
Гниляне |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 4 |
Дрита Гниляне |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
6 |
| 5 |
Балкани Суха река |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 6 |
Дукагини Клина |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 7 |
Дреница Србица |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 8 |
Фероникели Глоговац |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
| 9 |
Лапи Подуево |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
11 |
-8 |
0 |
| 10 |
Вучтрия Вучитрън |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
10 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дрита Гниляне |
|
| Дреница Србица |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дрита Гниляне |
Дрита Гниляне |
|
Дреница Србица |
Дреница Србица |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Прищина |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Малишева |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Гниляне |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Балкани Суха река |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 6 |
Дукагини Клина |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Дреница Србица |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Фероникели Глоговац |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Лапи Подуево |
5 - 3 |
|
5 - 3 |
|
|
|
|
| 10 |
Вучтрия Вучитрън |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дрита Гниляне |
Дреница Србица |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
1 |
| Получени Голове |
3 |
3 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
0.33 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
33% |
| Мачове Получил |
50% |
67% |
| Гол/Гол |
50% |
33% |
| Над 1.5 |
50% |
67% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
1 |
| Получени Голове |
3 |
1 |
| Средно Вкарани |
5.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
3.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
3.88 |
6.01 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.14 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
4.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.46 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
1.78 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.17 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите