Косово - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 16 август, 2026
17:30
Дрита Гниляне
Лапи Подуево
5 - 3
(2 - 2, 3 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.49 |
3.47 |
5.18 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.15 |
2.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.15 |
3.69 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.14 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гниляне, а гостите от Подуево.
Разстоянието между двата града е 54.2 км.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дрита Гниляне - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
5 - 0 |
Тре Фиори |
1.10 |
8.86 |
18.22 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Тре Фиори |
1 - 4 |
Дрита Гниляне |
8.90 |
4.91 |
1.30 |
| 28.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
1 - 1 |
Флориана |
1.48 |
4.05 |
6.12 |
| 21.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Флориана |
1 - 1 |
Дрита Гниляне |
3.34 |
3.54 |
1.98 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Дрита Гниляне |
2 - 3 |
Кауно Жалгирис |
2.35 |
3.17 |
2.92 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Кауно Жалгирис |
1 - 1 |
Дрита Гниляне |
1.88 |
3.39 |
3.95 |
| 29.06.2026 |
Приятелски срещи |
Сепси Сфънту |
1 - 0 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
| 26.06.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив София |
2 - 1 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
| 21.06.2026 |
Приятелски срещи |
ЦСКА 1948 София |
4 - 1 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Малишева |
3 - 2 |
Дрита Гниляне |
3.45 |
3.45 |
1.88 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Лапи Подуево - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Феризай |
2 - 3 |
Лапи Подуево |
9.12 |
4.21 |
1.30 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
3 - 2 |
Малишева |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 2 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
| 10.05.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 0 |
Дукагини Клина |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
Суперлига |
Балкани Суха р. |
0 - 1 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
| 29.04.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
4 - 0 |
Прищина е Ре |
1.90 |
3.29 |
3.48 |
| 26.04.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
3 - 0 |
Лапи Подуево |
1.55 |
3.49 |
4.85 |
| 22.04.2026 |
Купа на Косово |
Феризай |
0 - 0 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
| 18.04.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 0 |
Прищина |
2.87 |
2.98 |
2.20 |
| 12.04.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 1 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
3 - 0 |
Лапи Подуево |
1.55 |
3.49 |
4.85 |
| 22.02.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 2 |
Дрита Гниляне |
7.67 |
4.01 |
1.37 |
| 10.02.2026 |
Купа на Косово |
Дрита Гниляне |
1 - 2 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
| 02.11.2025 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
1 - 0 |
Лапи Подуево |
1.85 |
3.50 |
3.54 |
| 01.09.2025 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
1 - 1 |
Дрита Гниляне |
4.10 |
2.89 |
1.91 |
| 04.05.2025 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
1 - 0 |
Лапи Подуево |
1.54 |
3.69 |
5.26 |
| 08.03.2025 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
1 - 0 |
Дрита Гниляне |
2.36 |
2.95 |
2.98 |
| 25.11.2024 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
3 - 1 |
Лапи Подуево |
1.73 |
3.39 |
4.32 |
| 15.09.2024 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
1 - 0 |
Дрита Гниляне |
2.42 |
3.28 |
2.57 |
| 07.04.2024 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 1 |
Дрита Гниляне |
2.79 |
3.26 |
2.32 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Дрита Гниляне имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 16.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Малишева |
1 |
1 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
3 |
| 2 |
Гниляне |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Дреница Србица |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 3 |
Дукагини Клина |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 5 |
Фероникели Глоговац |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 6 |
Вучтрия Вучитрън |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 7 |
Балкани Суха река |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Дрита Гниляне |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Лапи Подуево |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Прищина |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дрита Гниляне |
Лапи Подуево |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.49 |
3.47 |
5.18 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.15 |
2.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.15 |
3.69 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.14 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите