България - Втора ПФЛ (2024 - 2025)
14:00
Дунав Русе
ЦСКА София II
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 3.29 | 3.94 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.24 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.67 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.52 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.15 | 4.54 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.59 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.12.2024 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Русе, а гостите от София. Разстоянието между двата града е 250.0 км. Треньорът на домакините е Емануел Луканов (Бъл). Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Русе, който има капацитет от 19 960 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Русе. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дунав Русе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2024 | Втора ПФЛ | Фратрия Варна | 0 - 4 | Дунав Русе | 3.14 | 2.82 | 2.17 |
| 16.11.2024 | Втора ПФЛ | Дунав Русе | 2 - 1 | Спортист Своге | 1.40 | 3.60 | 7.40 |
| 09.11.2024 | Втора ПФЛ | Добруджа Добрич | 2 - 0 | Дунав Русе | 1.50 | 3.53 | 5.80 |
| 03.11.2024 | Втора ПФЛ | Дунав Русе | 1 - 0 | Ловеч | 1.47 | 3.46 | 5.90 |
| 30.10.2024 | Купа на България | Дунав Русе | 0 - 0 | Хебър Пазарджик | 2.97 | 3.08 | 2.19 |
| 24.10.2024 | Втора ПФЛ | Пирин Благоевград | 1 - 1 | Дунав Русе | 1.56 | 3.42 | 4.83 |
| 19.10.2024 | Втора ПФЛ | ЦСКА 1948 II | 1 - 2 | Дунав Русе | 1.58 | 3.27 | 5.27 |
| 13.10.2024 | Купа на България | Рилски Спортист | 1 - 1 | Дунав Русе | - | - | - |
| 06.10.2024 | Втора ПФЛ | Дунав Русе | 2 - 0 | Локомотив ГО | 1.65 | 3.27 | 4.53 |
| 27.09.2024 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 1 - 1 | Дунав Русе | 2.01 | 2.98 | 3.44 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
ЦСКА София II - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2024 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 4 - 0 | ЦСКА 1948 II | 2.86 | 3.05 | 2.21 |
| 17.11.2024 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 1 - 1 | ЦСКА София II | 2.63 | 2.79 | 2.55 |
| 11.11.2024 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 1 - 2 | Марек Дупница | 1.94 | 2.94 | 3.62 |
| 03.11.2024 | Втора ПФЛ | Етър Велико Търново | 3 - 2 | ЦСКА София II | 1.75 | 3.25 | 3.92 |
| 30.10.2024 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 2 - 0 | Ботев Плд. II | 1.37 | 3.90 | 7.42 |
| 20.10.2024 | Втора ПФЛ | Струмска Слава | 1 - 2 | ЦСКА София II | 2.98 | 2.95 | 2.25 |
| 13.10.2024 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 1 - 1 | Лудогорец Р. II | 2.22 | 2.84 | 3.03 |
| 06.10.2024 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 2 - 0 | Беласица Петрич | 2.86 | 2.83 | 2.34 |
| 30.09.2024 | Втора ПФЛ | Миньор Перник | 0 - 1 | ЦСКА София II | 1.75 | 3.15 | 4.08 |
| 23.09.2024 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 0 - 0 | Янтра Габрово | 2.38 | 3.02 | 2.64 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Втора ПФЛ класиране към 01.12.2024
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтана | 19 | +20 | 42 |
| 2 | Пирин Благоевград | 19 | +13 | 40 |
| 3 | Добруджа Добрич | 19 | +28 | 39 |
| 4 | Марек Дупница | 19 | +12 | 34 |
| 5 | Янтра Габрово | 19 | +9 | 31 |
| 6 | Етър Велико Търново | 19 | +5 | 31 |
| 7 | Дунав Русе | 18 | +4 | 29 |
| 8 | Спартак Плевен | 19 | -3 | 29 |
| 9 | Беласица Петрич | 19 | +4 | 28 |
| 10 | ЦСКА София II | 18 | +6 | 26 |
| 11 | ЦСКА 1948 София II | 19 | +1 | 26 |
| 12 | Лудогорец Разград II | 18 | +2 | 25 |
| 13 | Фратрия Варна | 19 | -5 | 23 |
| 14 | Локомотив Горна Оряховица | 19 | -5 | 22 |
| 15 | Миньор Перник | 19 | -6 | 21 |
| 16 | Ловеч | 19 | -6 | 19 |
| 17 | Ботев Пловдив II | 19 | -22 | 14 |
| 18 | Струмска Слава Радомир | 18 | -16 | 13 |
| 19 | Спортист Своге | 19 | -15 | 12 |
| 20 | Несебър | 19 | -26 | 11 |
Хронология в първенството
| Дунав Русе | |
| ЦСКА София II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дунав Русе | Дунав Русе | ЦСКА София II | ЦСКА София II | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтана | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Пирин Благоевград | 1 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Добруджа Добрич | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 4 | Марек Дупница | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Янтра Габрово | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Етър Велико Търново | 1 - 4 | 1 - 4 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 7 | Дунав Русе | - | - | - | ||||
| 8 | Спартак Плевен | 2 - 5 | 0 - 0 | |||||
| 9 | Беласица Петрич | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 10 | ЦСКА София II | - | - | - | ||||
| 11 | ЦСКА 1948 София II | 1 - 2 | 4 - 0 | |||||
| 12 | Лудогорец Разград II | 4 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 13 | Фратрия Варна | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 14 | Локомотив Горна Оряховица | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Миньор Перник | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Ловеч | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 17 | Ботев Пловдив II | 1 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 18 | Струмска Слава Радомир | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 19 | Спортист Своге | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 20 | Несебър | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Дунав Русе | ЦСКА София II | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 29 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 17 | 14 |
Форма в шампионата
| Дунав Русе | ЦСКА София II | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 5 |
7
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 1 |
4
2 2 |
Голове в шампионата
| Дунав Русе | ЦСКА София II | |
|
Вкарани
Получени |
26
22 |
22
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
6 |
11
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 3.29 | 3.94 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.24 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.67 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.52 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.15 | 4.54 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.59 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.12.2024 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
