Франция - Лига 2 (2026 - 2027)
петък, 6 ноември, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.30 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дюнкерк, а гостите от Гингам.
Разстоянието между двата града е 483.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад Марсел Трибю,
който има капацитет от
4 200 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад Марсел Трибю.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дюнкерк - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Лига 2 |
Родес |
1 - 0 |
Дюнкерк |
1.96 |
3.59 |
3.31 |
| 23.10.2026 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
1 - 1 |
Метц |
2.67 |
3.49 |
2.33 |
| 17.10.2026 |
Лига 2 |
Нант |
2 - 3 |
Дюнкерк |
1.62 |
3.80 |
4.81 |
| 09.10.2026 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
0 - 1 |
Анси |
2.19 |
3.40 |
2.98 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Дюнкерк |
0 - 4 |
РААЛ Лувиер |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
Лига 2 |
По |
2 - 0 |
Дюнкерк |
2.21 |
3.36 |
2.98 |
| 12.09.2026 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
2 - 1 |
Сент Етиен |
4.47 |
3.86 |
1.67 |
| 04.09.2026 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
1 - 1 |
Клермонт Фут |
1.73 |
3.62 |
4.33 |
| 28.08.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
2 - 0 |
Дюнкерк |
2.44 |
3.31 |
2.70 |
| 21.08.2026 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
0 - 1 |
Монпелие |
2.34 |
3.34 |
2.76 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Гингам - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Лига 2 |
Гингам |
3 - 0 |
Сент Етиен |
3.84 |
3.50 |
1.84 |
| 23.10.2026 |
Лига 2 |
Клермонт Фут |
0 - 2 |
Гингам |
2.88 |
3.27 |
2.28 |
| 16.10.2026 |
Лига 2 |
Гингам |
1 - 2 |
По |
2.16 |
3.33 |
3.06 |
| 09.10.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
1 - 0 |
Гингам |
1.93 |
3.49 |
3.58 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Гингам |
2 - 1 |
Льо Ман |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Лига 2 |
Гингам |
1 - 3 |
Ред Стар Париж |
2.35 |
3.39 |
2.74 |
| 12.09.2026 |
Лига 2 |
Гингам |
2 - 1 |
Анси |
2.18 |
3.25 |
3.16 |
| 05.09.2026 |
Лига 2 |
Реймс |
2 - 2 |
Гингам |
1.77 |
3.58 |
4.18 |
| 29.08.2026 |
Лига 2 |
Гингам |
3 - 3 |
Нант |
2.58 |
3.28 |
2.56 |
| 21.08.2026 |
Лига 2 |
Сошо |
1 - 0 |
Гингам |
2.81 |
3.19 |
2.40 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.02.2026 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
0 - 0 |
Гингам |
2.12 |
3.17 |
3.36 |
| 23.09.2025 |
Лига 2 |
Гингам |
2 - 1 |
Дюнкерк |
2.41 |
3.35 |
2.71 |
| 14.05.2025 |
Плейофи |
Дюнкерк |
1 - 0 |
Гингам |
2.34 |
3.00 |
3.14 |
| 07.04.2025 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
3 - 1 |
Гингам |
2.41 |
3.15 |
2.85 |
| 04.01.2025 |
Лига 2 |
Гингам |
1 - 1 |
Дюнкерк |
2.09 |
3.30 |
3.24 |
| 13.04.2024 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
0 - 1 |
Гингам |
3.40 |
3.07 |
2.15 |
| 12.08.2023 |
Лига 2 |
Гингам |
0 - 1 |
Дюнкерк |
1.85 |
3.40 |
3.97 |
| 07.05.2022 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
1 - 3 |
Гингам |
3.18 |
3.26 |
2.19 |
| 21.12.2021 |
Лига 2 |
Гингам |
2 - 1 |
Дюнкерк |
1.76 |
3.36 |
4.52 |
| 05.02.2021 |
Лига 2 |
Гингам |
0 - 0 |
Дюнкерк |
1.82 |
3.25 |
4.45 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Дюнкерк имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 06.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сент Етиен |
11 |
8 |
1 |
2 |
23 |
11 |
+12 |
25 |
| 2 |
Монпелие |
11 |
7 |
3 |
1 |
16 |
6 |
+10 |
24 |
| 3 |
Нанси |
11 |
7 |
1 |
3 |
16 |
9 |
+7 |
22 |
| 4 |
Реймс |
11 |
5 |
6 |
0 |
22 |
12 |
+10 |
21 |
| 5 |
По |
11 |
6 |
2 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
20 |
| 6 |
Ред Стар Париж |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
16 |
-2 |
17 |
| 7 |
Анси |
11 |
5 |
1 |
5 |
14 |
15 |
-1 |
16 |
| 8 |
Дижон |
11 |
4 |
3 |
4 |
20 |
19 |
+1 |
15 |
| 9 |
Гингам |
11 |
4 |
2 |
5 |
16 |
15 |
+1 |
14 |
| 10 |
Метц |
11 |
3 |
5 |
3 |
17 |
17 |
0 |
14 |
| 11 |
Родес |
11 |
4 |
1 |
6 |
17 |
22 |
-5 |
13 |
| 12 |
Дюнкерк |
11 |
3 |
3 |
5 |
14 |
17 |
-3 |
12 |
| 13 |
Сошо |
11 |
2 |
5 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
11 |
| 14 |
Булон |
11 |
1 |
7 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
10 |
| 15 |
Нант |
11 |
2 |
3 |
6 |
12 |
18 |
-6 |
9 |
| 16 |
Лавал |
11 |
2 |
3 |
6 |
14 |
21 |
-7 |
9 |
| 17 |
Клермонт Фут |
11 |
0 |
8 |
3 |
10 |
15 |
-5 |
8 |
| 18 |
Гренобъл Фут 38 |
11 |
2 |
2 |
7 |
10 |
20 |
-10 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Дюнкерк |
|
| Гингам |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Дюнкерк |
Дюнкерк |
|
Гингам |
Гингам |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сент Етиен |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
3 - 0 |
|
|
| 2 |
Монпелие |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
Нанси |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Реймс |
|
3 - 3 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
По |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Ред Стар Париж |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 7 |
Анси |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Дижон |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Гингам |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Метц |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Родес |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Дюнкерк |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Сошо |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Булон |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 15 |
Нант |
|
2 - 3 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 16 |
Лавал |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Клермонт Фут |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 18 |
Гренобъл Фут 38 |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Дюнкерк |
Гингам |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
5 |
5 |
| Вкарани Голове |
14 |
16 |
| Получени Голове |
17 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.27 |
1.45 |
| Средно Получени |
1.55 |
1.36 |
| Мачове Вкарал |
55% |
82% |
| Мачове Получил |
100% |
73% |
| Гол/Гол |
55% |
55% |
| Над 1.5 |
73% |
73% |
| Над 2.5 |
36% |
64% |
| Над 3.5 |
27% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
5 |
| Получени Голове |
7 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
67% |
60% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
67% |
40% |
| Над 1.5 |
67% |
60% |
| Над 2.5 |
33% |
40% |
| Над 3.5 |
17% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.30 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака