Япония - Джей2 Лига (2020)
07:00
Джубило Ивата
Монтедио Ямагата
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.10 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.02.2020 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ивата, а гостите от Тендо. Разстоянието между двата града е 464.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ямаха, който има капацитет от 15 165 места. Размерите на терена са 111 x 74 m. Снимки от Google карта стадион Ямаха. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2019 | Джей1 Лига | Висел Кобе | 4 - 1 | Джубило Ивата | 1.75 | 3.90 | 4.09 |
| 30.11.2019 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 1 | Нагоя Грампус | 2.52 | 3.52 | 2.54 |
| 23.11.2019 | Джей1 Лига | Консадол Сапоро | 1 - 2 | Джубило Ивата | 2.07 | 3.62 | 3.17 |
| 09.11.2019 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 1 | Токио | 4.14 | 3.48 | 1.83 |
| 02.11.2019 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | Джубило Ивата | 2.14 | 3.35 | 3.24 |
| 19.10.2019 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 2 | Саган Тошу | 2.65 | 3.29 | 2.54 |
| 05.10.2019 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 2 | Йокохама Ф-Маринос | 3.60 | 3.83 | 1.88 |
| 28.09.2019 | Джей1 Лига | Оита Тринита | 1 - 2 | Джубило Ивата | 2.10 | 3.23 | 3.48 |
| 18.09.2019 | Купа на Имп. | Джубило Ивата | 1 - 1 | Шимизу Ес-Пулс | 2.51 | 3.33 | 2.57 |
| 14.09.2019 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 0 | Джубило Ивата | 1.47 | 4.25 | 6.07 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Монтедио Ямагата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2019 | Плейофи | Токушима Вортис | 1 - 0 | Монтедио Ямагата | 2.26 | 3.07 | 3.19 |
| 01.12.2019 | Плейофи | Омия Ардижа | 0 - 2 | Монтедио Ямагата | 2.14 | 3.16 | 3.27 |
| 24.11.2019 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 2 | Мачида Зелвия | 1.72 | 3.17 | 5.05 |
| 16.11.2019 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 3 | Монтедио Ямагата | 3.32 | 3.38 | 2.03 |
| 10.11.2019 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 3 | В-Варен Нагазаки | 1.82 | 3.47 | 3.96 |
| 02.11.2019 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 3 - 1 | Монтедио Ямагата | 2.50 | 3.01 | 2.85 |
| 27.10.2019 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 3 - 0 | Ехиме ФК | 1.80 | 3.36 | 4.40 |
| 20.10.2019 | Джей2 Лига | Звейген Канадзава | 1 - 0 | Монтедио Ямагата | 2.44 | 3.11 | 2.88 |
| 14.10.2019 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 2 - 0 | Гифу | 1.64 | 3.52 | 5.47 |
| 06.10.2019 | Джей2 Лига | Джеф Юнайтед Чиба | 1 - 4 | Монтедио Ямагата | 3.20 | 3.21 | 2.18 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2014 | Япония | Джубило Ивата | 1 - 2 | Монтедио Ямагата | 2.56 | 3.05 | 2.60 |
| 15.11.2014 | Джей2 Лига | Джубило Ивата | 0 - 2 | Монтедио Ямагата | 2.40 | 3.16 | 2.72 |
| 28.06.2014 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Джубило Ивата | 2.77 | 3.06 | 2.42 |
| 01.10.2011 | Джей1 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 1 | Джубило Ивата | 3.13 | 3.19 | 2.17 |
| 07.05.2011 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 4 - 0 | Монтедио Ямагата | 1.93 | 3.21 | 3.70 |
| 20.11.2010 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 0 | Монтедио Ямагата | 1.80 | 3.36 | 4.06 |
| 07.08.2010 | Джей1 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 0 | Джубило Ивата | 2.38 | 3.17 | 2.65 |
| 09.06.2010 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 5 - 0 | Монтедио Ямагата | 1.92 | 3.18 | 3.62 |
| 19.07.2009 | Джей1 Лига | Монтедио Ямагата | 3 - 1 | Джубило Ивата | 2.96 | 3.26 | 2.17 |
| 07.03.2009 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 6 | Монтедио Ямагата | 1.77 | 3.36 | 4.20 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Джубило Ивата имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.10 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.02.2020 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра