Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
сряда, 21 октомври, 2026
13:00
Джубило Ивата
Оита Тринита
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.20 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.33 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.10.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ивата, а гостите от Оита.
Разстоянието между двата града е 597.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ямаха,
който има капацитет от
15 165 места.
Размерите на терена са 111 x 74 m.
Снимки от Google карта
стадион Ямаха.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Тегеваджаро М. |
1 - 1 |
Джубило Ивата |
2.57 |
3.25 |
2.48 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
0 - 4 |
Кавазаки Фронтале |
4.10 |
3.72 |
1.70 |
| 10.10.2026 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 0 |
Консадол Сапоро |
1.74 |
3.71 |
3.97 |
| 04.10.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
2 - 1 |
Джубило Ивата |
2.14 |
3.31 |
3.06 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
4 - 2 |
Джеф Юнайтед Чиба |
2.27 |
3.38 |
2.74 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 2 |
Ванрауре Х. |
1.52 |
3.79 |
5.66 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 1 |
Джубило Ивата |
3.19 |
3.20 |
2.12 |
| 12.09.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Джубило Ивата |
3.67 |
3.18 |
1.96 |
| 06.09.2026 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 1 |
Каталер Тояма |
2.38 |
3.32 |
2.65 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Сагамихара |
0 - 3 |
Джубило Ивата |
2.79 |
3.14 |
2.35 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Оита Тринита - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
5 - 1 |
Албирекс Ниигата |
2.50 |
3.03 |
2.71 |
| 10.10.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 2 |
Оита Тринита |
1.68 |
3.46 |
4.68 |
| 03.10.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
2 - 1 |
Монтедио Ямагата |
2.57 |
3.15 |
2.56 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 1 |
Фуджиеда МИФК |
2.67 |
3.00 |
2.55 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 1 |
Оита Тринита |
2.34 |
3.13 |
2.86 |
| 12.09.2026 |
Джей2 Лига |
Омия Ардижа |
0 - 0 |
Оита Тринита |
1.93 |
3.29 |
3.66 |
| 06.09.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 1 |
Имабари |
2.30 |
3.04 |
2.99 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Роасо Кумамото |
2 - 0 |
Оита Тринита |
3.54 |
3.19 |
1.98 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Токушима Вортис |
1 - 0 |
Оита Тринита |
1.95 |
3.01 |
3.97 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Иваки |
0 - 0 |
Оита Тринита |
2.02 |
3.21 |
3.35 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2025 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
2.94 |
3.14 |
2.27 |
| 25.04.2025 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 3 |
Оита Тринита |
2.05 |
3.10 |
3.45 |
| 01.07.2023 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 1 |
Оита Тринита |
1.94 |
3.23 |
3.78 |
| 01.04.2023 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
2 - 1 |
Джубило Ивата |
2.32 |
3.09 |
3.00 |
| 27.10.2021 |
Купа на Имп. |
Джубило Ивата |
0 - 2 |
Оита Тринита |
2.09 |
3.21 |
3.30 |
| 28.09.2019 |
Джей1 Лига |
Оита Тринита |
1 - 2 |
Джубило Ивата |
2.10 |
3.23 |
3.48 |
| 09.03.2019 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 2 |
Оита Тринита |
2.33 |
3.26 |
2.92 |
| 23.11.2015 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 2 |
Джубило Ивата |
5.00 |
3.51 |
1.63 |
| 29.03.2015 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
2 - 1 |
Оита Тринита |
1.66 |
3.41 |
4.75 |
| 04.10.2014 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
2 - 0 |
Джубило Ивата |
3.15 |
3.19 |
2.12 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Джубило Ивата имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 21.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
11 |
7 |
3 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
24 |
| 2 |
Омия Ардижа |
11 |
5 |
5 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
20 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
11 |
6 |
2 |
3 |
15 |
19 |
-4 |
20 |
| 4 |
Каталер Тояма |
11 |
5 |
4 |
2 |
20 |
11 |
+9 |
19 |
| 5 |
Йокохама ФК |
11 |
5 |
3 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
18 |
| 6 |
Шонан Белмар |
11 |
4 |
6 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
18 |
| 7 |
Оита Тринита |
11 |
4 |
5 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
17 |
| 8 |
Иваки |
11 |
5 |
0 |
6 |
18 |
17 |
+1 |
15 |
| 9 |
Фуджиеда МИФК |
11 |
3 |
5 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
11 |
3 |
5 |
3 |
15 |
15 |
0 |
14 |
| 11 |
Джубило Ивата |
11 |
4 |
2 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
14 |
| 12 |
Саган Тошу |
11 |
4 |
2 |
5 |
11 |
13 |
-2 |
14 |
| 13 |
Токушима Вортис |
11 |
4 |
2 |
5 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 14 |
Монтедио Ямагата |
11 |
4 |
1 |
6 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 15 |
Блаублиц Акита |
11 |
3 |
4 |
4 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 16 |
Точиги Сити |
11 |
3 |
2 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
11 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
11 |
3 |
2 |
6 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 18 |
Имабари |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
22 |
-8 |
11 |
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
11 |
3 |
2 |
6 |
9 |
20 |
-11 |
11 |
| 20 |
Вентфорет Кофу |
11 |
3 |
1 |
7 |
9 |
23 |
-14 |
10 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Джубило Ивата |
|
| Оита Тринита |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Джубило Ивата |
Джубило Ивата |
|
Оита Тринита |
Оита Тринита |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
|
2 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Омия Ардижа |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
2 - 1 |
|
|
5 - 1 |
|
|
| 4 |
Каталер Тояма |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Йокохама ФК |
|
3 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Шонан Белмар |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
Оита Тринита |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Иваки |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
| 9 |
Фуджиеда МИФК |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Джубило Ивата |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Саган Тошу |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Токушима Вортис |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Монтедио Ямагата |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 15 |
Блаублиц Акита |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 16 |
Точиги Сити |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Консадол Сапоро |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 18 |
Имабари |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 20 |
Вентфорет Кофу |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Джубило Ивата |
Оита Тринита |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
2 |
5 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани Голове |
13 |
16 |
| Получени Голове |
14 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.18 |
1.45 |
| Средно Получени |
1.27 |
0.82 |
| Мачове Вкарал |
91% |
64% |
| Мачове Получил |
82% |
82% |
| Гол/Гол |
73% |
64% |
| Над 1.5 |
73% |
64% |
| Над 2.5 |
55% |
36% |
| Над 3.5 |
18% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
5 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.60 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.60 |
| Мачове Вкарал |
80% |
40% |
| Мачове Получил |
80% |
60% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
60% |
40% |
| Над 2.5 |
40% |
20% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.20 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.33 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.10.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака