Япония - Плейофи (2026)
10:00
Джубило Ивата
Осака
с резултат 5 - 6 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.53 | 2.99 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.33 | 1.45 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.78 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.21 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.11 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.88 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.06.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ивата, а гостите от Хигашиосака. Разстоянието между двата града е 205.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ямаха, който има капацитет от 15 165 места. Размерите на терена са 111 x 74 m. Снимки от Google карта стадион Ямаха. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Отговорна Игра
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Плейофи | Точиги Сити | 2 - 2 | Джубило Ивата | 2.24 | 3.26 | 2.84 |
| 23.05.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 0 - 1 | Джубило Ивата | 2.02 | 3.30 | 3.33 |
| 16.05.2026 | Джей2 Лига | Джубило Ивата | 0 - 3 | Фуджиеда МИФК | 2.16 | 3.34 | 2.99 |
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Фукушима Юн. | 4 - 2 | Джубило Ивата | 3.43 | 3.50 | 1.91 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Вентфорет Кофу | 1 - 2 | Джубило Ивата | 2.60 | 2.98 | 2.66 |
| 02.05.2026 | Джей2 Лига | Джубило Ивата | 1 - 1 | Иваки | 2.75 | 3.15 | 2.41 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Мацумото Ямага | 1 - 1 | Джубило Ивата | 2.43 | 3.13 | 2.70 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Джубило Ивата | 1 - 0 | Гифу | 2.42 | 3.16 | 2.70 |
| 18.04.2026 | Джей2 Лига | Омия Ардижа | 1 - 2 | Джубило Ивата | 1.71 | 3.58 | 4.22 |
| 12.04.2026 | Джей2 Лига | Нагано Парсейро | 1 - 1 | Джубило Ивата | 4.57 | 3.62 | 1.67 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Осака - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Плейофи | Осака | 0 - 0 | Рейлак Шига | 1.63 | 3.53 | 5.00 |
| 24.05.2026 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 2 - 2 | Осака | 3.54 | 3.29 | 1.96 |
| 17.05.2026 | Джей2 Лига | Осака | 1 - 1 | Звейген Канадзава | 2.00 | 3.13 | 3.58 |
| 09.05.2026 | Джей2 Лига | Осака | 1 - 2 | Имабари | 2.05 | 3.10 | 3.45 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Нара Клуб | 1 - 3 | Осака | 3.56 | 3.31 | 1.94 |
| 02.05.2026 | Джей2 Лига | Кочи Юнайтед | 0 - 0 | Осака | 2.58 | 3.07 | 2.60 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Осака | 2 - 2 | Токушима Вортис | 3.22 | 3.02 | 2.19 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Осака | 2.32 | 3.08 | 2.90 |
| 17.04.2026 | Джей2 Лига | Осака | 0 - 1 | Ехиме ФК | 2.17 | 3.08 | 3.19 |
| 11.04.2026 | Джей2 Лига | Осака | 1 - 2 | Каталер Тояма | 2.67 | 3.11 | 2.48 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Джубило Ивата класиране в Джей2 Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Вегалта Сендай | 18 | +17 | 43 | |||||
| 2 | Блаублиц Акита | 18 | +9 | 35 | |||||
| 3 | Шонан Белмар | 18 | +6 | 31 | |||||
| 4 | Йокохама ФК | 18 | +7 | 29 | |||||
| 5 | Сагамихара | 18 | -2 | 28 | |||||
| 6 | Теспа Гунма | 18 | -10 | 23 | |||||
| 7 | Монтедио Ямагата | 18 | -5 | 22 | |||||
| 8 | Точиги Сити | 18 | -13 | 21 | |||||
| 9 | Ванрауре Хачинохе | 18 | -4 | 20 | |||||
| 10 | Точиги СК | 18 | -5 | 18 | |||||
| 1 | Вентфорет Кофу | 18 | +8 | 35 | |||||
| 2 | Консадол Сапоро | 18 | +4 | 31 | |||||
| 3 | Иваки | 18 | +4 | 31 | |||||
| 4 | Омия Ардижа | 18 | +10 | 30 | |||||
| 5 | Фуджиеда МИФК | 18 | +4 | 30 | |||||
| 6 | Гифу | 18 | -2 | 28 | |||||
| 7 | Мацумото Ямага | 18 | +10 | 26 | |||||
| 8 | Джубило Ивата | 18 | -7 | 25 | |||||
| 9 | Фукушима Юнайтед | 18 | -13 | 18 | |||||
| 10 | Нагано Парсейро | 18 | -18 | 16 | |||||
| 1 | Каталер Тояма | 18 | +13 | 38 | |||||
| 2 | Албирекс Ниигата | 18 | +4 | 35 | |||||
| 3 | Токушима Вортис | 18 | +14 | 32 | |||||
| 4 | Кочи Юнайтед | 18 | +2 | 30 | |||||
| 5 | Ехиме ФК | 18 | +7 | 28 | |||||
| 6 | Звейген Канадзава | 18 | -6 | 27 | |||||
| 7 | Нара Клуб | 18 | -9 | 21 | |||||
| 8 | Осака | 18 | -3 | 20 | |||||
| 9 | Имабари | 18 | -4 | 20 | |||||
| 10 | Каматамаре Сануки | 18 | -18 | 19 | |||||
| 1 | Тегеваджаро Миядзаки | 18 | +24 | 47 | |||||
| 2 | Кагошима Юнайтед | 18 | +8 | 33 | |||||
| 3 | Саган Тошу | 18 | +10 | 32 | |||||
| 4 | Ренофа Ямагучи | 18 | +2 | 29 | |||||
| 5 | Роасо Кумамото | 18 | 0 | 27 | |||||
| 6 | Гайнаре Тотори | 18 | -4 | 27 | |||||
| 7 | Оита Тринита | 18 | 0 | 22 | |||||
| 8 | Рейлак Шига | 18 | -13 | 21 | |||||
| 9 | Рюкю | 18 | -12 | 17 | |||||
| 10 | Гираванц Китакюшу | 18 | -15 | 15 | |||||
Осака класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.53 | 2.99 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.33 | 1.45 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.78 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.21 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.11 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.88 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.06.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра