Япония - Джей1 Лига (2018)
09:00
Джубило Ивата
Серезо Осака
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.29 | 3.39 | 2.14 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.33 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ивата, а гостите от Осака. Разстоянието между двата града е 214.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ямаха, който има капацитет от 15 165 места. Размерите на терена са 111 x 74 m. Снимки от Google карта стадион Ямаха. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2018 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 1 - 2 | В-Варен Нагазаки | 1.84 | 3.31 | 4.07 |
| 21.04.2018 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 3 | Джубило Ивата | 2.24 | 3.16 | 3.04 |
| 18.04.2018 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 2 - 3 | Консадол Сапоро | 2.15 | 3.06 | 3.18 |
| 15.04.2018 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 1 - 0 | Саган Тошу | 2.16 | 3.13 | 3.23 |
| 11.04.2018 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 0 | Джубило Ивата | 2.75 | 3.13 | 2.46 |
| 07.04.2018 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.16 | 3.09 | 3.27 |
| 04.04.2018 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 3 - 2 | Вентфорет Кофу | 1.71 | 3.17 | 4.82 |
| 01.04.2018 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 1 | Урава Ред Даймъндс | 3.39 | 3.15 | 2.08 |
| 18.03.2018 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 0 | Джубило Ивата | 2.03 | 3.18 | 3.52 |
| 14.03.2018 | Купа на Лигата | Консадол Сапоро | 0 - 1 | Джубило Ивата | 2.52 | 2.95 | 2.70 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Серезо Осака - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2018 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 2 - 1 | Вегалта Сендай | 1.79 | 3.56 | 3.94 |
| 21.04.2018 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 1 - 0 | Серезо Осака | 3.46 | 3.43 | 1.97 |
| 17.04.2018 | ШЛ Азия | Гуанджоу ФК | 3 - 1 | Серезо Осака | 1.49 | 4.20 | 5.37 |
| 14.04.2018 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 1 - 0 | Токио | 1.99 | 3.40 | 3.39 |
| 11.04.2018 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 2 | Серезо Осака | 1.89 | 3.45 | 3.68 |
| 07.04.2018 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 2 - 1 | Саган Тошу | 1.83 | 3.38 | 4.00 |
| 03.04.2018 | ШЛ Азия | Серезо Осака | 2 - 1 | Чеджу СК | 1.89 | 3.34 | 3.73 |
| 31.03.2018 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 2 - 1 | Шонан Белмар | 1.56 | 3.68 | 5.54 |
| 18.03.2018 | Джей1 Лига | Висел Кобе | 2 - 0 | Серезо Осака | 3.07 | 3.37 | 2.13 |
| 14.03.2018 | ШЛ Азия | Серезо Осака | 2 - 2 | Бурирам Юнайтед | 1.41 | 4.18 | 6.72 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 1 - 1 | Серезо Осака | 2.76 | 3.20 | 2.38 |
| 25.02.2017 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 0 - 0 | Джубило Ивата | 1.97 | 3.28 | 3.64 |
| 26.07.2015 | Джей2 Лига | Джубило Ивата | 0 - 1 | Серезо Осака | 2.46 | 3.12 | 2.69 |
| 06.05.2015 | Джей2 Лига | Серезо Осака | 1 - 2 | Джубило Ивата | 2.13 | 3.15 | 3.19 |
| 10.09.2014 | Купа на Имп. | Серезо Осака | 2 - 0 | Джубило Ивата | 1.80 | 3.47 | 3.79 |
| 28.09.2013 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 2 - 0 | Джубило Ивата | 1.92 | 3.39 | 3.52 |
| 06.07.2013 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 2 | Серезо Осака | 2.48 | 3.28 | 2.57 |
| 18.08.2012 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 4 - 3 | Серезо Осака | 1.97 | 3.46 | 3.36 |
| 28.04.2012 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 3 - 2 | Джубило Ивата | 2.11 | 3.25 | 3.19 |
| 23.10.2011 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 4 | Серезо Осака | 2.12 | 3.31 | 3.12 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Джубило Ивата имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Санфрече Хирошима | 10 | +8 | 25 |
| 2 | Токио | 10 | +5 | 19 |
| 3 | Кавазаки Фронтале | 10 | +9 | 18 |
| 4 | Консадол Сапоро | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Серезо Осака | 10 | +2 | 18 |
| 6 | Висел Кобе | 10 | +3 | 15 |
| 7 | Вегалта Сендай | 10 | -1 | 15 |
| 8 | Кашива Рейсол | 10 | +1 | 14 |
| 9 | В-Варен Нагазаки | 10 | 0 | 14 |
| 10 | Джубило Ивата | 10 | 0 | 14 |
| 11 | Шимизу Ес-Пулс | 10 | +2 | 12 |
| 12 | Урава Ред Даймъндс | 10 | -1 | 12 |
| 13 | Шонан Белмар | 10 | -2 | 12 |
| 14 | Кашима Антлърс | 10 | -2 | 12 |
| 15 | Йокохама Ф-Маринос | 10 | -5 | 9 |
| 16 | Саган Тошу | 10 | -5 | 8 |
| 17 | Гамба Осака | 10 | -7 | 7 |
| 18 | Нагоя Грампус | 10 | -11 | 7 |
Хронология в първенството
| Джубило Ивата | |
| Серезо Осака | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Джубило Ивата | Джубило Ивата | Серезо Осака | Серезо Осака | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Санфрече Хирошима | 0 - 0 | ||||||
| 2 | Токио | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Кавазаки Фронтале | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 4 | Консадол Сапоро | 3 - 3 | ||||||
| 5 | Серезо Осака | - | - | - | ||||
| 6 | Висел Кобе | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 7 | Вегалта Сендай | 0 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Кашива Рейсол | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 9 | В-Варен Нагазаки | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 10 | Джубило Ивата | - | - | - | ||||
| 11 | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 12 | Урава Ред Даймъндс | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Шонан Белмар | 2 - 1 | ||||||
| 14 | Кашима Антлърс | |||||||
| 15 | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 1 | ||||||
| 16 | Саган Тошу | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 17 | Гамба Осака | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 18 | Нагоя Грампус | 1 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| Джубило Ивата | Серезо Осака | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 14 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 10 | 4 |
Форма в шампионата
| Джубило Ивата | Серезо Осака | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 4 |
5
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 2 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Джубило Ивата | Серезо Осака | |
|
Вкарани
Получени |
9
9 |
14
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
6 |
3
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.29 | 3.39 | 2.14 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.33 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
