Япония - Купа на Лигата (2018)
сряда, 9 май, 2018
13:00
Джубило Ивата
Шимизу Ес-Пулс
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
Краен победител Шимизу Ес-Пулс
с повече отбелязани голове на чужд терен
Първа среща
Шимизу Ес-Пулс1 - 0Джубило Ивата
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.10 |
3.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.37 |
1.66 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.64 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.05.2018 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ивата, а гостите от Шидзуока.
Разстоянието между двата града е 58.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ямаха,
който има капацитет от
15 165 места.
Размерите на терена са 111 x 74 m.
Снимки от Google карта
стадион Ямаха.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2018 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 2 |
Джубило Ивата |
1.90 |
3.20 |
3.94 |
| 02.05.2018 |
Джей1 Лига |
Йокохама Ф-Маринос |
1 - 3 |
Джубило Ивата |
2.37 |
3.22 |
2.79 |
| 28.04.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 1 |
Серезо Осака |
3.13 |
3.22 |
2.16 |
| 25.04.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 2 |
В-Варен Нагазаки |
1.84 |
3.31 |
4.07 |
| 21.04.2018 |
Джей1 Лига |
Вегалта Сендай |
0 - 3 |
Джубило Ивата |
2.24 |
3.16 |
3.04 |
| 18.04.2018 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
2 - 3 |
Консадол Сапоро |
2.15 |
3.06 |
3.18 |
| 15.04.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 0 |
Саган Тошу |
2.16 |
3.13 |
3.23 |
| 11.04.2018 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
2 - 0 |
Джубило Ивата |
2.75 |
3.13 |
2.46 |
| 07.04.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.16 |
3.09 |
3.27 |
| 04.04.2018 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
3 - 2 |
Вентфорет Кофу |
1.71 |
3.17 |
4.82 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Шимизу Ес-Пулс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.05.2018 |
Джей1 Лига |
Саган Тошу |
3 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.32 |
3.14 |
2.93 |
| 02.05.2018 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
2 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.75 |
3.38 |
4.43 |
| 28.04.2018 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 1 |
Кашива Рейсол |
3.32 |
3.22 |
2.08 |
| 25.04.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 3 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.75 |
3.28 |
2.36 |
| 21.04.2018 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 1 |
Токио |
3.02 |
3.09 |
2.29 |
| 18.04.2018 |
Купа на Лигата |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 1 |
Вентфорет Кофу |
2.07 |
3.03 |
3.39 |
| 15.04.2018 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
2 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.65 |
3.62 |
4.72 |
| 11.04.2018 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.88 |
3.31 |
3.82 |
| 07.04.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.16 |
3.09 |
3.27 |
| 04.04.2018 |
Купа на Лигата |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.35 |
2.95 |
2.92 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.04.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.16 |
3.09 |
3.27 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 0 |
Джубило Ивата |
2.46 |
3.12 |
2.68 |
| 14.10.2017 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
0 - 3 |
Джубило Ивата |
2.81 |
3.21 |
2.34 |
| 10.05.2017 |
Купа на Лигата |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 4 |
Джубило Ивата |
2.32 |
3.02 |
2.98 |
| 01.04.2017 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
3 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
3.10 |
3.19 |
2.22 |
| 27.10.2013 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.26 |
3.30 |
2.86 |
| 13.04.2013 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 0 |
Джубило Ивата |
2.60 |
3.19 |
2.48 |
| 23.03.2013 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
5 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.13 |
3.15 |
3.10 |
| 06.10.2012 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.08 |
3.28 |
3.30 |
| 14.04.2012 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
3 - 2 |
Джубило Ивата |
2.37 |
3.09 |
2.89 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Джубило Ивата имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Джубило Ивата класиране в Джей2 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Оита Тринита |
13 |
8 |
3 |
2 |
25 |
14 |
+11 |
27 |
| 2 |
Фагиано Окаяма |
13 |
7 |
4 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
25 |
| 3 |
Ренофа Ямагучи |
13 |
7 |
3 |
3 |
23 |
18 |
+5 |
24 |
| 4 |
Ависпа Фукуока |
13 |
6 |
5 |
2 |
21 |
15 |
+6 |
23 |
| 5 |
Мачида Зелвия |
13 |
6 |
4 |
3 |
24 |
18 |
+6 |
22 |
| 6 |
Йокохама ФК |
13 |
5 |
5 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
20 |
| 7 |
Точиги СК |
13 |
5 |
4 |
4 |
16 |
19 |
-3 |
19 |
| 8 |
Звейген Канадзава |
13 |
5 |
3 |
5 |
17 |
13 |
+4 |
18 |
| 9 |
Токио Верди |
13 |
4 |
6 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
18 |
| 10 |
Мацумото Ямага |
13 |
4 |
6 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
18 |
| 11 |
Омия Ардижа |
13 |
5 |
2 |
6 |
17 |
17 |
0 |
17 |
| 12 |
Албирекс Ниигата |
13 |
5 |
2 |
6 |
15 |
15 |
0 |
17 |
| 13 |
Токушима Вортис |
13 |
5 |
2 |
6 |
11 |
12 |
-1 |
17 |
| 14 |
Джеф Юнайтед Чиба |
13 |
5 |
2 |
6 |
20 |
23 |
-3 |
17 |
| 15 |
Роасо Кумамото |
13 |
5 |
2 |
6 |
18 |
23 |
-5 |
17 |
| 16 |
Гифу |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
15 |
0 |
16 |
| 17 |
Вентфорет Кофу |
13 |
3 |
6 |
4 |
14 |
12 |
+2 |
15 |
| 18 |
Монтедио Ямагата |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
16 |
-2 |
15 |
| 19 |
Мито Холихок |
13 |
4 |
3 |
6 |
12 |
14 |
-2 |
15 |
| 20 |
Каматамаре Сануки |
13 |
2 |
4 |
7 |
10 |
20 |
-10 |
10 |
| 21 |
Ехиме ФК |
13 |
2 |
4 |
7 |
8 |
18 |
-10 |
10 |
| 22 |
Киото Санга |
13 |
2 |
3 |
8 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
Шимизу Ес-Пулс класиране в Джей1 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Санфрече Хирошима |
13 |
11 |
1 |
1 |
19 |
5 |
+14 |
34 |
| 2 |
Токио |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
13 |
+8 |
26 |
| 3 |
Консадол Сапоро |
13 |
7 |
4 |
2 |
20 |
13 |
+7 |
25 |
| 4 |
Серезо Осака |
13 |
6 |
5 |
2 |
18 |
14 |
+4 |
23 |
| 5 |
Кавазаки Фронтале |
13 |
6 |
3 |
4 |
17 |
11 |
+6 |
21 |
| 6 |
Джубило Ивата |
13 |
6 |
3 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
21 |
| 7 |
Вегалта Сендай |
13 |
5 |
4 |
4 |
14 |
14 |
0 |
19 |
| 8 |
Кашима Антлърс |
13 |
5 |
3 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
18 |
| 9 |
Кашива Рейсол |
13 |
5 |
2 |
6 |
15 |
15 |
0 |
17 |
| 10 |
Висел Кобе |
13 |
4 |
4 |
5 |
17 |
17 |
0 |
16 |
| 11 |
Шимизу Ес-Пулс |
13 |
4 |
3 |
6 |
15 |
16 |
-1 |
15 |
| 12 |
Урава Ред Даймъндс |
13 |
4 |
3 |
6 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 13 |
Шонан Белмар |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
18 |
-4 |
15 |
| 14 |
В-Варен Нагазаки |
13 |
4 |
2 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
14 |
| 15 |
Йокохама Ф-Маринос |
13 |
3 |
4 |
6 |
17 |
21 |
-4 |
13 |
| 16 |
Гамба Осака |
13 |
4 |
1 |
8 |
13 |
18 |
-5 |
13 |
| 17 |
Саган Тошу |
13 |
3 |
2 |
8 |
14 |
21 |
-7 |
11 |
| 18 |
Нагоя Грампус |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
24 |
-12 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.10 |
3.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.37 |
1.66 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.64 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.05.2018 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите