Япония - Джей1 Лига (2017)
13:00
Джубило Ивата
Вентфорет Кофу
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.50 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.30 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.07.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ивата, а гостите от Кофу. Разстоянието между двата града е 125.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ямаха, който има капацитет от 15 165 места. Размерите на терена са 111 x 74 m. Снимки от Google карта стадион Ямаха. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2017 | Джей1 Лига | Албирекс Ниигата | 0 - 2 | Джубило Ивата | 2.71 | 3.12 | 2.48 |
| 25.06.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 0 | Токио | 3.28 | 3.27 | 2.08 |
| 18.06.2017 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 2 - 4 | Джубило Ивата | 1.29 | 5.03 | 8.15 |
| 04.06.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 3 - 0 | Гамба Осака | 3.81 | 3.35 | 1.88 |
| 31.05.2017 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 1 - 2 | Омия Ардижа | 2.03 | 3.16 | 3.41 |
| 27.05.2017 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 0 | Джубило Ивата | 1.71 | 3.48 | 4.58 |
| 20.05.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 2 | Кашива Рейсол | 3.57 | 3.30 | 1.96 |
| 14.05.2017 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.30 | 3.29 | 2.06 |
| 10.05.2017 | Купа на Лигата | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 4 | Джубило Ивата | 2.32 | 3.02 | 2.98 |
| 07.05.2017 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Джубило Ивата | 2.80 | 2.92 | 2.58 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Вентфорет Кофу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2017 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Саган Тошу | 3.26 | 2.94 | 2.24 |
| 25.06.2017 | Джей1 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.72 | 3.33 | 4.70 |
| 17.06.2017 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Кашива Рейсол | 6.03 | 3.50 | 1.56 |
| 04.06.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 3 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.97 | 3.07 | 3.84 |
| 31.05.2017 | Купа на Лигата | Вентфорет Кофу | 2 - 3 | Саган Тошу | 2.87 | 2.97 | 2.42 |
| 28.05.2017 | Джей1 Лига | Токио | 1 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.48 | 3.69 | 6.95 |
| 24.05.2017 | Купа на Лигата | Албирекс Ниигата | 0 - 2 | Вентфорет Кофу | 2.15 | 3.01 | 3.30 |
| 20.05.2017 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 1 - 2 | Санфрече Хирошима | 4.02 | 3.12 | 1.90 |
| 14.05.2017 | Джей1 Лига | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.63 | 3.43 | 5.27 |
| 10.05.2017 | Купа на Лигата | Висел Кобе | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.50 | 3.57 | 6.53 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Джубило Ивата | 2.80 | 2.92 | 2.58 |
| 13.07.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Джубило Ивата | 2.93 | 3.07 | 2.34 |
| 21.05.2016 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 3 - 1 | Вентфорет Кофу | 2.07 | 3.23 | 3.30 |
| 06.04.2016 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 2.06 | 3.13 | 3.36 |
| 31.08.2013 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 1 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.86 | 3.36 | 3.83 |
| 22.05.2013 | Купа на Лигата | Джубило Ивата | 1 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.69 | 3.50 | 4.37 |
| 03.05.2013 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 2 - 1 | Джубило Ивата | 2.74 | 3.19 | 2.36 |
| 19.11.2011 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.86 | 3.39 | 3.84 |
| 05.03.2011 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | Джубило Ивата | 2.49 | 3.16 | 2.60 |
| 13.10.2010 | Купа на Имп. | Джубило Ивата | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.85 | 3.37 | 3.67 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Джубило Ивата имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 08.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кашима Антлърс | 17 | +9 | 36 |
| 2 | Серезо Осака | 17 | +18 | 35 |
| 3 | Кашива Рейсол | 17 | +9 | 34 |
| 4 | Гамба Осака | 17 | +15 | 32 |
| 5 | Кавазаки Фронтале | 17 | +15 | 32 |
| 6 | Йокохама Ф-Маринос | 17 | +8 | 32 |
| 7 | Джубило Ивата | 17 | +9 | 28 |
| 8 | Урава Ред Даймъндс | 17 | +12 | 26 |
| 9 | Токио | 17 | +3 | 24 |
| 10 | Саган Тошу | 17 | 0 | 24 |
| 11 | Висел Кобе | 17 | -5 | 23 |
| 12 | Вегалта Сендай | 17 | -10 | 21 |
| 13 | Шимизу Ес-Пулс | 17 | -6 | 18 |
| 14 | Вентфорет Кофу | 17 | -8 | 16 |
| 15 | Консадол Сапоро | 17 | -12 | 15 |
| 16 | Омия Ардижа | 17 | -16 | 14 |
| 17 | Санфрече Хирошима | 17 | -15 | 10 |
| 18 | Албирекс Ниигата | 17 | -26 | 8 |
Хронология в първенството
| Джубило Ивата | |
| Вентфорет Кофу | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Джубило Ивата | Джубило Ивата | Вентфорет Кофу | Вентфорет Кофу | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Кашима Антлърс | 0 - 3 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Серезо Осака | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Кашива Рейсол | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Гамба Осака | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 5 | Кавазаки Фронтале | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Йокохама Ф-Маринос | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Джубило Ивата | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 8 | Урава Ред Даймъндс | 2 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 9 | Токио | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | Саган Тошу | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Висел Кобе | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Вегалта Сендай | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 13 | Шимизу Ес-Пулс | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 15 | Консадол Сапоро | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 16 | Омия Ардижа | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Санфрече Хирошима | 0 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 18 | Албирекс Ниигата | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Джубило Ивата | Вентфорет Кофу | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 28 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 15 |
| Точки | 13 | 6 |
Форма в шампионата
| Джубило Ивата | Вентфорет Кофу | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 5 |
3
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 3 |
1
3 4 |
Голове в шампионата
| Джубило Ивата | Вентфорет Кофу | |
|
Вкарани
Получени |
24
15 |
10
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
9 |
5
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.50 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.30 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.07.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
