Япония - Купа на Лигата (2018)
сряда, 4 април, 2018
13:00
Джубило Ивата
Вентфорет Кофу
3 - 2
(0 - 1, 3 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
3.29 |
5.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.34 |
2.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.62 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.39 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
04.04.2018 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ивата, а гостите от Кофу.
Разстоянието между двата града е 125.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ямаха,
който има капацитет от
15 165 места.
Размерите на терена са 111 x 74 m.
Снимки от Google карта
стадион Ямаха.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Джубило Ивата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.04.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
2 - 1 |
Урава Ред Даймъндс |
3.39 |
3.15 |
2.08 |
| 18.03.2018 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
2.03 |
3.18 |
3.52 |
| 14.03.2018 |
Купа на Лигата |
Консадол Сапоро |
0 - 1 |
Джубило Ивата |
2.52 |
2.95 |
2.70 |
| 10.03.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
2 - 0 |
Токио |
2.25 |
3.04 |
3.14 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 0 |
Джубило Ивата |
2.45 |
3.12 |
2.67 |
| 03.03.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 0 |
Джубило Ивата |
2.19 |
3.32 |
3.01 |
| 25.02.2018 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 3 |
Кавазаки Фронтале |
3.44 |
3.23 |
2.04 |
| 02.12.2017 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
0 - 0 |
Кашима Антлърс |
4.47 |
3.68 |
1.69 |
| 26.11.2017 |
Джей1 Лига |
Саган Тошу |
0 - 2 |
Джубило Ивата |
2.71 |
3.23 |
2.43 |
| 18.11.2017 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 0 |
Джубило Ивата |
1.98 |
3.38 |
3.44 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Вентфорет Кофу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.04.2018 |
Джей2 Лига |
Гифу |
3 - 4 |
Вентфорет Кофу |
3.14 |
3.02 |
2.24 |
| 25.03.2018 |
Джей2 Лига |
Фагиано Окаяма |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.60 |
2.79 |
2.84 |
| 21.03.2018 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Токушима Вортис |
2.48 |
2.96 |
2.82 |
| 17.03.2018 |
Джей2 Лига |
Ависпа Фукуока |
0 - 2 |
Вентфорет Кофу |
2.13 |
2.91 |
3.53 |
| 14.03.2018 |
Купа на Лигата |
Вентфорет Кофу |
1 - 0 |
Шимизу Ес-Пулс |
3.41 |
3.06 |
2.06 |
| 11.03.2018 |
Джей2 Лига |
Мачида Зелвия |
0 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.82 |
2.93 |
2.51 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Вентфорет Кофу |
3 - 0 |
Консадол Сапоро |
2.78 |
3.04 |
2.41 |
| 03.03.2018 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Токио Верди |
2.17 |
3.01 |
3.30 |
| 25.02.2018 |
Джей2 Лига |
Омия Ардижа |
2 - 1 |
Вентфорет Кофу |
2.25 |
2.91 |
3.22 |
| 02.12.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 0 |
Вегалта Сендай |
1.99 |
3.47 |
3.35 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.07.2017 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
1.76 |
3.29 |
4.54 |
| 07.05.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
2.80 |
2.92 |
2.58 |
| 13.07.2016 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
2.93 |
3.07 |
2.34 |
| 21.05.2016 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
3 - 1 |
Вентфорет Кофу |
2.07 |
3.23 |
3.30 |
| 06.04.2016 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.06 |
3.13 |
3.36 |
| 31.08.2013 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.86 |
3.36 |
3.83 |
| 22.05.2013 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
1 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.69 |
3.50 |
4.37 |
| 03.05.2013 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Джубило Ивата |
2.74 |
3.19 |
2.36 |
| 19.11.2011 |
Джей1 Лига |
Джубило Ивата |
2 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.86 |
3.39 |
3.84 |
| 05.03.2011 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Джубило Ивата |
2.49 |
3.16 |
2.60 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Джубило Ивата имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Джей2 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фагиано Окаяма |
7 |
5 |
1 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
16 |
| 2 |
Мачида Зелвия |
7 |
4 |
3 |
0 |
11 |
6 |
+5 |
15 |
| 3 |
Оита Тринита |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
14 |
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
10 |
+5 |
14 |
| 5 |
Токио Верди |
7 |
3 |
4 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
13 |
| 6 |
Роасо Кумамото |
7 |
4 |
0 |
3 |
11 |
11 |
0 |
12 |
| 7 |
Мито Холихок |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
11 |
| 8 |
Албирекс Ниигата |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
11 |
| 9 |
Ависпа Фукуока |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
11 |
| 10 |
Йокохама ФК |
7 |
3 |
2 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
11 |
| 11 |
Звейген Канадзава |
7 |
2 |
3 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
9 |
| 12 |
Токушима Вортис |
7 |
3 |
0 |
4 |
7 |
9 |
-2 |
9 |
| 13 |
Вентфорет Кофу |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
7 |
0 |
8 |
| 14 |
Мацумото Ямага |
7 |
1 |
4 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
7 |
| 15 |
Джеф Юнайтед Чиба |
7 |
2 |
1 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
7 |
| 16 |
Гифу |
7 |
2 |
1 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
7 |
| 17 |
Омия Ардижа |
7 |
2 |
1 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
7 |
| 18 |
Точиги СК |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
7 |
| 19 |
Монтедио Ямагата |
7 |
1 |
3 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
6 |
| 20 |
Киото Санга |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
6 |
| 21 |
Ехиме ФК |
7 |
2 |
0 |
5 |
5 |
11 |
-6 |
6 |
| 22 |
Каматамаре Сануки |
7 |
1 |
1 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
4 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
3.29 |
5.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.34 |
2.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.62 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.39 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
04.04.2018 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите