Китай - Супер Лига (2018)
14:35
Дзянсу ФК
Чанчун Ятай
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.79 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.28 | 2.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нандзин, а гостите от Чанчун. Разстоянието между двата града е 1 432.7 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Дзянсу ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2018 | ФА Къп | Тиендзин Тианхай | 2 - 2 | Дзянсу ФК | 3.52 | 3.40 | 1.90 |
| 28.04.2018 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 1 - 0 | Дзянсу ФК | 1.71 | 3.83 | 4.09 |
| 22.04.2018 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 5 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.86 | 3.47 | 3.72 |
| 13.04.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 1 - 1 | Дзянсу ФК | 1.99 | 3.43 | 3.37 |
| 06.04.2018 | Супер Лига | Гуанджоу Сити | 0 - 2 | Дзянсу ФК | 1.76 | 3.97 | 3.66 |
| 01.04.2018 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 2 - 1 | Тиендзин Тайгър | 1.68 | 3.59 | 4.49 |
| 17.03.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 4 - 1 | Дзянсу ФК | 2.71 | 3.21 | 2.41 |
| 11.03.2018 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 1 - 2 | Пекин Гуоан | 2.33 | 3.19 | 2.83 |
| 04.03.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 1 - 3 | Дзянсу ФК | 2.20 | 3.20 | 3.06 |
| 04.11.2017 | Супер Лига | Шанхай Порт | 2 - 3 | Дзянсу ФК | 1.44 | 4.39 | 5.82 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Чанчун Ятай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 2 - 1 | Шанхай Порт | 4.41 | 3.89 | 1.65 |
| 21.04.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 2 - 5 | Чанчун Ятай | 2.32 | 3.21 | 2.82 |
| 15.04.2018 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 3 - 0 | Хенан ФК | 1.79 | 3.41 | 4.17 |
| 07.04.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 2 - 1 | Чанчун Ятай | 1.60 | 3.79 | 4.87 |
| 31.03.2018 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 1 - 2 | Гуанджоу Сити | 2.64 | 3.50 | 2.31 |
| 18.03.2018 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 1 - 1 | Пекин Ренхе | 1.96 | 3.21 | 3.60 |
| 09.03.2018 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 5 - 0 | Чанчун Ятай | 1.37 | 4.67 | 6.77 |
| 02.03.2018 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 1 - 1 | Чанчун Ятай | 2.04 | 3.39 | 3.24 |
| 04.11.2017 | Супер Лига | Пекин Гуоан | 1 - 2 | Чанчун Ятай | 1.57 | 3.96 | 4.94 |
| 29.10.2017 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 3 - 1 | Чунцин Атлетик | 1.66 | 3.68 | 4.61 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 3 - 1 | Дзянсу ФК | 2.29 | 3.36 | 2.81 |
| 18.06.2017 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 0 - 1 | Чанчун Ятай | 1.55 | 3.62 | 5.74 |
| 14.08.2016 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 1 - 2 | Дзянсу ФК | 2.96 | 3.27 | 2.22 |
| 29.04.2016 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 2 - 0 | Чанчун Ятай | 1.47 | 3.86 | 6.22 |
| 19.07.2015 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 1 - 1 | Чанчун Ятай | 1.99 | 3.27 | 3.40 |
| 12.04.2015 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 2 - 2 | Дзянсу ФК | 2.25 | 3.12 | 2.91 |
| 27.09.2014 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 0 - 2 | Чанчун Ятай | 2.18 | 3.18 | 3.01 |
| 11.05.2014 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 0 - 1 | Дзянсу ФК | 3.76 | 3.02 | 2.43 |
| 25.08.2013 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 2 - 1 | Чанчун Ятай | 1.92 | 3.22 | 3.61 |
| 27.04.2013 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 0 - 0 | Дзянсу ФК | 2.15 | 3.09 | 3.14 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Дзянсу ФК имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шанхай Порт | 9 | +15 | 19 |
| 2 | Шандун Тайшан | 8 | +8 | 18 |
| 3 | Пекин Гуоан | 9 | +7 | 18 |
| 4 | Гуанджоу ФК | 9 | +5 | 17 |
| 5 | Гуанджоу Сити | 9 | -1 | 15 |
| 6 | Шанхай Шенхуа | 9 | -2 | 14 |
| 7 | Дзянсу ФК | 8 | +4 | 13 |
| 8 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 9 | +1 | 11 |
| 9 | Чанчун Ятай | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Тиендзин Тианхай | 9 | 0 | 11 |
| 11 | Хъбей ФК | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Пекин Ренхе | 8 | -4 | 11 |
| 13 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 8 | -1 | 9 |
| 14 | Хенан ФК | 9 | -10 | 7 |
| 15 | Далиан Профешънъл | 9 | -13 | 6 |
| 16 | Гуейджоу Хенфен | 8 | -8 | 3 |
Хронология в първенството
| Дзянсу ФК | |
| Чанчун Ятай | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Дзянсу ФК | Дзянсу ФК | Чанчун Ятай | Чанчун Ятай | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шанхай Порт | 2 - 1 | ||||||
| 2 | Шандун Тайшан | |||||||
| 3 | Пекин Гуоан | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Гуанджоу ФК | 1 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | ||||
| 5 | Гуанджоу Сити | 0 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Шанхай Шенхуа | 5 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Дзянсу ФК | - | - | - | ||||
| 8 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 4 - 1 | ||||||
| 9 | Чанчун Ятай | - | - | - | ||||
| 10 | Тиендзин Тианхай | 1 - 1 | ||||||
| 11 | Хъбей ФК | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 12 | Пекин Ренхе | 1 - 1 | ||||||
| 13 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Хенан ФК | 3 - 0 | ||||||
| 15 | Далиан Профешънъл | |||||||
| 16 | Гуейджоу Хенфен | 1 - 3 | 2 - 5 | 2 - 5 | ||||
Класиране в шампионата
| Дзянсу ФК | Чанчун Ятай | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 13 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 6 | 4 |
Форма в шампионата
| Дзянсу ФК | Чанчун Ятай | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 3 |
3
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Дзянсу ФК | Чанчун Ятай | |
|
Вкарани
Получени |
15
11 |
14
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
4 |
7
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.79 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.28 | 2.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
