Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
17:00
Еър Юнайтед
Арброут
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.00 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еър, а гостите от Арброут. Разстоянието между двата града е 176.5 км. Мачът ще се играе на стадион Самърсет Парк, който има капацитет от 10 243 места, от които седящи 1 597. Размерите на терена са 100 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Самърсет Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Еър Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Купа на Лигата | Еър Юнайтед | 4 - 1 | Алоа Атлетик | 1.41 | 4.42 | 6.10 |
| 18.07.2026 | Купа на Лигата | Еър Юнайтед | 2 - 0 | Единбург Сити | 1.21 | 5.65 | 11.57 |
| 14.07.2026 | Купа на Лигата | Фолкърк | 0 - 1 | Еър Юнайтед | 1.42 | 4.51 | 5.98 |
| 11.07.2026 | Купа на Лигата | Странрар | 2 - 3 | Еър Юнайтед | 5.96 | 4.50 | 1.43 |
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Еър Юнайтед | 2 - 1 | Еърдриониънс | 1.84 | 3.45 | 3.58 |
| 30.06.2026 | Приятелски срещи | Еър Юнайтед | 3 - 0 | Дъмбартън | 1.23 | 5.35 | 9.26 |
| 01.05.2026 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 0 - 1 | Сейнт Джонстън | 4.17 | 3.58 | 1.73 |
| 25.04.2026 | Чемпиъншип | Еърдриониънс | 2 - 1 | Еър Юнайтед | 2.22 | 3.21 | 2.98 |
| 18.04.2026 | Чемпиъншип | Рос Каунти | 2 - 1 | Еър Юнайтед | 2.03 | 3.13 | 3.52 |
| 11.04.2026 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 1 - 0 | Арброут | 2.19 | 3.13 | 3.10 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Купа на Лигата | Арброут | 1 - 0 | Стърлинг Албиън | 1.51 | 4.13 | 5.07 |
| 21.07.2026 | Купа на Лигата | Арброут | 0 - 2 | Монтроуз | 1.57 | 4.11 | 4.71 |
| 18.07.2026 | Купа на Лигата | Дънди Юнайтед | 3 - 0 | Арброут | 1.57 | 3.94 | 4.93 |
| 11.07.2026 | Купа на Лигата | Спартанс | 1 - 2 | Арброут | 3.96 | 4.00 | 1.69 |
| 08.05.2026 | ЧШ Плейоф | Арброут | 0 - 0 | Дънфърмлин | 2.01 | 3.51 | 3.34 |
| 05.05.2026 | ЧШ Плейоф | Дънфърмлин | 1 - 0 | Арброут | 2.16 | 3.32 | 3.13 |
| 01.05.2026 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 0 - 0 | Арброут | 2.15 | 3.13 | 3.20 |
| 25.04.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 0 | Партик Тисъл | 3.35 | 3.24 | 2.04 |
| 18.04.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 2 - 1 | Рейт Роувърс | 2.75 | 2.91 | 2.56 |
| 11.04.2026 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 1 - 0 | Арброут | 2.19 | 3.13 | 3.10 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 1 - 0 | Арброут | 2.19 | 3.13 | 3.10 |
| 03.03.2026 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Еър Юнайтед | 2.32 | 3.18 | 2.83 |
| 15.11.2025 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 1 - 1 | Арброут | 1.70 | 3.49 | 4.45 |
| 01.08.2025 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Еър Юнайтед | 3.71 | 3.57 | 1.83 |
| 19.07.2025 | Купа на Лигата | Еър Юнайтед | 4 - 0 | Арброут | 1.51 | 3.90 | 5.34 |
| 13.04.2024 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 5 - 0 | Арброут | 1.40 | 4.42 | 6.38 |
| 23.01.2024 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 2 - 0 | Арброут | 1.57 | 3.87 | 4.98 |
| 13.01.2024 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 0 | Еър Юнайтед | 2.96 | 3.60 | 2.10 |
| 02.09.2023 | Чемпиъншип | Арброут | 2 - 1 | Еър Юнайтед | 2.70 | 3.08 | 2.53 |
| 31.03.2023 | Чемпиъншип | Арброут | 2 - 0 | Еър Юнайтед | 2.90 | 3.11 | 2.33 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Еър Юнайтед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.00 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра