Уелс - Купа на Уелс (2017 - 2018)
събота, 27 януари, 2018
16:30
1 - 4
(1 - 3, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
4.00 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.22 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.29 |
1.32 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.01.2018 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бротън, а гостите от Кармартън.
Разстоянието между двата града е 171.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Дъ Еърфийлд,
който има капацитет от
1 600 места, от които седящи 500.
Снимки от Google карта
стадион Дъ Еърфийлд.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еърбъс ЮК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.10.2017 |
Купа на Лигата |
Еърбъс ЮК |
0 - 2 |
Конас Кий |
3.80 |
3.74 |
1.74 |
| 03.10.2017 |
Купа на Лигата |
Абъристуит Таун |
1 - 2 |
Еърбъс ЮК |
1.91 |
3.48 |
3.28 |
| 22.04.2017 |
Група за Изпадане |
Кевн Друидс |
3 - 1 |
Еърбъс ЮК |
1.36 |
4.56 |
7.12 |
| 14.04.2017 |
Група за Изпадане |
Еърбъс ЮК |
0 - 7 |
Нютаун |
2.94 |
3.45 |
2.14 |
| 08.04.2017 |
Група за Изпадане |
Рил |
2 - 1 |
Еърбъс ЮК |
2.30 |
3.44 |
2.72 |
| 25.03.2017 |
Група за Изпадане |
Ландидно |
2 - 2 |
Еърбъс ЮК |
1.66 |
3.70 |
4.56 |
| 18.03.2017 |
Група за Изпадане |
Еърбъс ЮК |
4 - 2 |
Абъристуит Таун |
2.40 |
3.35 |
2.63 |
| 10.03.2017 |
Група за Изпадане |
Еърбъс ЮК |
0 - 0 |
Кевн Друидс |
2.43 |
3.40 |
2.54 |
| 04.03.2017 |
Група за Изпадане |
Нютаун |
4 - 1 |
Еърбъс ЮК |
1.78 |
3.64 |
3.86 |
| 18.02.2017 |
Група за Изпадане |
Еърбъс ЮК |
0 - 2 |
Рил |
2.59 |
3.37 |
2.42 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Кармартън Таун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.01.2018 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
0 - 2 |
Кардиф Метрополитън |
3.49 |
3.33 |
1.94 |
| 06.01.2018 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
0 - 1 |
Кевн Друидс |
3.07 |
3.25 |
2.16 |
| 01.01.2018 |
Висша Лига |
Абъристуит Таун |
1 - 2 |
Кармартън Таун |
1.63 |
3.87 |
4.45 |
| 26.12.2017 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
1 - 0 |
Абъристуит Таун |
3.10 |
3.77 |
1.97 |
| 23.12.2017 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
0 - 0 |
Бангор Сити |
6.61 |
4.70 |
1.36 |
| 15.12.2017 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
1 - 2 |
Бари Таун |
3.23 |
3.26 |
2.08 |
| 09.12.2017 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
0 - 0 |
Ландидно |
3.35 |
3.42 |
1.97 |
| 25.11.2017 |
Висша Лига |
Дъ Ню Сейнтс |
5 - 2 |
Кармартън Таун |
1.10 |
7.99 |
16.05 |
| 18.11.2017 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
0 - 3 |
Престатин Таун |
2.45 |
3.35 |
2.56 |
| 11.11.2017 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
0 - 2 |
Нютаун |
2.54 |
3.28 |
2.51 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 1 загуба
в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.10.2016 |
Висша Лига |
Еърбъс ЮК |
1 - 1 |
Кармартън Таун |
2.24 |
3.41 |
2.82 |
| 27.08.2016 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
2 - 1 |
Еърбъс ЮК |
2.78 |
3.46 |
2.19 |
| 31.10.2015 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
2 - 3 |
Еърбъс ЮК |
2.40 |
3.36 |
2.56 |
| 22.08.2015 |
Висша Лига |
Еърбъс ЮК |
5 - 1 |
Кармартън Таун |
1.33 |
4.82 |
6.77 |
| 20.12.2014 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
2 - 1 |
Еърбъс ЮК |
3.26 |
3.50 |
1.94 |
| 21.09.2014 |
Висша Лига |
Еърбъс ЮК |
2 - 0 |
Кармартън Таун |
1.41 |
4.12 |
6.10 |
| 19.04.2014 |
Група за Титлата |
Еърбъс ЮК |
1 - 2 |
Кармартън Таун |
- |
- |
- |
| 08.03.2014 |
Група за Титлата |
Кармартън Таун |
1 - 2 |
Еърбъс ЮК |
- |
- |
- |
| 23.11.2013 |
Висша Лига |
Кармартън Таун |
0 - 1 |
Еърбъс ЮК |
2.68 |
3.43 |
2.26 |
| 24.08.2013 |
Висша Лига |
Еърбъс ЮК |
1 - 0 |
Кармартън Таун |
1.47 |
4.22 |
5.19 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Еърбъс ЮК имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еърбъс ЮК класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
22 |
17 |
2 |
3 |
58 |
22 |
+36 |
53 |
| 2 |
Конас Кий |
22 |
12 |
5 |
5 |
35 |
20 |
+15 |
41 |
| 3 |
Бангор Сити |
22 |
12 |
3 |
7 |
36 |
24 |
+12 |
39 |
| 4 |
Бала Таун |
22 |
12 |
3 |
7 |
26 |
29 |
-3 |
39 |
| 5 |
Кардиф Метрополитън |
22 |
11 |
5 |
6 |
35 |
17 |
+18 |
38 |
| 6 |
Кевн Друидс |
22 |
8 |
7 |
7 |
23 |
25 |
-2 |
31 |
| 7 |
Ландидно |
22 |
7 |
7 |
8 |
22 |
20 |
+2 |
28 |
| 8 |
Нютаун |
22 |
8 |
3 |
11 |
32 |
35 |
-3 |
27 |
| 9 |
Бари Таун Юнайтед |
22 |
8 |
3 |
11 |
20 |
25 |
-5 |
27 |
| 10 |
Абъристуит Таун |
22 |
6 |
4 |
12 |
31 |
41 |
-10 |
22 |
| 11 |
Престатин Таун |
22 |
4 |
3 |
15 |
23 |
53 |
-30 |
15 |
| 12 |
Кармартън Таун |
22 |
3 |
3 |
16 |
16 |
46 |
-30 |
12 |
Кармартън Таун класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
4.00 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.22 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.29 |
1.32 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.01.2018 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач