Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
събота, 18 юли, 2026
17:00
Еърдриониънс
Анан Атлетик
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
4.50 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.17 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еърдри, а гостите от Анан.
Разстоянието между двата града е 107.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Екселсиор Стейдиъм,
който има капацитет от
10 171 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Екселсиор Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еърдриониънс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Клайд |
1 - 0 |
Еърдриониънс |
3.22 |
3.83 |
1.92 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънди ФК |
4 - 2 |
Еърдриониънс |
1.50 |
4.29 |
5.18 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
Фолкърк |
5.51 |
4.30 |
1.44 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еър Юнайтед |
2 - 1 |
Еърдриониънс |
1.84 |
3.45 |
3.58 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Еърдриониънс |
1 - 1 |
Елгин Сити |
1.62 |
3.76 |
4.25 |
| 09.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
Алоа Атлетик |
1.60 |
3.90 |
4.69 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Алоа Атлетик |
1 - 0 |
Еърдриониънс |
2.46 |
3.23 |
2.61 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 1 |
Еърдриониънс |
2.22 |
3.28 |
2.90 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еърдриониънс |
2 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.22 |
3.21 |
2.98 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Еърдриониънс |
2 - 2 |
Партик Тисъл |
4.31 |
3.76 |
1.67 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Анан Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Анан Атлетик |
0 - 5 |
Дънди ФК |
15.53 |
7.64 |
1.12 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Анан Атлетик |
1 - 4 |
Рос Каунти |
8.71 |
5.60 |
1.25 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
1 - 1 |
Форфар Атлетик |
2.33 |
3.24 |
2.71 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Клайд |
3 - 1 |
Анан Атлетик |
1.79 |
3.58 |
3.73 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
0 - 2 |
Спартанс |
2.76 |
3.35 |
2.23 |
| 11.04.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
0 - 3 |
Анан Атлетик |
2.15 |
3.42 |
2.84 |
| 04.04.2026 |
Втора Лига |
Ийст Килбрайд |
2 - 1 |
Анан Атлетик |
1.69 |
3.82 |
3.89 |
| 28.03.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
1 - 0 |
Странрар |
2.10 |
3.45 |
2.90 |
| 21.03.2026 |
Втора Лига |
Дъмбартън |
2 - 1 |
Анан Атлетик |
2.39 |
3.38 |
2.52 |
| 14.03.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
3 - 0 |
Единбург Сити |
1.87 |
3.48 |
3.49 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.07.2021 |
Купа на Лигата |
Еърдриониънс |
1 - 1 |
Анан Атлетик |
1.32 |
5.03 |
7.87 |
| 24.07.2018 |
Купа на Лигата |
Еърдриониънс |
4 - 1 |
Анан Атлетик |
1.67 |
3.87 |
4.20 |
| 25.07.2015 |
Чалъндж Къп |
Анан Атлетик |
3 - 1 |
Еърдриониънс |
3.26 |
3.65 |
1.90 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Еърдриониънс имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еърдриониънс класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Инвърнес КТ |
36 |
21 |
11 |
4 |
60 |
24 |
+36 |
69 |
| 2 |
Стенхаусмюър |
36 |
18 |
13 |
5 |
50 |
27 |
+23 |
67 |
| 3 |
Куин ъф Саут |
36 |
14 |
12 |
10 |
58 |
47 |
+11 |
54 |
| 4 |
Алоа Атлетик |
36 |
15 |
8 |
13 |
50 |
38 |
+12 |
53 |
| 5 |
Питърхед |
36 |
12 |
7 |
17 |
48 |
64 |
-16 |
43 |
| 6 |
Монтроуз |
36 |
11 |
9 |
16 |
48 |
67 |
-19 |
42 |
| 7 |
Коув Рейнджърс |
36 |
9 |
11 |
16 |
41 |
44 |
-3 |
38 |
| 8 |
Ийст Файф |
36 |
9 |
9 |
18 |
34 |
61 |
-27 |
36 |
| 9 |
Хамилтън |
36 |
16 |
7 |
13 |
54 |
42 |
+12 |
34 |
| 10 |
Келти Хартс |
36 |
6 |
11 |
19 |
33 |
62 |
-29 |
29 |
Анан Атлетик класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ийст Килбрайд |
36 |
21 |
6 |
9 |
77 |
46 |
+31 |
69 |
| 2 |
Спартанс |
36 |
18 |
10 |
8 |
60 |
39 |
+21 |
64 |
| 3 |
Клайд |
36 |
14 |
14 |
8 |
58 |
41 |
+17 |
56 |
| 4 |
Форфар Атлетик |
36 |
13 |
11 |
12 |
51 |
47 |
+4 |
50 |
| 5 |
Странрар |
36 |
12 |
11 |
13 |
46 |
46 |
0 |
47 |
| 6 |
Елгин Сити |
36 |
11 |
11 |
14 |
51 |
55 |
-4 |
44 |
| 7 |
Анан Атлетик |
36 |
10 |
11 |
15 |
47 |
58 |
-11 |
41 |
| 8 |
Стърлинг Албиън |
36 |
9 |
11 |
16 |
46 |
63 |
-17 |
38 |
| 9 |
Дъмбартън |
36 |
10 |
10 |
16 |
47 |
61 |
-14 |
35 |
| 10 |
Единбург Сити |
36 |
10 |
9 |
17 |
45 |
72 |
-27 |
24 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
4.50 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.17 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите