Шотландия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Еърдриониънс
Арброут
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.50 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.28 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еърдри, а гостите от Арброут. Разстоянието между двата града е 115.9 км. Мачът ще се играе на стадион Екселсиор Стейдиъм, който има капацитет от 10 171 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Екселсиор Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еърдриониънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Първа Лига | Странрар | 3 - 2 | Еърдриониънс | 2.29 | 3.47 | 2.70 |
| 06.01.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 0 - 0 | Ийст Файф | 2.20 | 3.41 | 2.90 |
| 02.01.2018 | Първа Лига | Албион Роувърс | 2 - 2 | Еърдриониънс | 2.29 | 3.62 | 2.64 |
| 23.12.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Еър Юнайтед | 4.28 | 3.80 | 1.67 |
| 16.12.2017 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 1 - 1 | Еърдриониънс | 2.51 | 3.43 | 2.48 |
| 10.12.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 2 | Рейт Роувърс | 3.50 | 3.61 | 1.88 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Форфар Атлетик | 2.12 | 3.51 | 2.95 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Ийст Файф | 6 - 1 | Еърдриониънс | 1.94 | 3.44 | 3.49 |
| 11.11.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Странрар | 2.75 | 3.47 | 2.26 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Еърдриониънс | 1.69 | 3.81 | 4.21 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2018 | Купа на Шотландия | Еър Юнайтед | 4 - 1 | Арброут | 1.73 | 3.78 | 4.05 |
| 13.01.2018 | Първа Лига | Арброут | 2 - 1 | Куинс парк ФК | 1.61 | 3.73 | 4.92 |
| 06.01.2018 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 1 - 2 | Арброут | 1.64 | 3.86 | 4.46 |
| 02.01.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Арброут | 4.80 | 4.01 | 1.58 |
| 30.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 1 | Ийст Файф | 1.80 | 3.75 | 3.70 |
| 23.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 2 | Рейт Роувърс | 2.83 | 3.32 | 2.27 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Арброут | 1 - 2 | Странрар | 1.77 | 3.76 | 3.80 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Арброут | 2 - 1 | Форфар Атлетик | 1.41 | 4.56 | 5.94 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Арброут | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.32 | 4.81 | 7.87 |
| 11.11.2017 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 0 - 2 | Арброут | 3.79 | 3.59 | 1.82 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2017 | Първа Лига | Арброут | 7 - 1 | Еърдриониънс | 1.63 | 3.89 | 4.49 |
| 12.08.2017 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 1 | Арброут | 2.73 | 3.40 | 2.32 |
| 03.05.2014 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Арброут | 2.38 | 3.48 | 2.49 |
| 15.03.2014 | Първа Лига | Арброут | 0 - 1 | Еърдриониънс | 2.28 | 3.35 | 2.75 |
| 28.12.2013 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Арброут | 2.83 | 3.40 | 2.21 |
| 12.10.2013 | Първа Лига | Арброут | 3 - 2 | Еърдриониънс | 2.20 | 3.52 | 2.78 |
| 24.03.2012 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Арброут | 2.84 | 3.38 | 2.21 |
| 29.02.2012 | Първа Лига | Арброут | 2 - 2 | Еърдриониънс | 1.55 | 3.96 | 4.92 |
| 26.11.2011 | Първа Лига | Еърдриониънс | 3 - 3 | Арброут | 2.89 | 3.24 | 2.25 |
| 17.09.2011 | Първа Лига | Арброут | 3 - 1 | Еърдриониънс | 2.01 | 3.50 | 3.12 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Еърдриониънс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 27.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рейт Роувърс | 21 | +25 | 46 |
| 2 | Еър Юнайтед | 22 | +30 | 45 |
| 3 | Арброут | 20 | +11 | 33 |
| 4 | Странрар | 22 | -2 | 32 |
| 5 | Алоа Атлетик | 20 | +6 | 31 |
| 6 | Ийст Файф | 22 | -7 | 27 |
| 7 | Еърдриониънс | 21 | -9 | 25 |
| 8 | Албион Роувърс | 20 | -6 | 22 |
| 9 | Куинс парк ФК | 22 | -22 | 18 |
| 10 | Форфар Атлетик | 22 | -26 | 18 |
Хронология в първенството
| Еърдриониънс | |
| Арброут | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Еърдриониънс | Еърдриониънс | Арброут | Арброут | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Рейт Роувърс | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Еър Юнайтед | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Арброут | 1 - 1 | 7 - 1 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 4 | Странрар | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 6 | 2 - 6 | |
| 5 | Алоа Атлетик | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | |||
| 6 | Ийст Файф | 0 - 0 | 6 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | Еърдриониънс | - | - | - | 7 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Албион Роувърс | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 4 | |||
| 9 | Куинс парк ФК | 4 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Форфар Атлетик | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Еърдриониънс | Арброут | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 25 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 19 | 19 |
Форма в шампионата
| Еърдриониънс | Арброут | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 8 |
10
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 1 |
6
1 2 |
Голове в шампионата
| Еърдриониънс | Арброут | |
|
Вкарани
Получени |
30
39 |
41
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
9 |
20
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.50 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.28 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
