Шотландия - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
19:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
3.40 |
1.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
1.25 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еърдри, а гостите от Хамилтън.
Разстоянието между двата града е 11.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Екселсиор Стейдиъм,
който има капацитет от
10 171 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Екселсиор Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еърдриониънс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Ийст Килбрайд |
2 - 2 |
Еърдриониънс |
1.93 |
3.50 |
3.33 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 0 |
Монтроуз |
1.96 |
3.44 |
3.30 |
| 26.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Еърдриониънс |
7 - 1 |
Берик Рейнджърс |
1.11 |
7.80 |
14.12 |
| 22.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Бонириг Р. Атл. |
1 - 6 |
Еърдриониънс |
3.31 |
3.75 |
1.84 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
1 - 2 |
Еърдриониънс |
2.83 |
3.23 |
2.26 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
2.34 |
3.21 |
2.72 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
2 - 1 |
Еърдриониънс |
2.38 |
3.40 |
2.56 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
0 - 0 |
Ийст Файф |
1.83 |
3.45 |
3.71 |
| 25.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Еърдриониънс |
1 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.52 |
4.05 |
4.90 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 3 |
Рос Каунти |
4.28 |
3.59 |
1.69 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Хамилтън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
0 - 3 |
Хамилтън |
3.80 |
3.48 |
1.80 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
2 - 1 |
Питърхед |
1.36 |
4.34 |
7.12 |
| 23.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Хамилтън |
1 - 0 |
Каудънбийт |
1.15 |
6.88 |
11.20 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
4 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.27 |
5.10 |
8.49 |
| 08.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Спартанс |
0 - 4 |
Хамилтън |
2.85 |
3.75 |
2.03 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Ийст Килбрайд |
0 - 1 |
Хамилтън |
2.48 |
3.51 |
2.41 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
1 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.55 |
3.96 |
4.88 |
| 25.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Хамилтън |
0 - 1 |
Единбург Сити |
1.61 |
3.79 |
4.48 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 0 |
Хамилтън |
3.59 |
3.30 |
1.91 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
4 - 0 |
Еърдриониънс |
2.19 |
3.28 |
2.91 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
4 - 0 |
Еърдриониънс |
2.19 |
3.28 |
2.91 |
| 29.11.2025 |
Купа на Шотландия |
Еърдриониънс |
4 - 0 |
Хамилтън |
2.06 |
3.61 |
2.99 |
| 08.03.2025 |
Чемпиъншип |
Еърдриониънс |
2 - 1 |
Хамилтън |
2.40 |
3.24 |
2.63 |
| 28.12.2024 |
Чемпиъншип |
Хамилтън |
3 - 2 |
Еърдриониънс |
2.11 |
3.42 |
2.96 |
| 02.11.2024 |
Чемпиъншип |
Еърдриониънс |
0 - 4 |
Хамилтън |
2.49 |
3.17 |
2.62 |
| 31.08.2024 |
Чемпиъншип |
Хамилтън |
2 - 2 |
Еърдриониънс |
2.19 |
3.38 |
2.94 |
| 20.05.2023 |
ЧШ Плейоф |
Хамилтън |
2 - 1 |
Еърдриониънс |
2.37 |
3.26 |
2.75 |
| 17.05.2023 |
ЧШ Плейоф |
Еърдриониънс |
1 - 0 |
Хамилтън |
1.80 |
3.58 |
3.86 |
| 27.07.2019 |
Купа на Лигата |
Еърдриониънс |
2 - 3 |
Хамилтън |
3.37 |
3.46 |
1.99 |
| 28.07.2018 |
Купа на Лигата |
Хамилтън |
1 - 1 |
Еърдриониънс |
1.29 |
4.99 |
8.03 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Еърдриониънс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рос Каунти |
9 |
8 |
1 |
0 |
31 |
5 |
+26 |
25 |
| 2 |
Хамилтън |
9 |
8 |
1 |
0 |
21 |
2 |
+19 |
25 |
| 3 |
Ийст Килбрайд |
10 |
5 |
2 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
17 |
| 4 |
Монтроуз |
10 |
5 |
0 |
5 |
13 |
19 |
-6 |
15 |
| 5 |
Еърдриониънс |
10 |
3 |
4 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
13 |
| 6 |
Куин ъф Саут |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
27 |
-16 |
10 |
| 7 |
Ийст Файф |
10 |
1 |
6 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
9 |
| 8 |
Алоа Атлетик |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
9 |
| 9 |
Питърхед |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 |
17 |
-10 |
7 |
| 10 |
Коув Рейнджърс |
10 |
1 |
3 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Еърдриониънс |
|
| Хамилтън |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Еърдриониънс |
Еърдриониънс |
|
Хамилтън |
Хамилтън |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рос Каунти |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
| 2 |
Хамилтън |
|
4 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Ийст Килбрайд |
1 - 1 |
2 - 2 |
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
Монтроуз |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 5 |
0 - 5 |
| 5 |
Еърдриониънс |
- |
- |
- |
|
4 - 0 |
|
|
| 6 |
Куин ъф Саут |
|
2 - 1 |
|
|
4 - 1 |
|
|
| 7 |
Ийст Файф |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Алоа Атлетик |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 9 |
Питърхед |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
Коув Рейнджърс |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Еърдриониънс |
Хамилтън |
| Победи |
3 |
8 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
3 |
0 |
| Вкарани Голове |
9 |
21 |
| Получени Голове |
13 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.90 |
2.33 |
| Средно Получени |
1.30 |
0.22 |
| Мачове Вкарал |
70% |
89% |
| Мачове Получил |
60% |
22% |
| Гол/Гол |
50% |
22% |
| Над 1.5 |
60% |
56% |
| Над 2.5 |
50% |
56% |
| Над 3.5 |
30% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
9 |
| Получени Голове |
4 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
2.25 |
| Средно Получени |
0.80 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
75% |
| Мачове Получил |
40% |
0% |
| Гол/Гол |
40% |
0% |
| Над 1.5 |
40% |
50% |
| Над 2.5 |
20% |
50% |
| Над 3.5 |
20% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
3.40 |
1.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
1.25 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака