Шотландия - Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Еърдриониънс
Стенхаусмюър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 4.10 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еърдри, а гостите от Стенхаусмюър. Разстоянието между двата града е 21.0 км. Мачът ще се играе на стадион Екселсиор Стейдиъм, който има капацитет от 10 171 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Екселсиор Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еърдриониънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Първа Лига | Питърхед | 2 - 4 | Еърдриониънс | 2.09 | 3.43 | 3.11 |
| 26.11.2016 | Купа на Шотландия | Еърдриониънс | 1 - 2 | Ливингстън | 2.98 | 3.38 | 2.15 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Алоа Атлетик | 3.16 | 3.50 | 2.04 |
| 12.11.2016 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 0 | Брихин Сити | 2.16 | 3.38 | 3.00 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 2 | Еърдриониънс | 2.45 | 3.28 | 2.63 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 1 | Еърдриониънс | 2.31 | 3.41 | 2.72 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Еърдриониънс | 4 - 1 | Куинс парк ФК | 2.05 | 3.37 | 3.26 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 3 | Питърхед | 2.21 | 3.45 | 2.84 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 2 | Еърдриониънс | 1.62 | 3.80 | 4.76 |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Еърдриониънс | 0 - 2 | Албион Роувърс | 2.00 | 3.61 | 3.15 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Първа Лига | Странрар | 3 - 1 | Стенхаусмюър | 1.61 | 3.83 | 4.70 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.36 | 4.88 | 6.65 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 1.89 | 3.56 | 3.52 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Брихин Сити | 3.26 | 3.63 | 1.98 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 5 | Странрар | 3.26 | 3.66 | 1.95 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 1 | Стенхаусмюър | 1.52 | 4.20 | 5.01 |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Алоа Атлетик | 4.39 | 3.91 | 1.64 |
| 17.09.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Питърхед | 3.42 | 3.66 | 1.90 |
| 10.09.2016 | Първа Лига | Албион Роувърс | 4 - 0 | Стенхаусмюър | 1.81 | 3.59 | 3.84 |
| 03.09.2016 | Чалъндж Къп | Куин ъф Саут | 7 - 1 | Стенхаусмюър | 1.22 | 5.71 | 9.71 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Еърдриониънс | 3.28 | 3.58 | 1.97 |
| 23.07.2016 | Купа на Лигата | Еърдриониънс | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.78 | 3.58 | 3.82 |
| 09.04.2016 | Първа Лига | Еърдриониънс | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 1.82 | 3.57 | 3.70 |
| 13.02.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 2 | Еърдриониънс | 2.53 | 3.36 | 2.45 |
| 29.12.2015 | Първа Лига | Еърдриониънс | 0 - 1 | Стенхаусмюър | 2.06 | 3.47 | 3.07 |
| 15.08.2015 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Еърдриониънс | 2.62 | 3.42 | 2.35 |
| 28.03.2015 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.62 | 3.76 | 4.59 |
| 21.02.2015 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 2 | Еърдриониънс | 2.98 | 3.46 | 2.09 |
| 08.11.2014 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 1.94 | 3.54 | 3.29 |
| 09.08.2014 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Еърдриониънс | 2.19 | 3.44 | 2.81 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Еърдриониънс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 10.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливингстън | 14 | +16 | 30 |
| 2 | Еърдриониънс | 15 | +6 | 29 |
| 3 | Брихин Сити | 15 | +2 | 25 |
| 4 | Алоа Атлетик | 14 | +11 | 24 |
| 5 | Албион Роувърс | 15 | +1 | 21 |
| 6 | Куинс парк ФК | 15 | -7 | 20 |
| 7 | Питърхед | 15 | -6 | 18 |
| 8 | Странрар | 14 | -5 | 16 |
| 9 | Ийст Файф | 14 | -1 | 13 |
| 10 | Стенхаусмюър | 13 | -17 | 9 |
Хронология в първенството
| Еърдриониънс | |
| Стенхаусмюър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Еърдриониънс | Еърдриониънс | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливингстън | 2 - 4 | 2 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 2 | Еърдриониънс | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 3 | Брихин Сити | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Алоа Атлетик | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 5 | Албион Роувърс | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 6 | Куинс парк ФК | 4 - 1 | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 7 | Питърхед | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 3 | 2 - 2 | |||
| 8 | Странрар | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 5 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 9 | Ийст Файф | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Стенхаусмюър | 2 - 2 | - | - | - | |||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Еърдриониънс | Стенхаусмюър | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 29 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 9 |
| Точки | 13 | 6 |
Форма в шампионата
| Еърдриониънс | Стенхаусмюър | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
2 4 |
2
3 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 3 |
2
0 5 |
Голове в шампионата
| Еърдриониънс | Стенхаусмюър | |
|
Вкарани
Получени |
28
22 |
16
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
12 |
8
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 4.10 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
