Камерун - Елит Едно (2025 - 2026)
сряда, 13 май, 2026
16:00
16:00
Егъл Роял де ла Менуа
ПВД Баменда
Прогнози на потребителите
1 0% за Егъл Роял де ла Менуа
X 0% за равен
2 0% за ПВД Баменда
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Дшанг, а гостите от Баменда. Разстоянието между двата града е 58.1 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Егъл Роял де ла Менуа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 4 - 1 | Виктория Юн. | 1.88 | 3.15 | 3.65 |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 2 - 2 | Егъл Роял Менуа | 7.43 | 3.90 | 1.39 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.69 | 3.20 | 4.43 |
| 26.04.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 4 - 0 | Фортуна Мфоу | 2.00 | 3.06 | 3.43 |
| 19.04.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 1 - 1 | Униспорт Бафанг | 4.08 | 3.17 | 1.77 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 2.00 | 3.06 | 3.37 |
| 29.03.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 1 - 0 | Коломбе Д. Лобо | 4.45 | 3.34 | 1.67 |
| 22.03.2026 | Елит Едно | ПВД Баменда | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.62 | 3.20 | 4.95 |
| 17.03.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.72 | 3.20 | 4.32 |
| 14.03.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.60 | 3.43 | 5.07 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
ПВД Баменда - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 1 - 2 | ПВД Баменда | - | - | - |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 5 - 2 | ПВД Баменда | 1.85 | 3.08 | 3.79 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 4 - 2 | ПВД Баменда | 1.66 | 3.19 | 4.65 |
| 23.04.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 2 - 0 | ПВД Баменда | 2.40 | 2.98 | 2.75 |
| 19.04.2026 | Елит Едно | ПВД Баменда | 0 - 1 | Виктория Юн. | 1.79 | 3.12 | 4.22 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | ПВД Баменда | 4 - 1 | Егъл Роял Мунго | 1.50 | 3.67 | 5.53 |
| 01.04.2026 | Елит Едно | Коломбе Д. Лобо | 3 - 1 | ПВД Баменда | 1.80 | 3.08 | 4.14 |
| 29.03.2026 | Елит Едно | Динамо Дуала | 2 - 2 | ПВД Баменда | 1.90 | 3.07 | 3.60 |
| 22.03.2026 | Елит Едно | ПВД Баменда | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.62 | 3.20 | 4.95 |
| 18.03.2026 | Елит Едно | ПВД Баменда | 0 - 0 | Фортуна Мфоу | 1.58 | 3.50 | 5.03 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Елит Едно | ПВД Баменда | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.62 | 3.20 | 4.95 |
| 08.04.2024 | Елит Едно | ПВД Баменда | 0 - 0 | Егъл Роял Менуа | - | - | - |
| 21.02.2024 | Елит Едно | ПВД Баменда | 0 - 1 | Егъл Роял Менуа | 2.52 | 2.91 | 2.65 |
| 12.11.2023 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 2 - 2 | ПВД Баменда | 2.52 | 2.82 | 2.85 |
| 18.03.2023 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 0 - 1 | ПВД Баменда | 2.01 | 2.80 | 3.93 |
| 13.11.2022 | Елит Едно | ПВД Баменда | 3 - 0 | Егъл Роял Менуа | 1.92 | 3.10 | 3.81 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Егъл Роял де ла Менуа имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Елит Едно класиране към 13.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Униспорт де Бафанг | 18 | +19 | 40 |
| 2 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 18 | +14 | 31 |
| 3 | Котон Спорт де Гаруа | 18 | +9 | 31 |
| 4 | Динамо де Дуала | 18 | +8 | 31 |
| 5 | Канон Яунде | 18 | +7 | 28 |
| 6 | Виктория Юнайтед | 18 | 0 | 27 |
| 7 | Газеле ФА де Гаруа | 18 | -2 | 26 |
| 8 | ПВД Баменда | 18 | -3 | 26 |
| 9 | Пантере ду Нде | 18 | +4 | 25 |
| 10 | Егъл Роял де ла Менуа | 18 | +2 | 21 |
| 11 | Стад Ренар де Мелонг | 18 | -1 | 19 |
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 18 | -19 | 14 |
| 13 | Фортуна Мфоу | 18 | -24 | 13 |
| 14 | Егъл Роял ду Мунго | 18 | -14 | 12 |
Хронология в първенството
| Егъл Роял де ла Менуа | |
| ПВД Баменда | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Егъл Роял де ла Менуа | Егъл Роял де ла Менуа | ПВД Баменда | ПВД Баменда | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Униспорт де Бафанг | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 2 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 3 | Котон Спорт де Гаруа | 2 - 1 | 2 - 1 | 5 - 2 | 5 - 2 | |||
| 4 | Динамо де Дуала | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 5 | Канон Яунде | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 6 | Виктория Юнайтед | 4 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Газеле ФА де Гаруа | 2 - 1 | 1 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 8 | ПВД Баменда | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Пантере ду Нде | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 10 | Егъл Роял де ла Менуа | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 11 | Стад Ренар де Мелонг | 3 - 3 | 3 - 3 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 13 | Фортуна Мфоу | 4 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Егъл Роял ду Мунго | 2 - 1 | 4 - 1 | |||||
Представяне в Шампионата
| Егъл Роял де ла Менуа | ПВД Баменда | |
| Победи | 5 | 8 |
| Равни | 6 | 2 |
| Загуби | 7 | 8 |
| Вкарани Голове | 25 | 27 |
| Получени Голове | 23 | 30 |
| Средно Вкарани | 1.39 | 1.50 |
| Средно Получени | 1.28 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 83% | 72% |
| Мачове Получил | 67% | 83% |
| Гол/Гол | 61% | 61% |
| Над 1.5 | 78% | 78% |
| Над 2.5 | 56% | 67% |
| Над 3.5 | 28% | 39% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 4 | 2 |
| Равни | 3 | 1 |
| Загуби | 0 | 7 |
| Вкарани Голове | 14 | 12 |
| Получени Голове | 5 | 25 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 1.20 |
| Средно Получени | 0.71 | 2.50 |
| Мачове Вкарал | 86% | 70% |
| Мачове Получил | 43% | 100% |
| Гол/Гол | 43% | 70% |
| Над 1.5 | 57% | 90% |
| Над 2.5 | 43% | 80% |
| Над 3.5 | 43% | 50% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Егъл Роял де ла Менуа
X 0% за равен
2 0% за ПВД Баменда
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
