Япония - Джей2 Лига (2017)
09:00
Ехиме ФК
Роасо Кумамото
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.20 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.48 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мацуяма, а гостите от Кумамото. Разстоянието между двата града е 222.4 км. Мачът ще се играе на стадион Нинжинир, който има капацитет от 20 000 места. Размерите на терена са 106 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Нинжинир. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ехиме ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Джей2 Лига | Оита Тринита | 1 - 1 | Ехиме ФК | 2.25 | 2.97 | 3.20 |
| 25.03.2017 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 1 - 0 | Ехиме ФК | 2.55 | 2.91 | 2.81 |
| 19.03.2017 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 0 - 1 | Шонан Белмар | 3.53 | 3.02 | 2.10 |
| 12.03.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 2 - 2 | Ехиме ФК | 3.19 | 2.87 | 2.33 |
| 05.03.2017 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 0 - 0 | Мацумото Ямага | 3.69 | 2.96 | 2.06 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 1 - 0 | Звейген Канадзава | 2.08 | 3.03 | 3.54 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 0 - 1 | Мачида Зелвия | 2.43 | 3.10 | 2.79 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | Киото Санга | 0 - 1 | Ехиме ФК | 2.17 | 3.08 | 3.26 |
| 06.11.2016 | Джей2 Лига | Серезо Осака | 1 - 0 | Ехиме ФК | 1.72 | 3.46 | 4.45 |
| 03.11.2016 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 3 - 1 | Звейген Канадзава | 2.18 | 2.93 | 3.43 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Роасо Кумамото - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 5 - 1 | Роасо Кумамото | 1.56 | 3.48 | 6.16 |
| 26.03.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 1 | Оита Тринита | 3.05 | 2.92 | 2.37 |
| 19.03.2017 | Джей2 Лига | Ависпа Фукуока | 2 - 1 | Роасо Кумамото | 1.80 | 3.28 | 4.30 |
| 12.03.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Монтедио Ямагата | 3.16 | 2.95 | 2.28 |
| 05.03.2017 | Джей2 Лига | Фагиано Окаяма | 1 - 1 | Роасо Кумамото | 2.00 | 3.10 | 3.71 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 1 | Каматамаре Сануки | 2.39 | 2.89 | 3.03 |
| 11.02.2017 | Япония | Роасо Кумамото | 0 - 3 | Гираванц Китакюшу | 2.45 | 2.90 | 2.70 |
| 05.02.2017 | Япония | Джубило Ивата | 1 - 1 | Роасо Кумамото | 1.53 | 3.78 | 5.23 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Серезо Осака | 1 - 0 | Роасо Кумамото | 1.60 | 3.76 | 4.92 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 0 | Гифу | 2.57 | 3.02 | 2.67 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2016 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 1 - 0 | Роасо Кумамото | 1.82 | 3.19 | 4.32 |
| 31.08.2016 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 2 | Ехиме ФК | 3.09 | 2.96 | 2.29 |
| 12.07.2015 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 0 | Ехиме ФК | 2.49 | 3.02 | 2.73 |
| 21.03.2015 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 0 - 1 | Роасо Кумамото | 2.31 | 3.13 | 2.85 |
| 09.11.2014 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 3 - 1 | Ехиме ФК | 2.21 | 3.10 | 3.04 |
| 28.06.2014 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 4 - 0 | Роасо Кумамото | 2.53 | 3.01 | 2.66 |
| 03.07.2013 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 1 - 1 | Роасо Кумамото | 2.11 | 3.19 | 3.17 |
| 17.04.2013 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 1 | Ехиме ФК | 2.51 | 2.97 | 2.69 |
| 11.11.2012 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 1 | Ехиме ФК | 2.28 | 3.09 | 2.93 |
| 22.04.2012 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 0 - 0 | Роасо Кумамото | 2.04 | 3.14 | 3.38 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ехиме ФК имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 09.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нагоя Грампус | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Токио Верди | 6 | +8 | 15 |
| 3 | Йокохама ФК | 7 | +3 | 14 |
| 4 | Мацумото Ямага | 7 | +6 | 13 |
| 5 | В-Варен Нагазаки | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Токушима Вортис | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Шонан Белмар | 6 | +3 | 13 |
| 8 | Ависпа Фукуока | 7 | 0 | 11 |
| 9 | Оита Тринита | 6 | +2 | 10 |
| 10 | Мачида Зелвия | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Джеф Юнайтед Чиба | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Гифу | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Фагиано Окаяма | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Звейген Канадзава | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Монтедио Ямагата | 6 | -1 | 7 |
| 16 | Мито Холихок | 7 | -2 | 7 |
| 17 | Каматамаре Сануки | 7 | 0 | 6 |
| 18 | Ехиме ФК | 6 | -1 | 6 |
| 19 | Ренофа Ямагучи | 7 | -4 | 6 |
| 20 | Роасо Кумамото | 6 | -5 | 5 |
| 21 | Киото Санга | 7 | -5 | 4 |
| 22 | Теспа Гунма | 7 | -11 | 1 |
Хронология в първенството
| Ехиме ФК | |
| Роасо Кумамото | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ехиме ФК | Ехиме ФК | Роасо Кумамото | Роасо Кумамото | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Нагоя Грампус | 5 - 1 | 5 - 1 | |||||
| 2 | Токио Верди | |||||||
| 3 | Йокохама ФК | |||||||
| 4 | Мацумото Ямага | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 5 | В-Варен Нагазаки | |||||||
| 6 | Токушима Вортис | |||||||
| 7 | Шонан Белмар | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 8 | Ависпа Фукуока | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 9 | Оита Тринита | 1 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 10 | Мачида Зелвия | |||||||
| 11 | Джеф Юнайтед Чиба | |||||||
| 12 | Гифу | |||||||
| 13 | Фагиано Окаяма | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Звейген Канадзава | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Монтедио Ямагата | 1 - 1 | ||||||
| 16 | Мито Холихок | 1 - 0 | ||||||
| 17 | Каматамаре Сануки | 2 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 18 | Ехиме ФК | - | - | - | ||||
| 19 | Ренофа Ямагучи | |||||||
| 20 | Роасо Кумамото | - | - | - | ||||
| 21 | Киото Санга | |||||||
| 22 | Теспа Гунма | |||||||
Класиране в шампионата
| Ехиме ФК | Роасо Кумамото | |
| Позиция | 18 | 20 |
| Точки | 6 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 20 |
| Точки | 4 | 1 |
Форма в шампионата
| Ехиме ФК | Роасо Кумамото | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 2 |
1
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 1 |
0
1 2 |
Голове в шампионата
| Ехиме ФК | Роасо Кумамото | |
|
Вкарани
Получени |
4
5 |
6
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
3
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.20 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.48 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
