Испания - Примера Дивисион (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.30 |
3.60 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
1.29 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елче, а гостите от Севиля.
Разстоянието между двата града е 473.5 км.
Треньорът на домакините е Мартин Анселми (Арж), а на гостите Мануел Пелегрини (Чил).
Мачът ще се играе на стадион
Мануел Мартинес Валеро,
който има капацитет от
36 017 места.
Размерите на терена са 108 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Мануел Мартинес Валеро.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елче - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
0 - 1 |
Валенсия |
2.34 |
3.35 |
3.00 |
| 24.10.2026 |
Примера Дивисион |
Райо Валекано |
0 - 3 |
Елче |
1.76 |
3.74 |
4.46 |
| 17.10.2026 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
0 - 0 |
Елче |
1.45 |
4.83 |
6.12 |
| 11.10.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
0 - 0 |
Селта Виго |
2.90 |
3.23 |
2.47 |
| 18.09.2026 |
Примера Дивисион |
Еспаньол |
1 - 3 |
Елче |
1.78 |
3.65 |
4.42 |
| 15.09.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
2 - 3 |
Реал Мадрид |
10.99 |
6.85 |
1.22 |
| 12.09.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетик Билбао |
1 - 1 |
Елче |
1.41 |
4.73 |
7.25 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
2 - 3 |
Реал Сосиедад |
3.15 |
3.47 |
2.21 |
| 28.08.2026 |
Примера Дивисион |
Расинг Сантандер |
3 - 2 |
Елче |
2.08 |
3.49 |
3.44 |
| 23.08.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
0 - 5 |
Барселона |
7.66 |
5.36 |
1.35 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Бетис - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.11.2026 |
ШЛ Група |
Борусия Дортмунд |
2 - 1 |
Бетис |
1.72 |
4.14 |
4.26 |
| 31.10.2026 |
Примера Дивисион |
Бетис |
2 - 1 |
Малага |
1.30 |
5.58 |
8.93 |
| 25.10.2026 |
Примера Дивисион |
Селта Виго |
0 - 0 |
Бетис |
3.10 |
3.46 |
2.22 |
| 21.10.2026 |
ШЛ Група |
Бетис |
1 - 0 |
Фейенорд |
1.61 |
4.51 |
4.63 |
| 17.10.2026 |
Примера Дивисион |
Бетис |
2 - 5 |
Барселона |
6.10 |
5.59 |
1.39 |
| 14.10.2026 |
ШЛ Група |
Бетис |
3 - 2 |
Порто |
2.04 |
3.65 |
3.38 |
| 11.10.2026 |
Примера Дивисион |
Бетис |
5 - 2 |
Осасуна |
1.51 |
4.30 |
6.07 |
| 20.09.2026 |
Примера Дивисион |
Депортиво Ла Коруня |
1 - 1 |
Бетис |
3.60 |
3.60 |
1.98 |
| 17.09.2026 |
Примера Дивисион |
Бетис |
1 - 0 |
Хетафе |
1.65 |
3.67 |
5.57 |
| 14.09.2026 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
1 - 2 |
Бетис |
1.95 |
3.80 |
3.50 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Примера Дивисион |
Бетис |
2 - 1 |
Елче |
1.59 |
4.15 |
5.17 |
| 14.01.2026 |
Купа на Краля |
Бетис |
2 - 1 |
Елче |
1.60 |
3.98 |
5.10 |
| 18.08.2025 |
Примера Дивисион |
Елче |
1 - 1 |
Бетис |
3.38 |
3.26 |
2.19 |
| 24.02.2023 |
Примера Дивисион |
Елче |
2 - 3 |
Бетис |
3.62 |
3.36 |
2.07 |
| 15.08.2022 |
Примера Дивисион |
Бетис |
3 - 0 |
Елче |
1.52 |
4.22 |
6.38 |
| 19.04.2022 |
Примера Дивисион |
Бетис |
0 - 1 |
Елче |
1.55 |
4.07 |
6.31 |
| 21.11.2021 |
Примера Дивисион |
Елче |
0 - 3 |
Бетис |
3.26 |
3.15 |
2.33 |
| 04.04.2021 |
Примера Дивисион |
Елче |
1 - 1 |
Бетис |
4.66 |
3.62 |
1.80 |
| 01.11.2020 |
Примера Дивисион |
Бетис |
3 - 1 |
Елче |
1.47 |
4.33 |
7.33 |
| 22.07.2014 |
Приятелски срещи |
Елче |
2 - 1 |
Бетис |
2.46 |
3.19 |
2.52 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Елче имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Барселона |
11 |
10 |
0 |
1 |
46 |
12 |
+34 |
30 |
| 2 |
Атлетико Мадрид |
11 |
9 |
1 |
1 |
22 |
8 |
+14 |
28 |
| 3 |
Реал Мадрид |
11 |
9 |
0 |
2 |
28 |
10 |
+18 |
27 |
| 4 |
Бетис |
11 |
7 |
2 |
2 |
18 |
15 |
+3 |
23 |
| 5 |
Реал Сосиедад |
11 |
6 |
1 |
4 |
20 |
20 |
0 |
19 |
| 6 |
Севиля |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
17 |
| 7 |
Атлетик Билбао |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
15 |
| 8 |
Депортиво Ла Коруня |
11 |
3 |
5 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
14 |
| 9 |
Виляреал |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
15 |
0 |
12 |
| 10 |
Селта Виго |
11 |
2 |
6 |
3 |
10 |
10 |
0 |
12 |
| 11 |
Алавес |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
12 |
| 12 |
Райо Валекано |
10 |
3 |
3 |
4 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 13 |
Хетафе |
11 |
3 |
3 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
12 |
| 14 |
Еспаньол |
11 |
3 |
2 |
6 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 15 |
Осасуна |
11 |
3 |
2 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
| 16 |
Расинг Сантандер |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
29 |
-14 |
11 |
| 17 |
Елче |
11 |
2 |
4 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
10 |
| 18 |
Леванте |
11 |
2 |
4 |
5 |
16 |
21 |
-5 |
10 |
| 19 |
Валенсия |
11 |
2 |
3 |
6 |
8 |
17 |
-9 |
9 |
| 20 |
Малага |
11 |
0 |
5 |
6 |
8 |
21 |
-13 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Елче |
Елче |
|
Бетис |
Бетис |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Барселона |
0 - 5 |
|
0 - 5 |
|
2 - 5 |
|
|
| 2 |
Атлетико Мадрид |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Реал Мадрид |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
Бетис |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Реал Сосиедад |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
1 - 0 |
|
|
| 6 |
Севиля |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Атлетик Билбао |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Депортиво Ла Коруня |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Виляреал |
|
0 - 0 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Селта Виго |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Алавес |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Райо Валекано |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Хетафе |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Еспаньол |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Осасуна |
|
|
|
|
5 - 2 |
|
|
| 16 |
Расинг Сантандер |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Елче |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 18 |
Леванте |
|
|
|
|
|
5 - 2 |
5 - 2 |
| 19 |
Валенсия |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 20 |
Малага |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Елче |
Бетис |
| Победи |
2 |
7 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани Голове |
14 |
18 |
| Получени Голове |
18 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.27 |
1.64 |
| Средно Получени |
1.64 |
1.36 |
| Мачове Вкарал |
64% |
91% |
| Мачове Получил |
73% |
55% |
| Гол/Гол |
55% |
55% |
| Над 1.5 |
73% |
55% |
| Над 2.5 |
55% |
45% |
| Над 3.5 |
45% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
6 |
| Получени Голове |
12 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
1.20 |
| Средно Получени |
2.40 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
40% |
80% |
| Мачове Получил |
80% |
60% |
| Гол/Гол |
40% |
60% |
| Над 1.5 |
60% |
60% |
| Над 2.5 |
60% |
40% |
| Над 3.5 |
60% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.30 |
3.60 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
1.29 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака