Испания - Примера Дивисион (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.00 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.44 |
2.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.14 |
5.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елче, а гостите от Хетафе.
Разстоянието между двата града е 346.0 км.
Треньорът на домакините е Едер Сарабия (Исп), а на гостите Хосе Бордалас (Исп).
Мачът ще се играе на стадион
Мануел Мартинес Валеро,
който има капацитет от
36 017 места.
Размерите на терена са 108 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Мануел Мартинес Валеро.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елче - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Примера Дивисион |
Бетис |
2 - 1 |
Елче |
1.59 |
4.15 |
5.17 |
| 09.05.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
1 - 1 |
Алавес |
2.26 |
3.25 |
3.22 |
| 03.05.2026 |
Примера Дивисион |
Селта Виго |
3 - 1 |
Елче |
1.71 |
3.89 |
4.52 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Реал Овиедо |
1 - 2 |
Елче |
2.29 |
3.36 |
3.05 |
| 22.04.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
3 - 2 |
Атлетико Мадрид |
2.30 |
3.61 |
2.86 |
| 11.04.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
1 - 0 |
Валенсия |
2.51 |
3.28 |
2.81 |
| 03.04.2026 |
Примера Дивисион |
Райо Валекано |
1 - 0 |
Елче |
1.70 |
3.77 |
4.80 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Астън Вила |
1 - 2 |
Елче |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Примера Дивисион |
Елче |
2 - 1 |
Майорка |
2.07 |
3.31 |
3.59 |
| 14.03.2026 |
Примера Дивисион |
Реал Мадрид |
4 - 1 |
Елче |
1.32 |
5.55 |
7.98 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Хетафе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
3 - 1 |
Майорка |
2.27 |
2.96 |
3.49 |
| 10.05.2026 |
Примера Дивисион |
Реал Овиедо |
0 - 0 |
Хетафе |
2.76 |
2.93 |
2.80 |
| 03.05.2026 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
0 - 2 |
Райо Валекано |
1.94 |
3.17 |
4.35 |
| 25.04.2026 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
0 - 2 |
Барселона |
5.14 |
3.81 |
1.65 |
| 22.04.2026 |
Примера Дивисион |
Реал Сосиедад |
0 - 1 |
Хетафе |
2.11 |
3.10 |
3.76 |
| 13.04.2026 |
Примера Дивисион |
Леванте |
1 - 0 |
Хетафе |
2.56 |
2.89 |
3.04 |
| 05.04.2026 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
2 - 0 |
Атлетик Билбао |
3.04 |
2.82 |
2.66 |
| 21.03.2026 |
Примера Дивисион |
Еспаньол |
1 - 2 |
Хетафе |
2.39 |
2.88 |
3.38 |
| 14.03.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетико Мадрид |
1 - 0 |
Хетафе |
1.60 |
3.55 |
6.57 |
| 08.03.2026 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
2 - 0 |
Бетис |
2.83 |
2.91 |
2.76 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.11.2025 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
1 - 0 |
Елче |
2.20 |
2.90 |
3.82 |
| 30.07.2025 |
Приятелски срещи |
Елче |
2 - 1 |
Хетафе |
3.12 |
3.07 |
2.22 |
| 20.05.2023 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
1 - 1 |
Елче |
1.55 |
3.94 |
6.61 |
| 31.10.2022 |
Примера Дивисион |
Елче |
0 - 1 |
Хетафе |
2.61 |
2.96 |
3.00 |
| 27.07.2022 |
Приятелски срещи |
Хетафе |
0 - 1 |
Елче |
2.57 |
3.18 |
2.48 |
| 22.05.2022 |
Примера Дивисион |
Елче |
3 - 1 |
Хетафе |
3.06 |
2.91 |
2.62 |
| 13.09.2021 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
0 - 1 |
Елче |
1.92 |
3.13 |
4.72 |
| 21.03.2021 |
Примера Дивисион |
Хетафе |
1 - 1 |
Елче |
1.92 |
3.06 |
4.93 |
| 11.01.2021 |
Примера Дивисион |
Елче |
1 - 3 |
Хетафе |
4.31 |
2.85 |
2.15 |
| 19.05.2017 |
Сегунда Дивисион |
Хетафе |
2 - 0 |
Елче |
1.51 |
3.80 |
6.29 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Елче имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Примера Дивисион класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Барселона |
36 |
30 |
1 |
5 |
91 |
32 |
+59 |
91 |
| 2 |
Реал Мадрид |
36 |
25 |
5 |
6 |
72 |
33 |
+39 |
80 |
| 3 |
Виляреал |
36 |
21 |
6 |
9 |
67 |
43 |
+24 |
69 |
| 4 |
Атлетико Мадрид |
36 |
20 |
6 |
10 |
60 |
39 |
+21 |
66 |
| 5 |
Бетис |
36 |
14 |
15 |
7 |
56 |
44 |
+12 |
57 |
| 6 |
Селта Виго |
36 |
13 |
11 |
12 |
51 |
47 |
+4 |
50 |
| 7 |
Хетафе |
36 |
14 |
6 |
16 |
31 |
37 |
-6 |
48 |
| 8 |
Реал Сосиедад |
36 |
11 |
12 |
13 |
55 |
56 |
-1 |
45 |
| 9 |
Атлетик Билбао |
36 |
13 |
5 |
18 |
40 |
53 |
-13 |
44 |
| 10 |
Райо Валекано |
36 |
10 |
14 |
12 |
37 |
43 |
-6 |
44 |
| 11 |
Валенсия |
36 |
11 |
10 |
15 |
39 |
51 |
-12 |
43 |
| 12 |
Севиля |
36 |
12 |
7 |
17 |
46 |
58 |
-12 |
43 |
| 13 |
Осасуна |
36 |
11 |
9 |
16 |
43 |
47 |
-4 |
42 |
| 14 |
Еспаньол |
36 |
11 |
9 |
16 |
40 |
53 |
-13 |
42 |
| 15 |
Жирона |
36 |
9 |
13 |
14 |
38 |
53 |
-15 |
40 |
| 16 |
Алавес |
36 |
10 |
10 |
16 |
42 |
54 |
-12 |
40 |
| 17 |
Елче |
36 |
9 |
12 |
15 |
47 |
56 |
-9 |
39 |
| 18 |
Майорка |
36 |
10 |
9 |
17 |
44 |
55 |
-11 |
39 |
| 19 |
Леванте |
36 |
10 |
9 |
17 |
44 |
59 |
-15 |
39 |
| 20 |
Реал Овиедо |
36 |
6 |
11 |
19 |
26 |
56 |
-30 |
29 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Елче |
Елче |
|
Хетафе |
Хетафе |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Барселона |
1 - 3 |
3 - 1 |
1 - 3 |
|
0 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Реал Мадрид |
2 - 2 |
4 - 1 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Виляреал |
1 - 3 |
2 - 1 |
1 - 3 |
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Атлетико Мадрид |
3 - 2 |
1 - 1 |
3 - 2 |
|
0 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Бетис |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 6 |
Селта Виго |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 7 |
Хетафе |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Реал Сосиедад |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Атлетик Билбао |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Райо Валекано |
4 - 0 |
1 - 0 |
4 - 0 |
|
0 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Валенсия |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 12 |
Севиля |
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Осасуна |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Еспаньол |
2 - 2 |
1 - 0 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 15 |
Жирона |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Алавес |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 17 |
Елче |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 18 |
Майорка |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
3 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 19 |
Леванте |
2 - 0 |
3 - 2 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 20 |
Реал Овиедо |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Елче |
Хетафе |
| Победи |
9 |
14 |
| Равни |
12 |
6 |
| Загуби |
15 |
16 |
| Вкарани Голове |
47 |
31 |
| Получени Голове |
56 |
37 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
0.86 |
| Средно Получени |
1.56 |
1.03 |
| Мачове Вкарал |
86% |
56% |
| Мачове Получил |
81% |
69% |
| Гол/Гол |
72% |
31% |
| Над 1.5 |
81% |
61% |
| Над 2.5 |
61% |
28% |
| Над 3.5 |
42% |
6% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
7 |
| Равни |
8 |
3 |
| Загуби |
2 |
8 |
| Вкарани Голове |
29 |
14 |
| Получени Голове |
19 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.61 |
0.78 |
| Средно Получени |
1.06 |
1.17 |
| Мачове Вкарал |
89% |
56% |
| Мачове Получил |
61% |
67% |
| Гол/Гол |
61% |
28% |
| Над 1.5 |
78% |
61% |
| Над 2.5 |
56% |
33% |
| Над 3.5 |
39% |
6% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.00 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.44 |
2.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.14 |
5.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака