Испания - Сегунда Дивисион (2016 - 2017)
19:00
Елче
УКАМ Мурсия
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елче, а гостите от Мурсия. Разстоянието между двата града е 48.4 км. Треньорът на домакините е Мартин Анселми (Арж). Мачът ще се играе на стадион Мануел Мартинес Валеро, който има капацитет от 36 017 места. Размерите на терена са 108 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Мануел Мартинес Валеро. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елче - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Сегунда Дивисион | Тенерифе | 2 - 0 | Елче | 1.75 | 3.31 | 4.78 |
| 27.01.2017 | Сегунда Дивисион | Елче | 1 - 0 | Жирона | 2.98 | 3.03 | 2.41 |
| 21.01.2017 | Сегунда Дивисион | Райо Валекано | 1 - 1 | Елче | 1.74 | 3.43 | 4.66 |
| 14.01.2017 | Сегунда Дивисион | Реал Овиедо | 2 - 1 | Елче | 1.98 | 3.10 | 3.93 |
| 08.01.2017 | Сегунда Дивисион | Елче | 2 - 3 | Кадис | 2.25 | 3.07 | 3.22 |
| 16.12.2016 | Сегунда Дивисион | Реус Депортиу | 0 - 1 | Елче | 1.99 | 3.06 | 3.94 |
| 10.12.2016 | Сегунда Дивисион | Елче | 2 - 2 | Хетафе | 2.63 | 2.95 | 2.75 |
| 03.12.2016 | Сегунда Дивисион | Мирандес | 1 - 0 | Елче | 2.22 | 3.16 | 3.18 |
| 27.11.2016 | Сегунда Дивисион | Елче | 1 - 0 | Майорка | 2.50 | 2.95 | 2.90 |
| 18.11.2016 | Сегунда Дивисион | Алмерия | 2 - 1 | Елче | 1.96 | 3.28 | 3.75 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
УКАМ Мурсия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2017 | Сегунда Дивисион | УКАМ Мурсия | 1 - 0 | Севиля Атлетико | 2.00 | 3.04 | 3.91 |
| 29.01.2017 | Сегунда Дивисион | Кордоба | 1 - 1 | УКАМ Мурсия | 2.11 | 3.01 | 3.62 |
| 21.01.2017 | Сегунда Дивисион | УКАМ Мурсия | 1 - 0 | Сарагоса | 2.24 | 2.91 | 3.42 |
| 14.01.2017 | Сегунда Дивисион | УКАМ Мурсия | 1 - 1 | Химнастик де Тарагона | 2.06 | 3.01 | 3.78 |
| 11.01.2017 | Сегунда Дивисион | УКАМ Мурсия | 0 - 2 | Леванте | 2.95 | 2.90 | 2.50 |
| 08.01.2017 | Сегунда Дивисион | Алкоркон | 0 - 0 | УКАМ Мурсия | 1.99 | 3.00 | 4.06 |
| 22.12.2016 | Купа на Краля | Селта Виго | 1 - 0 | УКАМ Мурсия | 1.44 | 4.13 | 7.49 |
| 10.12.2016 | Сегунда Дивисион | Уеска | 5 - 2 | УКАМ Мурсия | 2.20 | 3.09 | 3.29 |
| 03.12.2016 | Сегунда Дивисион | УКАМ Мурсия | 1 - 2 | Луго | 2.02 | 3.11 | 3.71 |
| 30.11.2016 | Купа на Краля | УКАМ Мурсия | 0 - 1 | Селта Виго | 3.15 | 3.21 | 2.25 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2016 | Сегунда Дивисион | УКАМ Мурсия | 1 - 1 | Елче | 2.47 | 2.95 | 2.96 |
Сегунда Дивисион класиране към 12.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Леванте | 25 | +17 | 55 |
| 2 | Жирона | 25 | +17 | 46 |
| 3 | Кадис | 25 | +10 | 40 |
| 4 | Хетафе | 25 | +4 | 40 |
| 5 | Тенерифе | 24 | +6 | 37 |
| 6 | Луго | 25 | +4 | 36 |
| 7 | Реал Овиедо | 24 | -3 | 35 |
| 8 | Валядолид | 24 | +6 | 34 |
| 9 | Нумансия | 24 | +2 | 33 |
| 10 | Реус Депортиу | 24 | +2 | 33 |
| 11 | Севиля Атлетико | 25 | -2 | 33 |
| 12 | Сарагоса | 25 | -4 | 31 |
| 13 | Елче | 24 | -2 | 30 |
| 14 | Алкоркон | 25 | -6 | 30 |
| 15 | Уеска | 24 | +2 | 29 |
| 16 | Райо Валекано | 24 | -2 | 28 |
| 17 | УКАМ Мурсия | 24 | -6 | 27 |
| 18 | Кордоба | 24 | -10 | 27 |
| 19 | Алмерия | 25 | -4 | 25 |
| 20 | Майорка | 24 | -4 | 25 |
| 21 | Мирандес | 24 | -17 | 24 |
| 22 | Химнастик де Тарагона | 25 | -10 | 23 |
Хронология в първенството
| Елче | |
| УКАМ Мурсия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Елче | Елче | УКАМ Мурсия | УКАМ Мурсия | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Леванте | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 2 | Жирона | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | |||
| 3 | Кадис | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 4 | Хетафе | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 5 | Тенерифе | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Луго | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 2 | ||||
| 7 | Реал Овиедо | 2 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 8 | Валядолид | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 9 | Нумансия | 2 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 10 | Реус Депортиу | 0 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 11 | Севиля Атлетико | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Сарагоса | 1 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 13 | Елче | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 14 | Алкоркон | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Уеска | 0 - 3 | 5 - 2 | 5 - 2 | ||||
| 16 | Райо Валекано | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 17 | УКАМ Мурсия | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 18 | Кордоба | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 19 | Алмерия | 2 - 1 | 4 - 0 | |||||
| 20 | Майорка | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 21 | Мирандес | 1 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 22 | Химнастик де Тарагона | 4 - 4 | 4 - 4 | 1 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Елче | УКАМ Мурсия | |
| Позиция | 13 | 17 |
| Точки | 30 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 11 |
| Точки | 18 | 11 |
Форма в шампионата
| Елче | УКАМ Мурсия | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 10 |
6
9 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 3 |
2
5 4 |
Голове в шампионата
| Елче | УКАМ Мурсия | |
|
Вкарани
Получени |
32
34 |
25
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
16 |
10
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
