Приятелски Срещи - Клубни
11:30
Елденсе
(Испания)
Картахена
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.90 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.10 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2026 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елда, а гостите от Картахена. Разстоянието между двата града е 98.3 км.
Отговорна Игра
Елденсе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Приятелски срещи | Албасете | 1 - 0 | Елденсе | 2.19 | 3.32 | 2.86 |
| 04.08.2026 | Приятелски срещи | Елденсе | 1 - 3 | Виляреал Б | 2.22 | 3.28 | 2.83 |
| 22.07.2026 | Приятелски срещи | Валенсия | 3 - 0 | Елденсе | 1.40 | 4.18 | 6.42 |
| 17.07.2026 | Приятелски срещи | Елденсе | 1 - 2 | Милуол | 3.22 | 3.37 | 2.01 |
| 24.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 3 - 0 | Елденсе | 2.24 | 3.27 | 2.80 |
| 16.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 2 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 1.90 | 3.24 | 3.60 |
| 10.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Севиля Атлетико | 2 - 2 | Елденсе | 8.28 | 4.25 | 1.32 |
| 03.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 3 - 1 | Марбеля | 1.36 | 4.38 | 7.19 |
| 25.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Антекера | 2 - 1 | Елденсе | 3.10 | 3.08 | 2.13 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 2 - 1 | Картахена | 1.76 | 3.20 | 4.36 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Картахена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Приятелски срещи | Джохор Дарул Такзим | 2 - 0 | Картахена | 2.24 | 3.32 | 2.73 |
| 23.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 2 - 2 | Бетис Баломпие | 1.72 | 3.47 | 4.04 |
| 16.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 3 - 1 | Картахена | 1.91 | 3.11 | 3.73 |
| 08.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 2 - 1 | Алкоркон | 2.23 | 2.93 | 3.15 |
| 01.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 2 - 2 | Картахена | 2.64 | 2.79 | 2.67 |
| 26.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 1 - 0 | Химнастик де Тарагона | 1.88 | 3.13 | 3.79 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 2 - 1 | Картахена | 1.76 | 3.20 | 4.36 |
| 11.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 1 - 0 | Антекера | 1.92 | 3.07 | 3.73 |
| 04.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Хув. Торемолинос | 0 - 1 | Картахена | 2.44 | 2.86 | 2.80 |
| 28.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 1 - 0 | Атлетико Санлукеньо | 1.60 | 3.35 | 5.68 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 2 - 1 | Картахена | 1.76 | 3.20 | 4.36 |
| 23.11.2025 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 0 - 0 | Елденсе | 2.35 | 2.86 | 2.97 |
| 22.08.2025 | Приятелски срещи | Картахена | 4 - 1 | Елденсе | 2.67 | 3.09 | 2.49 |
| 05.04.2025 | Сегунда Дивисион | Картахена | 0 - 1 | Елденсе | 4.07 | 3.12 | 1.92 |
| 01.09.2024 | Сегунда Дивисион | Елденсе | 1 - 2 | Картахена | 2.00 | 3.01 | 3.92 |
| 31.07.2024 | Приятелски срещи | Картахена | 1 - 1 | Елденсе | 2.52 | 3.08 | 2.57 |
| 15.03.2024 | Сегунда Дивисион | Елденсе | 0 - 0 | Картахена | 1.98 | 2.86 | 4.35 |
| 13.08.2023 | Сегунда Дивисион | Картахена | 0 - 1 | Елденсе | 2.09 | 2.99 | 3.68 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Елденсе имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.90 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.10 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2026 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра