Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Елденсе
(Испания)
Виляреал Б
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.22 | 3.28 | 2.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.27 | 1.54 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 2.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.30 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.79 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.26 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 1.97 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.08.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елда, а гостите от Виляреал. Разстоянието между двата града е 172.7 км.
Отговорна Игра
Елденсе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.07.2026 | Приятелски срещи | Валенсия | 3 - 0 | Елденсе | 1.40 | 4.18 | 6.42 |
| 17.07.2026 | Приятелски срещи | Елденсе | 1 - 2 | Милуол | 3.22 | 3.37 | 2.01 |
| 24.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 3 - 0 | Елденсе | 2.24 | 3.27 | 2.80 |
| 16.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 2 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 1.90 | 3.24 | 3.60 |
| 10.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Севиля Атлетико | 2 - 2 | Елденсе | 8.28 | 4.25 | 1.32 |
| 03.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 3 - 1 | Марбеля | 1.36 | 4.38 | 7.19 |
| 25.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Антекера | 2 - 1 | Елденсе | 3.10 | 3.08 | 2.13 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 2 - 1 | Картахена | 1.76 | 3.20 | 4.36 |
| 11.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Бетис Баломпие | 0 - 1 | Елденсе | 3.41 | 3.21 | 1.96 |
| 03.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 3 - 0 | КЕ Еуропа | 1.81 | 3.14 | 4.10 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Виляреал Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | СД Плейоф | Самора | 2 - 0 | Виляреал Б | 2.27 | 3.10 | 2.87 |
| 31.05.2026 | СД Плейоф | Виляреал Б | 2 - 0 | Самора | 2.08 | 2.96 | 3.43 |
| 23.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Санлукеньо | 1 - 1 | Виляреал Б | 5.21 | 3.93 | 1.50 |
| 16.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Виляреал Б | 2 - 0 | Севиля Атлетико | 1.19 | 5.54 | 12.68 |
| 10.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | КЕ Еуропа | 3 - 3 | Виляреал Б | 2.19 | 3.05 | 3.01 |
| 03.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Виляреал Б | 1 - 0 | Еркулес | 1.79 | 3.39 | 3.94 |
| 25.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Виляреал Б | 0 - 0 | Ибиса | 2.28 | 2.98 | 2.92 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Алкоркон | 2 - 3 | Виляреал Б | 2.08 | 3.01 | 3.41 |
| 12.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Виляреал Б | 4 - 0 | Алхесирас | 2.14 | 3.04 | 3.13 |
| 04.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Марбеля | 0 - 1 | Виляреал Б | 2.63 | 2.93 | 2.55 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2026 | Примера РФЕФ 2 | Виляреал Б | 2 - 0 | Елденсе | 2.41 | 2.92 | 2.84 |
| 06.09.2025 | Примера РФЕФ 2 | Елденсе | 1 - 0 | Виляреал Б | 1.93 | 3.07 | 3.76 |
| 09.08.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 0 - 1 | Елденсе | 3.23 | 3.29 | 2.02 |
| 02.03.2024 | Сегунда Дивисион | Елденсе | 2 - 0 | Виляреал Б | 2.05 | 3.10 | 3.78 |
| 21.08.2023 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 3 - 1 | Елденсе | 2.33 | 3.07 | 3.12 |
| 18.02.2017 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 4 - 0 | Елденсе | 1.16 | 6.12 | 12.15 |
| 02.10.2016 | Сегунда Б гр. 3 | Елденсе | 0 - 1 | Виляреал Б | 3.95 | 3.25 | 1.82 |
| 17.04.2016 | Сегунда Б гр. 3 | Елденсе | 2 - 1 | Виляреал Б | 4.29 | 3.43 | 1.70 |
| 28.11.2015 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 3 - 2 | Елденсе | 1.53 | 3.75 | 5.24 |
| 22.03.2015 | Сегунда Б гр. 3 | Елденсе | 1 - 3 | Виляреал Б | 2.10 | 3.17 | 3.04 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 6 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Елденсе имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.22 | 3.28 | 2.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.27 | 1.54 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 2.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.30 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.79 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.26 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 1.97 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.08.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра