Шотландия - Купа на Шотландия (2016 - 2017)
събота, 21 януари, 2017
17:00
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.50 |
5.00 |
1.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.20 |
1.18 |
1.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.00 |
1.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.01.2017 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елгин, а гостите от Инвърнес.
Разстоянието между двата града е 56.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Борой Бригс,
който има капацитет от
4 520 места, от които седящи 478.
Снимки от Google карта
стадион Борой Бригс.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елгин Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.01.2017 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
3 - 2 |
Анан Атлетик |
1.59 |
3.89 |
4.85 |
| 07.01.2017 |
Втора Лига |
Монтроуз |
0 - 3 |
Елгин Сити |
3.42 |
3.65 |
1.90 |
| 02.01.2017 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
2 - 2 |
Форфар Атлетик |
2.12 |
3.64 |
2.92 |
| 17.12.2016 |
Втора Лига |
Арброут |
3 - 2 |
Елгин Сити |
3.00 |
3.53 |
2.11 |
| 10.12.2016 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
6 - 0 |
Берик Рейнджърс |
1.58 |
3.90 |
4.95 |
| 03.12.2016 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
4 - 1 |
Монтроуз |
1.50 |
4.25 |
5.19 |
| 19.11.2016 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
1 - 0 |
Елгин Сити |
3.43 |
3.72 |
1.88 |
| 12.11.2016 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
2 - 3 |
Стърлинг Албиън |
1.59 |
4.01 |
4.65 |
| 05.11.2016 |
Втора Лига |
Клайд |
2 - 1 |
Елгин Сити |
2.33 |
3.55 |
2.62 |
| 29.10.2016 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
3 - 1 |
Каудънбийт |
1.79 |
3.72 |
3.77 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.12.2016 |
Премиършип |
Рос Каунти |
3 - 2 |
Инвърнес КТ |
2.41 |
3.17 |
2.89 |
| 28.12.2016 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
1 - 2 |
Мъдъруел |
1.86 |
3.58 |
3.90 |
| 24.12.2016 |
Премиършип |
Рейнджърс |
1 - 0 |
Инвърнес КТ |
1.38 |
4.53 |
7.68 |
| 17.12.2016 |
Премиършип |
Килмарнък |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.82 |
3.22 |
2.40 |
| 10.12.2016 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Хамилтън |
1.97 |
3.50 |
3.45 |
| 03.12.2016 |
Премиършип |
Сейнт Джонстън |
3 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.00 |
3.33 |
3.52 |
| 26.11.2016 |
Премиършип |
Дънди ФК |
2 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.53 |
3.18 |
2.70 |
| 19.11.2016 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
1 - 3 |
Абърдийн |
3.95 |
3.44 |
1.87 |
| 05.11.2016 |
Премиършип |
Селтик |
3 - 0 |
Инвърнес КТ |
1.14 |
7.24 |
16.20 |
| 29.10.2016 |
Премиършип |
Инвърнес КТ |
3 - 3 |
Хартс |
2.95 |
3.27 |
2.30 |
Общо 3 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.07.2016 |
Приятелски срещи |
Елгин Сити |
0 - 3 |
Инвърнес КТ |
6.98 |
4.53 |
1.33 |
| 12.07.2014 |
Приятелски срещи |
Елгин Сити |
1 - 2 |
Инвърнес КТ |
4.28 |
4.86 |
3.28 |
| 13.07.2013 |
Приятелски срещи |
Елгин Сити |
0 - 2 |
Инвърнес КТ |
6.16 |
4.78 |
1.34 |
| 14.07.2012 |
Приятелски срещи |
Елгин Сити |
0 - 0 |
Инвърнес КТ |
6.00 |
4.33 |
1.40 |
| 08.01.2011 |
Купа на Шотландия |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Елгин Сити |
1.17 |
6.01 |
11.87 |
| 21.07.2010 |
Приятелски срещи |
Елгин Сити |
0 - 6 |
Инвърнес КТ |
5.50 |
3.75 |
1.50 |
В последните 6 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Елгин Сити имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елгин Сити класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Форфар Атлетик |
20 |
13 |
4 |
3 |
45 |
29 |
+16 |
43 |
| 2 |
Арброут |
20 |
10 |
8 |
2 |
37 |
20 |
+17 |
38 |
| 3 |
Елгин Сити |
20 |
11 |
1 |
8 |
47 |
26 |
+21 |
34 |
| 4 |
Анан Атлетик |
20 |
7 |
4 |
9 |
32 |
36 |
-4 |
25 |
| 5 |
Клайд |
19 |
7 |
4 |
8 |
29 |
33 |
-4 |
25 |
| 6 |
Стърлинг Албиън |
20 |
5 |
7 |
8 |
30 |
37 |
-7 |
22 |
| 7 |
Единбург Сити |
19 |
5 |
6 |
8 |
19 |
24 |
-5 |
21 |
| 8 |
Монтроуз |
19 |
5 |
6 |
8 |
20 |
32 |
-12 |
21 |
| 9 |
Берик Рейнджърс |
20 |
5 |
6 |
9 |
23 |
36 |
-13 |
21 |
| 10 |
Каудънбийт |
19 |
5 |
4 |
10 |
23 |
32 |
-9 |
19 |
Инвърнес КТ класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хибърниън |
21 |
13 |
6 |
2 |
36 |
11 |
+25 |
45 |
| 2 |
Дънди Юнайтед |
21 |
11 |
6 |
4 |
30 |
20 |
+10 |
39 |
| 3 |
Грийнок Мортън |
20 |
9 |
7 |
4 |
29 |
20 |
+9 |
34 |
| 4 |
Фолкърк |
21 |
8 |
7 |
6 |
31 |
25 |
+6 |
31 |
| 5 |
Дънфърмлин |
21 |
6 |
7 |
8 |
27 |
30 |
-3 |
25 |
| 6 |
Рейт Роувърс |
20 |
6 |
7 |
7 |
21 |
24 |
-3 |
25 |
| 7 |
Куин ъф Саут |
21 |
6 |
7 |
8 |
28 |
32 |
-4 |
25 |
| 8 |
Дъмбартън |
21 |
5 |
6 |
10 |
22 |
31 |
-9 |
21 |
| 9 |
Еър Юнайтед |
21 |
4 |
8 |
9 |
19 |
31 |
-12 |
20 |
| 10 |
Сейнт Мирън |
21 |
2 |
7 |
12 |
19 |
38 |
-19 |
13 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.50 |
5.00 |
1.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.20 |
1.18 |
1.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.00 |
1.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.01.2017 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите