Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
вторник, 14 юли, 2026
21:45
1 - 3
(1 - 0, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
3.60 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.25 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.07.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елгин, а гостите от Питърхед.
Разстоянието между двата града е 92.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Борой Бригс,
който има капацитет от
4 520 места, от които седящи 478.
Снимки от Google карта
стадион Борой Бригс.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елгин Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Рейт Роувърс |
3 - 1 |
Елгин Сити |
1.13 |
7.54 |
15.09 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Еърдриониънс |
1 - 1 |
Елгин Сити |
1.62 |
3.76 |
4.25 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
0 - 1 |
Странрар |
2.36 |
3.35 |
2.58 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Спартанс |
1 - 1 |
Елгин Сити |
1.60 |
3.85 |
4.55 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Стърлинг Албиън |
2 - 2 |
Елгин Сити |
3.91 |
3.74 |
1.71 |
| 11.04.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
0 - 3 |
Анан Атлетик |
2.15 |
3.42 |
2.84 |
| 04.04.2026 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
2 - 1 |
Елгин Сити |
2.27 |
3.24 |
2.77 |
| 28.03.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
2 - 0 |
Клайд |
2.48 |
3.31 |
2.47 |
| 24.03.2026 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
2 - 0 |
Форфар Атлетик |
2.12 |
3.19 |
3.07 |
| 21.03.2026 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
0 - 3 |
Елгин Сити |
2.55 |
3.46 |
2.33 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Питърхед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Питърхед |
0 - 1 |
Хамилтън |
2.81 |
3.46 |
2.23 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Форфар Атлетик |
0 - 3 |
Питърхед |
- |
- |
- |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 2 |
Келти Хартс |
1.81 |
3.52 |
3.70 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
3 - 1 |
Питърхед |
1.61 |
3.82 |
4.49 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
3.35 |
3.48 |
1.91 |
| 14.04.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 2 |
Инвърнес КТ |
6.28 |
4.10 |
1.43 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
2 - 1 |
Питърхед |
2.53 |
3.39 |
2.40 |
| 28.03.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 2 |
Питърхед |
1.98 |
3.42 |
3.22 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
1 - 1 |
Монтроуз |
1.95 |
3.45 |
3.23 |
| 17.03.2026 |
Първа Лига |
Инвърнес КТ |
3 - 1 |
Питърхед |
1.30 |
4.77 |
7.91 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.09.2025 |
Чалъндж Къп |
Питърхед |
1 - 1 |
Елгин Сити |
1.64 |
3.95 |
4.18 |
| 19.04.2025 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
4 - 0 |
Питърхед |
3.46 |
3.27 |
1.95 |
| 01.03.2025 |
Втора Лига |
Питърхед |
2 - 0 |
Елгин Сити |
1.76 |
3.41 |
4.07 |
| 28.12.2024 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
2 - 0 |
Питърхед |
2.81 |
3.29 |
2.24 |
| 05.10.2024 |
Втора Лига |
Питърхед |
0 - 1 |
Елгин Сити |
1.91 |
3.28 |
3.66 |
| 20.07.2024 |
Купа на Лигата |
Питърхед |
4 - 2 |
Елгин Сити |
1.82 |
3.60 |
3.67 |
| 20.04.2024 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
1 - 1 |
Питърхед |
3.02 |
3.30 |
2.14 |
| 24.02.2024 |
Втора Лига |
Питърхед |
1 - 1 |
Елгин Сити |
1.61 |
3.71 |
4.82 |
| 30.12.2023 |
Втора Лига |
Елгин Сити |
2 - 1 |
Питърхед |
4.20 |
3.59 |
1.71 |
| 30.09.2023 |
Втора Лига |
Питърхед |
6 - 0 |
Елгин Сити |
1.64 |
3.67 |
4.61 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Елгин Сити имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елгин Сити класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ийст Килбрайд |
36 |
21 |
6 |
9 |
77 |
46 |
+31 |
69 |
| 2 |
Спартанс |
36 |
18 |
10 |
8 |
60 |
39 |
+21 |
64 |
| 3 |
Клайд |
36 |
14 |
14 |
8 |
58 |
41 |
+17 |
56 |
| 4 |
Форфар Атлетик |
36 |
13 |
11 |
12 |
51 |
47 |
+4 |
50 |
| 5 |
Странрар |
36 |
12 |
11 |
13 |
46 |
46 |
0 |
47 |
| 6 |
Елгин Сити |
36 |
11 |
11 |
14 |
51 |
55 |
-4 |
44 |
| 7 |
Анан Атлетик |
36 |
10 |
11 |
15 |
47 |
58 |
-11 |
41 |
| 8 |
Стърлинг Албиън |
36 |
9 |
11 |
16 |
46 |
63 |
-17 |
38 |
| 9 |
Дъмбартън |
36 |
10 |
10 |
16 |
47 |
61 |
-14 |
35 |
| 10 |
Единбург Сити |
36 |
10 |
9 |
17 |
45 |
72 |
-27 |
24 |
Питърхед класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Инвърнес КТ |
36 |
21 |
11 |
4 |
60 |
24 |
+36 |
69 |
| 2 |
Стенхаусмюър |
36 |
18 |
13 |
5 |
50 |
27 |
+23 |
67 |
| 3 |
Куин ъф Саут |
36 |
14 |
12 |
10 |
58 |
47 |
+11 |
54 |
| 4 |
Алоа Атлетик |
36 |
15 |
8 |
13 |
50 |
38 |
+12 |
53 |
| 5 |
Питърхед |
36 |
12 |
7 |
17 |
48 |
64 |
-16 |
43 |
| 6 |
Монтроуз |
36 |
11 |
9 |
16 |
48 |
67 |
-19 |
42 |
| 7 |
Коув Рейнджърс |
36 |
9 |
11 |
16 |
41 |
44 |
-3 |
38 |
| 8 |
Ийст Файф |
36 |
9 |
9 |
18 |
34 |
61 |
-27 |
36 |
| 9 |
Хамилтън |
36 |
16 |
7 |
13 |
54 |
42 |
+12 |
34 |
| 10 |
Келти Хартс |
36 |
6 |
11 |
19 |
33 |
62 |
-29 |
29 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
3.60 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.25 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.07.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите