Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
21:45
Елгин Сити
Стърлинг Албиън
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.60 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.28 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.03.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елгин, а гостите от Стърлинг. Разстоянието между двата града е 174.1 км. Мачът ще се играе на стадион Борой Бригс, който има капацитет от 4 520 места, от които седящи 478. Снимки от Google карта стадион Борой Бригс. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елгин Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Втора Лига | Единбург Сити | 4 - 0 | Елгин Сити | 2.62 | 3.33 | 2.40 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 2 | Монтроуз | 2.58 | 3.37 | 2.43 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 1 | Анан Атлетик | 2.22 | 3.38 | 2.88 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Елгин Сити | 2.17 | 3.64 | 2.78 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 3.13 | 3.44 | 2.07 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.82 | 3.42 | 3.95 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 1 | Клайд | 2.35 | 3.46 | 2.66 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Питърхед | 7 - 0 | Елгин Сити | 1.40 | 4.50 | 6.26 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 4 - 1 | Елгин Сити | 1.92 | 3.51 | 3.47 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Елгин Сити | 2.02 | 3.45 | 3.25 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Стърлинг Албиън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | Клайд | 2.06 | 3.51 | 3.08 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 0 | Анан Атлетик | 2.14 | 3.36 | 3.02 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 2 | Стърлинг Албиън | 3.00 | 3.29 | 2.19 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Елгин Сити | 2.17 | 3.64 | 2.78 |
| 31.01.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Каудънбийт | 1.94 | 3.48 | 3.41 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.96 | 3.55 | 3.31 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Питърхед | 4 - 3 | Стърлинг Албиън | 1.26 | 5.12 | 9.03 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.77 | 3.50 | 4.09 |
| 02.01.2018 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.92 | 3.54 | 3.41 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Монтроуз | 2.44 | 3.25 | 2.66 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Елгин Сити | 2.17 | 3.64 | 2.78 |
| 30.09.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 2 - 2 | Елгин Сити | 1.88 | 3.65 | 3.45 |
| 22.04.2017 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 2 | Стърлинг Албиън | 1.77 | 3.69 | 3.93 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Елгин Сити | 3.60 | 3.58 | 1.86 |
| 12.11.2016 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 3 | Стърлинг Албиън | 1.59 | 4.01 | 4.65 |
| 24.09.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 4 | Елгин Сити | 2.40 | 3.51 | 2.55 |
| 26.07.2016 | Купа на Лигата | Стърлинг Албиън | 4 - 1 | Елгин Сити | 2.20 | 3.37 | 2.89 |
| 09.04.2016 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 0 | Елгин Сити | 2.30 | 3.42 | 2.67 |
| 08.03.2016 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.62 | 3.68 | 4.68 |
| 05.12.2015 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | Елгин Сити | 2.33 | 3.34 | 2.68 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Елгин Сити имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 06.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Питърхед | 27 | +32 | 55 |
| 2 | Монтроуз | 27 | +12 | 55 |
| 3 | Стърлинг Албиън | 25 | +18 | 45 |
| 4 | Стенхаусмюър | 25 | +10 | 41 |
| 5 | Елгин Сити | 25 | -6 | 37 |
| 6 | Анан Атлетик | 27 | +5 | 36 |
| 7 | Клайд | 25 | -7 | 29 |
| 8 | Берик Рейнджърс | 25 | -23 | 26 |
| 9 | Единбург Сити | 25 | -14 | 22 |
| 10 | Каудънбийт | 25 | -27 | 10 |
Хронология в първенството
| Елгин Сити | |
| Стърлинг Албиън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Елгин Сити | Елгин Сити | Стърлинг Албиън | Стърлинг Албиън | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Питърхед | 0 - 2 | 7 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 2 | Монтроуз | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Стърлинг Албиън | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Стенхаусмюър | 2 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Елгин Сити | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 6 | Анан Атлетик | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Клайд | 2 - 1 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Берик Рейнджърс | 5 - 1 | 3 - 2 | 5 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Единбург Сити | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Елгин Сити | Стърлинг Албиън | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 37 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 27 | 20 |
Форма в шампионата
| Елгин Сити | Стърлинг Албиън | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
4 10 |
14
3 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 2 |
6
2 4 |
Голове в шампионата
| Елгин Сити | Стърлинг Албиън | |
|
Вкарани
Получени |
40
46 |
49
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
12 |
24
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.60 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.28 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.03.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
