Германия - Бундеслига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
16:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.75 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.75 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шписен-Елверсберг, а гостите от Аугсбург.
Разстоянието между двата града е 294.0 км.
Треньорът на домакините е Винсент Вагнер (Гер), а на гостите Мануел Баум (Гер).
Мачът ще се играе на стадион
Валд Щадион Кайзерлинде,
който има капацитет от
5 305 места, от които седящи 1 000.
Снимки от Google карта
стадион Валд Щадион Кайзерлинде.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елверсберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Бундеслига |
Унион Берлин |
1 - 0 |
Елверсберг |
2.37 |
3.65 |
2.74 |
| 24.09.2026 |
Приятелски срещи |
Валдхоф Манхайм |
2 - 1 |
Елверсберг |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Бундеслига |
Шалке 04 |
0 - 0 |
Елверсберг |
1.93 |
3.78 |
3.56 |
| 13.09.2026 |
Бундеслига |
Елверсберг |
1 - 2 |
Байерн Мюнхен |
13.43 |
9.15 |
1.14 |
| 05.09.2026 |
Бундеслига |
Борусия М'Гладбах |
3 - 4 |
Елверсберг |
1.88 |
3.83 |
3.75 |
| 29.08.2026 |
Бундеслига |
Елверсберг |
3 - 2 |
Байер Леверкузен |
4.97 |
4.39 |
1.59 |
| 22.08.2026 |
Купа на Германия |
Дуисбург |
1 - 3 |
Елверсберг |
3.77 |
3.95 |
1.78 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Елверсберг |
4 - 1 |
Лориен |
2.11 |
3.50 |
2.92 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Майорка |
1 - 1 |
Елверсберг |
2.39 |
3.42 |
2.54 |
| 04.08.2026 |
Приятелски срещи |
Страсбург |
2 - 5 |
Елверсберг |
1.92 |
3.69 |
3.31 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Аугсбург - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Бундеслига |
Аугсбург |
2 - 2 |
Байерн Мюнхен |
11.80 |
8.57 |
1.17 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Аугсбург |
2 - 2 |
Херта Берлин |
1.87 |
4.03 |
3.09 |
| 19.09.2026 |
Бундеслига |
Вердер Бремен |
3 - 2 |
Аугсбург |
2.27 |
3.80 |
2.79 |
| 12.09.2026 |
Бундеслига |
Аугсбург |
2 - 2 |
Байер Леверкузен |
3.67 |
4.05 |
1.85 |
| 06.09.2026 |
Бундеслига |
Айнтрахт Франкфурт |
1 - 4 |
Аугсбург |
1.87 |
3.98 |
3.64 |
| 30.08.2026 |
Бундеслига |
Аугсбург |
3 - 0 |
Шалке 04 |
2.21 |
3.50 |
3.09 |
| 22.08.2026 |
Купа на Германия |
Енерги Котбус |
0 - 2 |
Аугсбург |
4.78 |
4.33 |
1.57 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Лийдс |
4 - 0 |
Аугсбург |
1.71 |
3.99 |
3.88 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Аугсбург |
3 - 2 |
Сасуоло |
2.09 |
3.36 |
3.10 |
| 30.07.2026 |
Приятелски срещи |
Аугсбург |
2 - 5 |
Борнемут |
3.57 |
3.72 |
1.79 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.08.2015 |
Купа на Германия |
Елверсберг |
1 - 1 |
Аугсбург |
7.17 |
4.69 |
1.38 |
Бундеслига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фрайбург |
5 |
4 |
1 |
0 |
14 |
4 |
+10 |
13 |
| 2 |
Борусия Дортмунд |
5 |
4 |
1 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
13 |
| 3 |
Байерн Мюнхен |
5 |
3 |
2 |
0 |
16 |
4 |
+12 |
11 |
| 4 |
Байер Леверкузен |
5 |
3 |
1 |
1 |
14 |
8 |
+6 |
10 |
| 5 |
РБ Лайпциг |
5 |
3 |
0 |
2 |
15 |
5 |
+10 |
9 |
| 6 |
Аугсбург |
5 |
2 |
2 |
1 |
13 |
8 |
+5 |
8 |
| 7 |
Вердер Бремен |
5 |
2 |
2 |
1 |
10 |
10 |
0 |
8 |
| 8 |
Майнц 05 |
5 |
2 |
1 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
7 |
| 9 |
Елверсберг |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
8 |
0 |
7 |
| 10 |
Кьолн |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
7 |
| 11 |
Щутгарт |
5 |
2 |
0 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 12 |
Хамбургер |
5 |
2 |
0 |
3 |
5 |
15 |
-10 |
6 |
| 13 |
Шалке 04 |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
5 |
| 14 |
Айнтрахт Франкфурт |
5 |
1 |
2 |
2 |
9 |
16 |
-7 |
5 |
| 15 |
Падерборн |
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 16 |
Унион Берлин |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
17 |
-12 |
4 |
| 17 |
Хофенхайм |
5 |
1 |
0 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
3 |
| 18 |
Борусия М'Гладбах |
5 |
0 |
0 |
5 |
7 |
18 |
-11 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Елверсберг |
|
| Аугсбург |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Елверсберг |
Елверсберг |
|
Аугсбург |
Аугсбург |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Фрайбург |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Борусия Дортмунд |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Байерн Мюнхен |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
| 4 |
Байер Леверкузен |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
| 5 |
РБ Лайпциг |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Аугсбург |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Вердер Бремен |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 8 |
Майнц 05 |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Елверсберг |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Кьолн |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Щутгарт |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Хамбургер |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Шалке 04 |
|
0 - 0 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 14 |
Айнтрахт Франкфурт |
|
|
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 15 |
Падерборн |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Унион Берлин |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Хофенхайм |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Борусия М'Гладбах |
|
3 - 4 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Елверсберг |
Аугсбург |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
8 |
13 |
| Получени Голове |
8 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
2.60 |
| Средно Получени |
1.60 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
60% |
100% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
80% |
| Над 1.5 |
60% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
100% |
| Над 3.5 |
40% |
80% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
6 |
| Получени Голове |
4 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
3.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.75 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.75 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака