Норвегия - Първа Дивизия (2017)
19:00
Елверум
Уленсакер Киса
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.25 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 1.35 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елверум, а гостите от Йесхайм. Разстоянието между двата града е 85.0 км. Мачът ще се играе на стадион Елверум, който има капацитет от 2 000 места. Снимки от Google карта стадион Елверум. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елверум - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Бодьо Глимт | 5 - 0 | Елверум | 1.34 | 4.64 | 7.42 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Елверум | 1 - 1 | Тромсдален | 2.24 | 3.33 | 2.90 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 2 - 0 | Елверум | 1.45 | 4.14 | 6.06 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 2 | Елверум | 4 - 2 | Тинсет | 1.04 | 10.56 | 19.13 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 2 | Нардо | 1 - 1 | Елверум | 3.21 | 4.31 | 1.74 |
| 08.10.2016 | Д2 Група 2 | Елверум | 4 - 2 | Нюбергсунд | 1.67 | 4.37 | 3.50 |
| 01.10.2016 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 0 - 5 | Елверум | 13.00 | 5.75 | 1.15 |
| 24.09.2016 | Д2 Група 2 | Елверум | 2 - 0 | Братвог | 1.49 | 4.48 | 4.56 |
| 19.09.2016 | Д2 Група 2 | Розенборг 2 | 1 - 2 | Елверум | - | - | - |
| 10.09.2016 | Д2 Група 2 | Елверум | 2 - 2 | Хьонефос | 1.40 | 4.61 | 5.48 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Стрьомен | 2.25 | 3.38 | 2.85 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Арендал | 1 - 2 | Уленсакер Киса | 2.17 | 3.38 | 2.97 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Левангер | 2.33 | 3.35 | 2.73 |
| 14.03.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 0 | Уленсакер Киса | - | - | - |
| 20.01.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 7 - 1 | Уленсакер Киса | 1.45 | 4.27 | 5.35 |
| 30.10.2016 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 3 | Уленсакер Киса | 1.96 | 3.62 | 3.30 |
| 23.10.2016 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Ранхайм | 1.70 | 3.78 | 4.15 |
| 16.10.2016 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 4 - 0 | Уленсакер Киса | 1.54 | 4.01 | 5.16 |
| 03.10.2016 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 3 | Кристиансунд | 3.17 | 3.41 | 2.07 |
| 25.09.2016 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 1 | Уленсакер Киса | 1.78 | 3.65 | 3.92 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2013 | Първа Дивизия | Елверум | 5 - 1 | Уленсакер Киса | 3.59 | 3.46 | 1.88 |
| 12.05.2013 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 0 - 1 | Елверум | 1.49 | 4.02 | 5.42 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Елверум имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Първа Дивизия класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ранхайм | 4 | +3 | 10 |
| 2 | Бодьо Глимт | 3 | +6 | 7 |
| 3 | Старт Кристиансанд | 3 | +6 | 7 |
| 4 | Мьондален | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Уленсакер Киса | 3 | +3 | 7 |
| 6 | Саннес Улф | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Тромсдален | 3 | +2 | 5 |
| 8 | Фредрикстад | 3 | 0 | 3 |
| 9 | Флурьо | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Левангер | 3 | -1 | 2 |
| 11 | Конгсвингер | 4 | -3 | 2 |
| 12 | Стрьомен | 3 | -3 | 1 |
| 13 | Йерв Гримстад | 3 | -4 | 1 |
| 14 | Осане | 3 | -6 | 1 |
| 15 | Елверум | 3 | -7 | 1 |
| 16 | Арендал | 3 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Елверум | |
| Уленсакер Киса | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Елверум | Елверум | Уленсакер Киса | Уленсакер Киса | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ранхайм | |||||||
| 2 | Бодьо Глимт | 5 - 0 | ||||||
| 3 | Старт Кристиансанд | |||||||
| 4 | Мьондален | |||||||
| 5 | Уленсакер Киса | - | - | - | ||||
| 6 | Саннес Улф | 2 - 0 | ||||||
| 7 | Тромсдален | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Фредрикстад | |||||||
| 9 | Флурьо | |||||||
| 10 | Левангер | 2 - 2 | ||||||
| 11 | Конгсвингер | |||||||
| 12 | Стрьомен | 2 - 0 | ||||||
| 13 | Йерв Гримстад | |||||||
| 14 | Осане | |||||||
| 15 | Елверум | - | - | - | ||||
| 16 | Арендал | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Елверум | Уленсакер Киса | |
| Позиция | 15 | 5 |
| Точки | 1 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 1 | 3 |
Форма в шампионата
| Елверум | Уленсакер Киса | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 2 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Елверум | Уленсакер Киса | |
|
Вкарани
Получени |
1
8 |
6
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
2
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.25 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 1.35 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
