Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Елязъгспор
Балъкесирспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Елязъг, а гостите от Балъкесир. Разстоянието между двата града е 982.8 км. Мачът ще се играе на стадион Елязъг Ататюрк, който има капацитет от 15 000 места. Размерите на терена са 100 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Елязъг Ататюрк. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Елязъгспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 0 - 0 | Елязъгспор | 1.90 | 3.30 | 3.70 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 2.02 | 3.21 | 3.36 |
| 29.04.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 0 - 0 | Елязъгспор | 2.23 | 3.19 | 2.98 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 1 | Самсунспор | 2.20 | 3.18 | 3.12 |
| 19.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Елязъгспор | 2.49 | 3.08 | 2.59 |
| 10.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 1 - 1 | Сивасспор | 2.69 | 3.04 | 2.53 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 0 | Елязъгспор | 1.78 | 3.45 | 4.15 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 4 - 2 | Адана Демирспор | 2.01 | 3.21 | 3.43 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 1 - 2 | Елязъгспор | 2.31 | 3.17 | 2.89 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 5 - 2 | Гьозтепе | 2.78 | 3.15 | 2.40 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Балъкесирспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 2 | Манисаспор | 1.87 | 3.38 | 3.70 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 3 | Балъкесирспор | 1.96 | 3.25 | 3.47 |
| 30.04.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 2 | Болуспор | 2.21 | 3.29 | 2.94 |
| 24.04.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 1 | Алтънорду | 2.06 | 3.26 | 3.35 |
| 20.04.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 1 | Балъкесирспор | 2.55 | 3.01 | 2.62 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 2 | Денизлиспор | 2.08 | 3.24 | 3.26 |
| 03.04.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 0 | Балъкесирспор | 1.99 | 3.20 | 3.58 |
| 26.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 2 - 0 | Балъкесирспор | 2.16 | 2.66 | 3.93 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 3 - 3 | Мерсин Идман Юрду | 1.43 | 4.02 | 6.17 |
| 13.03.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 1.70 | 3.52 | 4.55 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.12.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 4 - 1 | Елязъгспор | 1.78 | 3.36 | 4.28 |
| 14.02.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 1 | Елязъгспор | 2.23 | 3.04 | 3.16 |
| 13.09.2015 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 1 | Балъкесирспор | 2.47 | 3.15 | 2.68 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Елязъгспор имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
ТФФ Първа Лига класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 32 | +11 | 60 |
| 2 | Сивасспор | 32 | +20 | 58 |
| 3 | Ескишехирспор | 32 | +21 | 55 |
| 4 | Болуспор | 32 | -1 | 50 |
| 5 | Гиресунспор | 32 | +6 | 50 |
| 6 | Гьозтепе | 32 | +1 | 49 |
| 7 | Юмраниеспор | 32 | +7 | 48 |
| 8 | Алтънорду | 32 | +4 | 47 |
| 9 | Денизлиспор | 32 | +2 | 39 |
| 10 | Балъкесирспор | 32 | +10 | 39 |
| 11 | Елязъгспор | 32 | +5 | 38 |
| 12 | Манисаспор | 32 | -4 | 36 |
| 13 | Самсунспор | 32 | -16 | 35 |
| 14 | Адана Демирспор | 32 | -4 | 34 |
| 15 | Газиантеп ФК | 32 | -10 | 33 |
| 16 | Шанлъурфаспор | 32 | -7 | 33 |
| 17 | Бандърмаспор | 32 | -12 | 31 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 32 | -33 | 25 |
Хронология в първенството
| Елязъгспор | |
| Балъкесирспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Елязъгспор | Елязъгспор | Балъкесирспор | Балъкесирспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Сивасспор | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Ескишехирспор | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Болуспор | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 5 | Гиресунспор | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Гьозтепе | 5 - 2 | 1 - 1 | 5 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Юмраниеспор | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 8 | Алтънорду | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Денизлиспор | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Балъкесирспор | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Елязъгспор | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 12 | Манисаспор | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Самсунспор | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Адана Демирспор | 4 - 2 | 1 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Газиантеп ФК | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Шанлъурфаспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 17 | Бандърмаспор | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 3 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
Класиране в шампионата
| Елязъгспор | Балъкесирспор | |
| Позиция | 11 | 10 |
| Точки | 38 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 27 | 18 |
Форма в шампионата
| Елязъгспор | Балъкесирспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
11 10 |
9
12 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 3 |
4
6 6 |
Голове в шампионата
| Елязъгспор | Балъкесирспор | |
|
Вкарани
Получени |
37
32 |
52
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
15 |
20
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.05 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
