Нидерландия - Ередивизи - Плейофи (2016 - 2017)
четвъртък, 18 май, 2017
21:45
1 - 3
(1 - 0, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.40 |
3.40 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
1.33 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.05.2017 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еммен, а гостите от Неймеген.
Разстоянието между двата града е 126.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Юнивъл,
който има капацитет от
8 600 места.
Снимки от Google карта
стадион Юнивъл.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еммен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2017 |
Д1 Плейоф |
Еммен |
0 - 1 |
Ваалвийк |
1.57 |
4.21 |
4.75 |
| 08.05.2017 |
Д1 Плейоф |
Ваалвийк |
1 - 5 |
Еммен |
2.17 |
3.40 |
3.01 |
| 05.05.2017 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
0 - 3 |
Йънг Утрехт |
1.42 |
4.47 |
5.90 |
| 28.04.2017 |
Ерсте Дивизи |
Дордрехт |
0 - 4 |
Еммен |
2.99 |
3.35 |
2.18 |
| 21.04.2017 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
0 - 0 |
НАК Бреда |
2.61 |
3.41 |
2.41 |
| 17.04.2017 |
Ерсте Дивизи |
ВВВ Венло |
0 - 0 |
Еммен |
1.40 |
4.52 |
6.23 |
| 14.04.2017 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
2 - 2 |
Еммен |
1.66 |
3.68 |
4.63 |
| 07.04.2017 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
1 - 0 |
Ахил '29 |
1.30 |
5.12 |
7.83 |
| 31.03.2017 |
Ерсте Дивизи |
Камбур |
1 - 0 |
Еммен |
1.47 |
4.03 |
6.06 |
| 23.03.2017 |
Приятелски срещи |
Го Ахед Игълс |
2 - 1 |
Еммен |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
НЕК Ниймеген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2017 |
Ередивизи |
Хееренвеен |
0 - 2 |
НЕК Ниймеген |
1.46 |
4.44 |
5.94 |
| 07.05.2017 |
Ередивизи |
НЕК Ниймеген |
2 - 1 |
АЗ Алкмаар |
3.68 |
3.57 |
1.90 |
| 22.04.2017 |
Ередивизи |
НЕК Ниймеген |
0 - 1 |
Екселсиор |
2.75 |
3.40 |
2.39 |
| 15.04.2017 |
Ередивизи |
Твенте |
3 - 0 |
НЕК Ниймеген |
1.49 |
4.24 |
5.94 |
| 08.04.2017 |
Ередивизи |
НЕК Ниймеген |
1 - 5 |
Аякс |
11.66 |
5.54 |
1.23 |
| 05.04.2017 |
Ередивизи |
Грьонинген |
2 - 0 |
НЕК Ниймеген |
1.45 |
4.32 |
6.30 |
| 02.04.2017 |
Ередивизи |
Витес |
2 - 1 |
НЕК Ниймеген |
1.44 |
4.18 |
6.89 |
| 18.03.2017 |
Ередивизи |
НЕК Ниймеген |
0 - 3 |
Утрехт |
3.54 |
3.36 |
2.02 |
| 11.03.2017 |
Ередивизи |
АДО Ден Хааг |
1 - 0 |
НЕК Ниймеген |
2.14 |
3.24 |
3.31 |
| 05.03.2017 |
Ередивизи |
НЕК Ниймеген |
3 - 1 |
Хераклес |
2.54 |
3.28 |
2.64 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.02.2015 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
2 - 3 |
НЕК Ниймеген |
3.72 |
3.68 |
1.79 |
| 20.09.2014 |
Ерсте Дивизи |
НЕК Ниймеген |
4 - 0 |
Еммен |
1.37 |
4.64 |
6.48 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Еммен имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еммен класиране в Ерсте Дивизи
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ВВВ Венло |
38 |
25 |
5 |
8 |
75 |
35 |
+40 |
80 |
| 2 |
Йънг Аякс |
38 |
23 |
7 |
8 |
93 |
54 |
+39 |
76 |
| 3 |
Камбур |
38 |
22 |
5 |
11 |
78 |
42 |
+36 |
71 |
| 4 |
Йънг ПСВ |
38 |
20 |
9 |
9 |
66 |
35 |
+31 |
69 |
| 5 |
НАК Бреда |
38 |
19 |
7 |
12 |
65 |
50 |
+15 |
64 |
| 6 |
Волендам |
38 |
17 |
11 |
10 |
63 |
44 |
+19 |
62 |
| 7 |
МВВ Маастрихт |
38 |
15 |
14 |
9 |
55 |
45 |
+10 |
59 |
| 8 |
Алмере Сити |
38 |
17 |
8 |
13 |
74 |
66 |
+8 |
59 |
| 9 |
Еммен |
38 |
14 |
13 |
11 |
50 |
40 |
+10 |
55 |
| 10 |
Ваалвийк |
38 |
15 |
9 |
14 |
62 |
70 |
-8 |
54 |
| 11 |
ФК Айндховен |
38 |
15 |
8 |
15 |
64 |
71 |
-7 |
53 |
| 12 |
Де Граафшап |
38 |
15 |
5 |
18 |
70 |
63 |
+7 |
50 |
| 13 |
Хелмонд Спорт |
38 |
14 |
7 |
17 |
51 |
67 |
-16 |
49 |
| 14 |
Ден Бош |
38 |
12 |
9 |
17 |
48 |
67 |
-19 |
45 |
| 15 |
ТОП Ос |
38 |
12 |
5 |
21 |
67 |
95 |
-28 |
41 |
| 16 |
Телстар |
38 |
10 |
10 |
18 |
46 |
64 |
-18 |
40 |
| 17 |
Фортуна Ситард |
38 |
13 |
9 |
16 |
54 |
67 |
-13 |
39 |
| 18 |
Йънг Утрехт |
38 |
10 |
7 |
21 |
50 |
71 |
-21 |
37 |
| 19 |
Дордрехт |
38 |
5 |
9 |
24 |
42 |
72 |
-30 |
24 |
| 20 |
Ахил '29 |
38 |
5 |
7 |
26 |
37 |
92 |
-55 |
19 |
НЕК Ниймеген класиране в Ередивизи
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фейенорд |
34 |
26 |
4 |
4 |
86 |
25 |
+61 |
82 |
| 2 |
Аякс |
34 |
25 |
6 |
3 |
79 |
23 |
+56 |
81 |
| 3 |
ПСВ Айндховен |
34 |
22 |
10 |
2 |
68 |
23 |
+45 |
76 |
| 4 |
Утрехт |
34 |
18 |
8 |
8 |
54 |
38 |
+16 |
62 |
| 5 |
Витес |
34 |
15 |
6 |
13 |
51 |
40 |
+11 |
51 |
| 6 |
АЗ Алкмаар |
34 |
12 |
13 |
9 |
56 |
52 |
+4 |
49 |
| 7 |
Твенте |
34 |
12 |
9 |
13 |
48 |
50 |
-2 |
45 |
| 8 |
Грьонинген |
34 |
10 |
13 |
11 |
55 |
51 |
+4 |
43 |
| 9 |
Хееренвеен |
34 |
12 |
7 |
15 |
54 |
53 |
+1 |
43 |
| 10 |
Хераклес |
34 |
12 |
7 |
15 |
53 |
55 |
-2 |
43 |
| 11 |
АДО Ден Хааг |
34 |
11 |
5 |
18 |
37 |
59 |
-22 |
38 |
| 12 |
Екселсиор |
34 |
9 |
10 |
15 |
43 |
60 |
-17 |
37 |
| 13 |
Вилем II |
34 |
9 |
9 |
16 |
29 |
44 |
-15 |
36 |
| 14 |
Цволе |
34 |
9 |
8 |
17 |
39 |
67 |
-28 |
35 |
| 15 |
Спарта Ротердам |
34 |
9 |
7 |
18 |
42 |
61 |
-19 |
34 |
| 16 |
НЕК Ниймеген |
34 |
9 |
7 |
18 |
32 |
59 |
-27 |
34 |
| 17 |
Рода |
34 |
7 |
12 |
15 |
26 |
51 |
-25 |
33 |
| 18 |
Го Ахед Игълс |
34 |
6 |
5 |
23 |
32 |
73 |
-41 |
23 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.40 |
3.40 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
1.33 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.05.2017 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите