Нидерландия - Ерсте Дивизи (2026 - 2027)
21:00
Еммен
Рода
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.75 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.25 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еммен, а гостите от Керкраде. Разстоянието между двата града е 220.8 км. Мачът ще се играе на стадион Юнивъл, който има капацитет от 8 600 места. Снимки от Google карта стадион Юнивъл. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Еммен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Приятелски срещи | Еммен | 4 - 0 | Алмере Сити | 2.77 | 3.75 | 2.05 |
| 24.07.2026 | Приятелски срещи | Еммен | 0 - 3 | Твенте | 3.39 | 3.98 | 1.79 |
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Грьонинген | 3 - 2 | Еммен | 1.48 | 4.26 | 4.91 |
| 24.04.2026 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 0 | Де Граафшап | 2.98 | 3.86 | 2.01 |
| 17.04.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 2 - 2 | Еммен | 1.44 | 4.64 | 5.62 |
| 10.04.2026 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 5 - 0 | Еммен | 1.67 | 4.06 | 4.05 |
| 06.04.2026 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 1.49 | 4.55 | 5.08 |
| 03.04.2026 | Ерсте Дивизи | Витес | 3 - 3 | Еммен | 1.96 | 3.75 | 3.18 |
| 28.03.2026 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 0 | Еммен | 2.06 | 3.62 | 3.05 |
| 24.03.2026 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 4 | Камбур | 3.19 | 3.85 | 1.93 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Рода - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 | Приятелски срещи | Камбур | 2 - 1 | Рода | 1.79 | 3.58 | 3.61 |
| 03.07.2026 | Приятелски срещи | Витес | 1 - 1 | Рода | 2.14 | 3.56 | 2.68 |
| 01.05.2026 | Д1 Плейоф | Ваалвийк | 1 - 1 | Рода | 1.92 | 3.68 | 3.44 |
| 28.04.2026 | Д1 Плейоф | Рода | 1 - 1 | Ваалвийк | 2.29 | 3.54 | 2.79 |
| 24.04.2026 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 0 | Рода | 2.13 | 3.80 | 2.78 |
| 17.04.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 2 - 2 | Еммен | 1.44 | 4.64 | 5.62 |
| 10.04.2026 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 3 | Рода | 2.55 | 3.56 | 2.40 |
| 06.04.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 0 - 1 | Вилем II | 2.22 | 3.66 | 2.71 |
| 03.04.2026 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 0 - 3 | Рода | 2.23 | 3.62 | 2.74 |
| 20.03.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 1 - 1 | Хелмонд Спорт | 1.55 | 4.13 | 4.96 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 2 - 2 | Еммен | 1.44 | 4.64 | 5.62 |
| 22.11.2025 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 1 | Рода | 2.22 | 3.61 | 2.76 |
| 11.04.2025 | Ерсте Дивизи | Рода | 1 - 0 | Еммен | 2.51 | 3.39 | 2.52 |
| 13.09.2024 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 3 | Рода | 1.80 | 3.84 | 3.70 |
| 16.02.2024 | Ерсте Дивизи | Рода | 3 - 2 | Еммен | 1.77 | 3.74 | 4.00 |
| 15.12.2023 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 1 | Рода | 2.05 | 3.50 | 3.27 |
| 22.04.2022 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | Рода | 2.25 | 3.38 | 2.96 |
| 23.10.2021 | Ерсте Дивизи | Рода | 1 - 2 | Еммен | 2.21 | 3.44 | 2.92 |
| 25.05.2015 | Д1 Плейоф | Рода | 2 - 2 | Еммен | 1.80 | 3.56 | 3.93 |
| 22.05.2015 | Д1 Плейоф | Еммен | 0 - 1 | Рода | 2.26 | 3.48 | 2.78 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Еммен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.75 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.25 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра