Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Еммен
ТОП Ос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 5.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еммен, а гостите от Ос. Разстоянието между двата града е 147.2 км. Мачът ще се играе на стадион Юнивъл, който има капацитет от 8 600 места. Снимки от Google карта стадион Юнивъл. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еммен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 2 | Еммен | 3.46 | 3.41 | 1.96 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | ФК Айндховен | 2.00 | 3.40 | 3.32 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Еммен | 2.49 | 3.29 | 2.57 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 3 | Фортуна Ситард | 1.70 | 3.60 | 4.38 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | Еммен | 2.20 | 3.35 | 2.96 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | Де Граафшап | 2.36 | 3.37 | 2.69 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 1 | Еммен | 1.99 | 3.51 | 3.27 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 3 - 1 | Волендам | 3.22 | 3.30 | 2.08 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 1 | Йънг ПСВ | 1.91 | 3.38 | 3.63 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 1 | Еммен | 2.32 | 3.38 | 2.73 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ТОП Ос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 7 | Камбур | 5.73 | 4.40 | 1.44 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 3 - 0 | ТОП Ос | 1.68 | 3.98 | 4.05 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Йънг Аякс | 4.05 | 4.17 | 1.65 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 3 | ТОП Ос | 1.42 | 4.73 | 5.60 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Ден Бош | 2.31 | 3.56 | 2.66 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | ТОП Ос | 1.44 | 4.61 | 5.49 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | МВВ Маастрихт | 3.40 | 3.66 | 1.90 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 3 - 1 | ТОП Ос | 2.21 | 3.53 | 2.79 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | ВВВ Венло | 4.25 | 3.92 | 1.65 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | ТОП Ос | 1.81 | 3.80 | 3.62 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 2 | Еммен | 2.90 | 3.57 | 2.14 |
| 15.01.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 2 | ТОП Ос | 1.60 | 4.04 | 4.52 |
| 07.08.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Еммен | 2.62 | 3.31 | 2.43 |
| 06.03.2015 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 3 | ТОП Ос | 1.58 | 4.09 | 4.49 |
| 28.11.2014 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 2 | Еммен | 2.55 | 3.49 | 2.38 |
| 14.03.2014 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 8 - 0 | Еммен | 2.45 | 3.39 | 2.54 |
| 09.09.2013 | Ерсте Дивизи | Еммен | 5 - 0 | ТОП Ос | 2.02 | 3.46 | 3.21 |
| 03.05.2013 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 1 | ТОП Ос | 2.35 | 3.38 | 2.63 |
| 14.12.2012 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 2 | Еммен | 2.26 | 3.42 | 2.79 |
| 13.01.2012 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Еммен | 1.79 | 3.59 | 3.86 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Еммен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Ерсте Дивизи класиране към 17.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 30 | +47 | 69 |
| 2 | Йънг Аякс | 30 | +31 | 58 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 30 | +15 | 54 |
| 4 | Йънг ПСВ | 30 | +22 | 53 |
| 5 | Волендам | 30 | +20 | 53 |
| 6 | Камбур | 30 | +20 | 52 |
| 7 | Алмере Сити | 30 | +9 | 50 |
| 8 | НАК Бреда | 30 | +8 | 50 |
| 9 | Ваалвийк | 30 | +2 | 48 |
| 10 | Еммен | 30 | +7 | 43 |
| 11 | ФК Айндховен | 30 | -6 | 43 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 30 | -12 | 38 |
| 13 | Ден Бош | 30 | -11 | 37 |
| 14 | Де Граафшап | 30 | +1 | 36 |
| 15 | Телстар | 30 | -12 | 33 |
| 16 | ТОП Ос | 30 | -27 | 31 |
| 17 | Фортуна Ситард | 30 | -17 | 25 |
| 18 | Йънг Утрехт | 30 | -25 | 25 |
| 19 | Дордрехт | 30 | -24 | 19 |
| 20 | Ахил '29 | 30 | -48 | 10 |
Хронология в първенството
| Еммен | |
| ТОП Ос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Еммен | Еммен | ТОП Ос | ТОП Ос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 2 | Йънг Аякс | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 3 | 7 - 0 | 7 - 0 | |
| 3 | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 4 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||
| 5 | Волендам | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 6 | Камбур | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 7 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 7 | Алмере Сити | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 3 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 8 | НАК Бреда | 3 - 1 | 3 - 4 | |||||
| 9 | Ваалвийк | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 5 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | Еммен | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 11 | ФК Айндховен | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 6 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Хелмонд Спорт | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 13 | Ден Бош | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Де Граафшап | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 5 | 3 - 5 | ||
| 15 | Телстар | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 16 | ТОП Ос | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 17 | Фортуна Ситард | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 3 - 1 | |||
| 18 | Йънг Утрехт | 3 - 1 | 4 - 2 | |||||
| 19 | Дордрехт | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 20 | Ахил '29 | 0 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Еммен | ТОП Ос | |
| Позиция | 10 | 16 |
| Точки | 43 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 13 |
| Точки | 25 | 14 |
Форма в шампионата
| Еммен | ТОП Ос | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
10 9 |
9
4 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 4 |
4
2 9 |
Голове в шампионата
| Еммен | ТОП Ос | |
|
Вкарани
Получени |
41
34 |
55
82 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
11 |
23
41 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 5.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
