Нидерландия - Ерсте Дивизи (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.70 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.29 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еммен, а гостите от Волендам.
Разстоянието между двата града е 127.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Юнивъл,
който има капацитет от
8 600 места.
Снимки от Google карта
стадион Юнивъл.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еммен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
ВВВ Венло |
4 - 0 |
Еммен |
2.43 |
3.73 |
2.44 |
| 21.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
3 - 1 |
Йънг АЗ Алкмаар |
2.29 |
3.70 |
2.60 |
| 17.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Йънг Аякс |
4 - 6 |
Еммен |
2.78 |
3.73 |
2.15 |
| 07.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
1 - 0 |
Рода |
2.21 |
3.71 |
2.70 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Еммен |
4 - 0 |
Алмере Сити |
2.77 |
3.76 |
2.05 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еммен |
0 - 3 |
Твенте |
3.39 |
3.98 |
1.79 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Грьонинген |
3 - 2 |
Еммен |
1.48 |
4.26 |
4.91 |
| 24.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
1 - 0 |
Де Граафшап |
2.98 |
3.86 |
2.01 |
| 17.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
Рода |
2 - 2 |
Еммен |
1.44 |
4.64 |
5.62 |
| 10.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
Ваалвийк |
5 - 0 |
Еммен |
1.67 |
4.06 |
4.05 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Волендам - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Волендам |
6 - 1 |
Дордрехт |
2.03 |
3.57 |
3.15 |
| 21.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
1 - 0 |
Волендам |
3.57 |
3.74 |
1.84 |
| 15.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Волендам |
3 - 0 |
ТОП Ос |
1.37 |
4.74 |
6.67 |
| 10.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Йънг ПСВ |
3 - 2 |
Волендам |
3.37 |
3.68 |
1.92 |
| 02.08.2026 |
Приятелски срещи |
Волендам |
1 - 3 |
Аякс |
5.44 |
4.72 |
1.42 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Грьонинген |
0 - 4 |
Волендам |
1.55 |
4.18 |
4.35 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ваалвийк |
2 - 2 |
Волендам |
2.36 |
3.66 |
2.36 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Алмере Сити |
2 - 1 |
Волендам |
2.02 |
3.60 |
2.97 |
| 23.05.2026 |
Д1 Плейоф |
Волендам |
1 - 2 |
Вилем II |
2.14 |
3.55 |
3.01 |
| 20.05.2026 |
Д1 Плейоф |
Вилем II |
1 - 2 |
Волендам |
2.14 |
3.50 |
3.05 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.02.2025 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
1 - 2 |
Волендам |
2.61 |
3.59 |
2.34 |
| 18.08.2024 |
Ерсте Дивизи |
Волендам |
0 - 1 |
Еммен |
1.89 |
3.86 |
3.36 |
| 04.03.2023 |
Ередивизи |
Волендам |
3 - 1 |
Еммен |
2.49 |
3.26 |
2.80 |
| 14.10.2022 |
Ередивизи |
Еммен |
1 - 1 |
Волендам |
1.93 |
3.68 |
3.65 |
| 14.03.2022 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
4 - 1 |
Волендам |
1.86 |
3.61 |
3.77 |
| 05.11.2021 |
Ерсте Дивизи |
Волендам |
2 - 2 |
Еммен |
2.27 |
3.60 |
2.76 |
| 26.10.2021 |
КНВБ Купа |
Волендам |
0 - 3 |
Еммен |
2.06 |
3.56 |
3.12 |
| 06.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
2 - 3 |
Волендам |
1.62 |
3.94 |
4.40 |
| 24.11.2017 |
Ерсте Дивизи |
Волендам |
2 - 3 |
Еммен |
2.46 |
3.36 |
2.56 |
| 03.02.2017 |
Ерсте Дивизи |
Еммен |
3 - 1 |
Волендам |
3.22 |
3.30 |
2.08 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Еммен имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хераклес |
4 |
4 |
0 |
0 |
16 |
7 |
+9 |
12 |
| 2 |
МВВ Маастрихт |
4 |
4 |
0 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
12 |
| 3 |
Алмере Сити |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
10 |
| 4 |
ВВВ Венло |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
9 |
| 5 |
Еммен |
4 |
3 |
0 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
9 |
| 6 |
Йънг ПСВ |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 7 |
Витес |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
7 |
| 8 |
Рода |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
7 |
| 9 |
НАК Бреда |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 10 |
Волендам |
4 |
2 |
0 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
6 |
| 11 |
Йънг АЗ Алкмаар |
5 |
2 |
0 |
3 |
9 |
9 |
0 |
6 |
| 12 |
Ваалвийк |
4 |
0 |
4 |
0 |
6 |
6 |
0 |
4 |
| 13 |
Ден Бош |
4 |
1 |
1 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
4 |
| 14 |
Дордрехт |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
10 |
-5 |
4 |
| 15 |
Йънг Аякс |
5 |
1 |
1 |
3 |
11 |
14 |
-3 |
4 |
| 16 |
ТОП Ос |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 17 |
ФК Айндховен |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
3 |
| 18 |
Хелмонд Спорт |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 19 |
Де Граафшап |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
1 |
| 20 |
Йънг Утрехт |
5 |
0 |
0 |
5 |
5 |
15 |
-10 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Еммен |
|
| Волендам |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Еммен |
Еммен |
|
Волендам |
Волендам |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хераклес |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
МВВ Маастрихт |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Алмере Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
ВВВ Венло |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Еммен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Йънг ПСВ |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 7 |
Витес |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Рода |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 9 |
НАК Бреда |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Волендам |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Йънг АЗ Алкмаар |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Ваалвийк |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Ден Бош |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Дордрехт |
|
|
|
|
6 - 1 |
|
|
| 15 |
Йънг Аякс |
|
4 - 6 |
|
|
|
|
|
| 16 |
ТОП Ос |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 17 |
ФК Айндховен |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Хелмонд Спорт |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Де Граафшап |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Йънг Утрехт |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Еммен |
Волендам |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
11 |
| Получени Голове |
9 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
2.75 |
| Средно Получени |
2.25 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
75% |
| Над 3.5 |
75% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.70 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.29 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака