Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Еммен
Йънг ПСВ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.60 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еммен, а гостите от Айндховен. Разстоянието между двата града е 178.1 км. Мачът ще се играе на стадион Юнивъл, който има капацитет от 8 600 места. Снимки от Google карта стадион Юнивъл. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еммен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 1 | Еммен | 2.32 | 3.38 | 2.73 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 0 | Йънг Аякс | 2.37 | 3.44 | 2.64 |
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 3 - 1 | Еммен | 1.65 | 3.76 | 4.54 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 2 | ВВВ Венло | 3.32 | 3.44 | 2.00 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | Еммен | 3.39 | 3.42 | 1.97 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.46 | 3.37 | 2.57 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 0 - 4 | Еммен | 3.55 | 3.53 | 1.90 |
| 18.11.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 1 | Камбур | 3.35 | 3.47 | 1.97 |
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 2 | Еммен | 2.90 | 3.57 | 2.14 |
| 30.10.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 1 | Дордрехт | 1.79 | 3.64 | 3.84 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Йънг ПСВ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 2 | Камбур | 3.38 | 3.44 | 1.97 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 0 | Йънг ПСВ | 2.20 | 3.33 | 2.96 |
| 19.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.29 | 3.32 | 2.81 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 1 - 0 | Йънг ПСВ | 1.65 | 3.99 | 4.20 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 4 - 0 | Ахил '29 | 1.30 | 5.00 | 7.91 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 4 | ТОП Ос | 1.45 | 4.27 | 5.75 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | Волендам | 1 - 0 | Йънг ПСВ | 1.50 | 4.07 | 5.63 |
| 21.11.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 0 | Де Граафшап | 2.14 | 3.39 | 3.01 |
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | Йънг ПСВ | 2.17 | 3.48 | 2.93 |
| 28.10.2016 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 0 | Йънг ПСВ | 2.50 | 3.31 | 2.58 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 0 | Еммен | 2.48 | 3.35 | 2.56 |
| 19.02.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 0 | Еммен | 2.70 | 3.39 | 2.34 |
| 25.09.2015 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 1 | Йънг ПСВ | 1.61 | 3.94 | 4.60 |
| 06.02.2015 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 2 | Еммен | 3.46 | 3.57 | 1.89 |
| 22.08.2014 | Ерсте Дивизи | Еммен | 5 - 0 | Йънг ПСВ | 2.33 | 3.34 | 2.72 |
| 24.02.2014 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | Еммен | 2.01 | 3.45 | 3.19 |
| 16.11.2013 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 2 | Йънг ПСВ | 1.98 | 3.45 | 3.34 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Еммен имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 27.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 21 | +25 | 47 |
| 2 | Йънг Аякс | 20 | +24 | 40 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 21 | +12 | 40 |
| 4 | Волендам | 21 | +19 | 39 |
| 5 | НАК Бреда | 21 | +8 | 37 |
| 6 | Хелмонд Спорт | 21 | +6 | 34 |
| 7 | Йънг ПСВ | 21 | +9 | 33 |
| 8 | Алмере Сити | 20 | +6 | 33 |
| 9 | Камбур | 21 | +5 | 33 |
| 10 | Ваалвийк | 21 | +3 | 33 |
| 11 | ФК Айндховен | 21 | -5 | 32 |
| 12 | Ден Бош | 21 | -5 | 29 |
| 13 | Еммен | 21 | +2 | 28 |
| 14 | ТОП Ос | 21 | -9 | 26 |
| 15 | Телстар | 21 | -12 | 22 |
| 16 | Де Граафшап | 21 | -4 | 18 |
| 17 | Дордрехт | 21 | -11 | 17 |
| 18 | Йънг Утрехт | 21 | -16 | 17 |
| 19 | Фортуна Ситард | 21 | -17 | 13 |
| 20 | Ахил '29 | 21 | -40 | 2 |
Хронология в първенството
| Еммен | |
| Йънг ПСВ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Еммен | Еммен | Йънг ПСВ | Йънг ПСВ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 2 | Йънг Аякс | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Волендам | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | НАК Бреда | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Хелмонд Спорт | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Алмере Сити | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Камбур | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Ваалвийк | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | ФК Айндховен | 0 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 12 | Ден Бош | 3 - 0 | 3 - 0 | 5 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 13 | Еммен | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 14 | ТОП Ос | 2 - 2 | 2 - 4 | |||||
| 15 | Телстар | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 16 | Де Граафшап | 3 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Дордрехт | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 18 | Йънг Утрехт | 3 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 19 | Фортуна Ситард | 2 - 2 | 3 - 0 | |||||
| 20 | Ахил '29 | 0 - 4 | 4 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Еммен | Йънг ПСВ | |
| Позиция | 13 | 7 |
| Точки | 28 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 15 |
| Точки | 15 | 8 |
Форма в шампионата
| Еммен | Йънг ПСВ | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
7 7 |
9
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 3 |
1
5 4 |
Голове в шампионата
| Еммен | Йънг ПСВ | |
|
Вкарани
Получени |
24
22 |
30
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
6 |
5
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.60 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
