Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Еммен
Йънг Утрехт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.20 | 2.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.88 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еммен, а гостите от Утрехт. Разстоянието между двата града е 143.0 км. Мачът ще се играе на стадион Юнивъл, който има капацитет от 8 600 места. Снимки от Google карта стадион Юнивъл. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еммен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2017 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 0 - 4 | Еммен | 2.99 | 3.35 | 2.18 |
| 21.04.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 0 | НАК Бреда | 2.61 | 3.41 | 2.41 |
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 0 - 0 | Еммен | 1.40 | 4.52 | 6.23 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 2 | Еммен | 1.66 | 3.68 | 4.63 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 0 | Ахил '29 | 1.30 | 5.12 | 7.83 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 0 | Еммен | 1.47 | 4.03 | 6.06 |
| 23.03.2017 | Приятелски срещи | Го Ахед Игълс | 2 - 1 | Еммен | - | - | - |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | ТОП Ос | 1.40 | 4.76 | 5.95 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 2 | Еммен | 3.46 | 3.41 | 1.96 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | ФК Айндховен | 2.00 | 3.40 | 3.32 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Йънг Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 5 - 0 | Ден Бош | 2.07 | 3.59 | 2.97 |
| 21.04.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 3 - 1 | Йънг Утрехт | 1.97 | 3.50 | 3.33 |
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Камбур | 7.52 | 4.59 | 1.34 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 1 | Йънг Утрехт | 1.26 | 5.70 | 8.06 |
| 10.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 1 | ТОП Ос | 2.09 | 3.76 | 2.86 |
| 03.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 2 - 0 | Йънг Утрехт | 1.21 | 6.20 | 9.57 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | ФК Айндховен | 4.03 | 3.80 | 1.71 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.33 | 4.63 | 7.86 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Ахил '29 | 1.68 | 3.72 | 4.36 |
| 06.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 0 | ВВВ Венло | 7.51 | 4.55 | 1.35 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | Еммен | 3.39 | 3.42 | 1.97 |
Ерсте Дивизи класиране към 05.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 37 | +39 | 77 |
| 2 | Йънг Аякс | 37 | +38 | 73 |
| 3 | Камбур | 37 | +37 | 71 |
| 4 | Йънг ПСВ | 37 | +27 | 66 |
| 5 | Волендам | 37 | +22 | 62 |
| 6 | НАК Бреда | 37 | +13 | 61 |
| 7 | Алмере Сити | 37 | +10 | 59 |
| 8 | МВВ Маастрихт | 37 | +10 | 58 |
| 9 | Еммен | 37 | +13 | 55 |
| 10 | Ваалвийк | 37 | -8 | 53 |
| 11 | ФК Айндховен | 37 | -7 | 52 |
| 12 | Де Граафшап | 37 | +8 | 50 |
| 13 | Хелмонд Спорт | 37 | -16 | 48 |
| 14 | Ден Бош | 37 | -20 | 42 |
| 15 | Телстар | 37 | -17 | 40 |
| 16 | ТОП Ос | 37 | -29 | 38 |
| 17 | Фортуна Ситард | 37 | -16 | 36 |
| 18 | Йънг Утрехт | 37 | -24 | 34 |
| 19 | Дордрехт | 37 | -29 | 24 |
| 20 | Ахил '29 | 37 | -51 | 19 |
Хронология в първенството
| Еммен | |
| Йънг Утрехт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Еммен | Еммен | Йънг Утрехт | Йънг Утрехт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Йънг Аякс | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Камбур | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Волендам | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | НАК Бреда | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | Алмере Сити | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 9 | Еммен | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 10 | Ваалвийк | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | ФК Айндховен | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Де Граафшап | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 13 | Хелмонд Спорт | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Ден Бош | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Телстар | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 16 | ТОП Ос | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 17 | Фортуна Ситард | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 18 | Йънг Утрехт | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 19 | Дордрехт | 2 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 20 | Ахил '29 | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Еммен | Йънг Утрехт | |
| Позиция | 9 | 18 |
| Точки | 55 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 20 |
| Точки | 32 | 6 |
Форма в шампионата
| Еммен | Йънг Утрехт | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
13 10 |
9
7 21 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 4 |
1
3 14 |
Голове в шампионата
| Еммен | Йънг Утрехт | |
|
Вкарани
Получени |
50
37 |
47
71 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
11 |
17
45 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.20 | 2.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.88 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.73 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
