Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
20:45
Еммен
Йънг Утрехт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 7.00 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.11 | 5.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 13.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.72 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Еммен, а гостите от Утрехт. Разстоянието между двата града е 143.0 км. Мачът ще се играе на стадион Юнивъл, който има капацитет от 8 600 места. Снимки от Google карта стадион Юнивъл. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Еммен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 2 | Еммен | 4.57 | 4.14 | 1.57 |
| 13.04.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 3 - 2 | Еммен | 1.53 | 4.19 | 4.92 |
| 09.04.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 3 | Телстар | 1.60 | 4.02 | 4.52 |
| 06.04.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 3 | Волендам | 1.62 | 3.94 | 4.40 |
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 1 | Еммен | 2.56 | 3.36 | 2.45 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 3 | Дордрехт | 1.38 | 4.50 | 6.70 |
| 25.03.2018 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 2 | Еммен | 2.63 | 3.53 | 2.33 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.39 | 4.51 | 6.50 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 3 | Еммен | 4.24 | 3.89 | 1.66 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.36 | 4.71 | 6.67 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Йънг Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Фортуна Ситард | 8.17 | 5.36 | 1.27 |
| 13.04.2018 | Ерсте Дивизи | Телстар | 1 - 0 | Йънг Утрехт | 1.43 | 4.51 | 5.69 |
| 09.04.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 1 | Волендам | 4.02 | 3.99 | 1.68 |
| 06.04.2018 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 1 | Йънг Утрехт | 1.39 | 4.79 | 5.80 |
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 0 | Го Ахед Игълс | 3.09 | 3.66 | 2.00 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 3 | Йънг Утрехт | 1.47 | 4.39 | 5.33 |
| 23.03.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 4 | Йънг ПСВ | 2.89 | 3.59 | 2.12 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 5 - 2 | Йънг Утрехт | 1.64 | 4.06 | 4.19 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | НЕК Ниймеген | 8.17 | 5.11 | 1.29 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Йънг Утрехт | 1.43 | 4.24 | 5.97 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 2 | Еммен | 3.38 | 3.68 | 1.91 |
| 05.05.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 3 | Йънг Утрехт | 1.42 | 4.47 | 5.90 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | Еммен | 3.39 | 3.42 | 1.97 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Еммен имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Ерсте Дивизи класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Аякс | 37 | +34 | 76 |
| 2 | Фортуна Ситард | 37 | +39 | 75 |
| 3 | НЕК Ниймеген | 37 | +36 | 73 |
| 4 | Де Граафшап | 37 | +31 | 64 |
| 5 | Йънг ПСВ | 37 | +23 | 64 |
| 6 | Телстар | 37 | +4 | 61 |
| 7 | Еммен | 37 | +8 | 57 |
| 8 | Камбур | 37 | +4 | 55 |
| 9 | МВВ Маастрихт | 37 | +2 | 50 |
| 10 | Алмере Сити | 37 | -8 | 49 |
| 11 | Волендам | 37 | -6 | 46 |
| 12 | ФК Айндховен | 37 | -22 | 46 |
| 13 | Дордрехт | 37 | -24 | 46 |
| 14 | ТОП Ос | 37 | -12 | 45 |
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 37 | -13 | 45 |
| 16 | Ден Бош | 37 | +3 | 44 |
| 17 | Го Ахед Игълс | 37 | -19 | 37 |
| 18 | Ваалвийк | 37 | -24 | 36 |
| 19 | Хелмонд Спорт | 37 | -17 | 35 |
| 20 | Йънг Утрехт | 37 | -39 | 26 |
Хронология в първенството
| Еммен | |
| Йънг Утрехт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Еммен | Еммен | Йънг Утрехт | Йънг Утрехт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Аякс | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Фортуна Ситард | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | НЕК Ниймеген | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Де Граафшап | 5 - 2 | 2 - 2 | 5 - 2 | 1 - 4 | 7 - 0 | 7 - 0 | |
| 5 | Йънг ПСВ | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Телстар | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Еммен | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 8 | Камбур | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Алмере Сити | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Волендам | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | ФК Айндховен | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 13 | Дордрехт | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | ТОП Ос | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 16 | Ден Бош | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Ваалвийк | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 5 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 19 | Хелмонд Спорт | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 20 | Йънг Утрехт | 1 - 2 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Еммен | Йънг Утрехт | |
| Позиция | 7 | 20 |
| Точки | 57 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 20 |
| Точки | 26 | 6 |
Форма в шампионата
| Еммен | Йънг Утрехт | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
15 8 |
7
5 25 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 4 |
1
3 14 |
Голове в шампионата
| Еммен | Йънг Утрехт | |
|
Вкарани
Получени |
58
50 |
37
76 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
28
24 |
16
42 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 7.00 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.11 | 5.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 13.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.72 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
